תרופות פריון- הכנסו בבקשה! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ברשותי רשימת מוסרות בכל רחבי הארץ של הרבה תרופות פריון של נשים שנכנסו להריון או החליפו פרוטוקול.
    התרופות נמסרות באהבה וללא תמורה כמובן
    למי שזקוקה לתרופת פריון מוזמנת לכתוב לי למייל ואשמח לשדך אותה עם המוסרת.

[email protected]

אפשר גם לטלפן חופשי כולל שישי שבת עד 0:00 בלילה.- 052-2570226
    <לא להשאיר הודעה בנייד, לנסות שוב עד שאענה>

ובמקביל ובלי קשר נכנסת בשעה טובה להריון?/ החלפת פרוטוקול חדש?- אם נשארו לך תרופות פריון למסירה את מוזמנת ליצור איתי קשר במייל ואשמח לשדך או לקבל למסירה את התרופות לבנות שזקוקות להם.> גם קופסאות פתוחות+מזרקים ומחטים יתקבלו
    בברכה

אמןןןןן שכולנו בקרוב נהיה לצד המוסרות בקרוב
    20אמפולות מנוגון - תוקף 6/08 <איזור ת"א>

תרופות למסירה בתוקף ארוך-

קרינון
    לובריס
    אוטרוגסטן 200 ו- 100
    מנוגון-
    דקא
    אובטריל
    גונל- אמפולות
    אסטרופם
    אנדומטרין
    פריגינובה
    פרגניל
    איקקלומין
    סופרפקט- תרסיס לאף
    קרינון
    מרסילון
    פרוגסטרון ריטארד
    חומצה פולית

ועוד.... <מכמה מקומות בארץ>
    נחטפו המון תרופות אז אנא כנסו להריון במהרה
    *** בנות אנא עיזרו לי ועדכנו אותי בקשר ל"שידוך" בכדי שאעדכן את הרשימה למען אחרות שזקוקות.
    אוהבת אותכם, אתם חלק מליבי.

אני חולמת על ילד מפונדק

נכנסת בשעה טובה להריון?/ החלפת פרוטוקול חדש?- אם נשארו לך תרופות פריון למסירה או אם את זקוקה תרופות פריון את מוזמנת ליצור איתי קשר במסר או במייל ואשמח לשדך או לקבל למסירה את התרופות לבנות שזקוקות להם.
    [email protected]
    אני חולמת על ילד מפונדק :))
    נכנסת בשעה טובה להריון?/ החלפת פרוטוקול חדש?- אם נשארו לך תרופות פריון למסירה או אם את זקוקה תרופות פריון את מוזמנת ליצור איתי קשר במסר או במייל ואשמח לשדך או לקבל למסירה את התרופות לבנות שזקוקות להם.
    [email protected]
1 תגובות
עמוד 1
  • היי מחפשת מניפור וגונלאף
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה