הפרשות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,

יש לי שאלה אולי מישהי יודעת....
    זה החודש השני שיש לי הפרשות צהובות ממש (מקווה שאני לא מגעילה) במשך שבוע לפני המחזור... וזה לא קרה לי לפני...
    למישהי זה קרה?

12 תגובות
עמוד 1
  • היי יעריתוש,

ההפרשות הצהובות לדעתי מבשרות על המחזור. לפני המחזור , ביומיים האחרונים שלפני המחזור ההפרשות שלי הופכות צהובות ואז זה הופך לחום ואז לדימום...

אם זה לא טבעי אצלך לכי לרופא, אולי זו פטריה או משהו שזקוק לטיפול.

יעל 23
  • תודה מאמי....
  • איזה מוזר.....
    תמיד אני שומעת פה על הפרשות לפני מחזור ובזמן ביוץ וכו'
    ולי אין בכלל הפרשות.......
    זה נורמלי?
    הייתי רוצה שיהיו לי וככה אני אדע כמו כולם מה קורה איתי....
  • זה מאוד נורמלי...
    כל גוף מגיב אחרת למחזור לביוץ וכמובן להריון, יש כאלו שאין להן כאבי בטן או גב במהלך מחזור יש כאלו שאין להם בחילות, סחרחורות או כאבי חזה בזמן ההריון... כל אחת מגיבה אחרת....
    לפי דעתי אין לך בכלל מה לדאוג
  • היי יעריתוש,
    אצלי לא רק לפני מחזור, אלא גם אם חם מאוד כמו עכשיו, יש הפרשות צהובות וסמיכות , כמו לפני מחזור וגם עכשיו בהריון, אז אי אפשר לדעת,
    למרות שאמרתי לך שלא היו לי בכלל סימנים לפני ההריון חוץ מהפרשה סמיכה וצהובה, אז לכי תדעי, אולי???
    NIS

• היי מאמי...

כן זה באמת יכול להיות קשור להריון אבל אני לא חושבת על זה כי כפי שאחנוי יודעות הסיכויים שלי נמוכים אז אני אפילו לא מדמיינת את זה......
  • תשקלי את הרעיון של החום הכבד,אצלי זה קורה תמיד כשחם מאוד,
    ואף פעם תשללי את רעיון ההריון
    NIS

• כן יכול להיות אבל זה התחיל לי גם חודש שעבר.... טוב לא נורא....
    אני אף פעם לא שוללת הריון אני פשוט לא חושבת על זה כי הסיכויים נורא נמוכים אז לא נראה לי טוב לפתח ציפיות ...

• גם לי יש הפרשות שלא היו לי אף פעם קודם..אצל כל אחת זה מגיב באמת באחרת לכל דבר.. כדאי שתבדקי למה זה קשור.
    ואף אבל אף פעם על תשללי את סיכוי ההריון אפילו אם הוא כלוש ביותר!!!
    למשל לי יש כאב חזה וצמיחה שלא מפסיקה ואפילו עליתי במידה של החזיה, עליתי במשקל,יש לי בחילות מאוכל ושאר ירקות..וגם אני חושבת שזה לא יכול להיות הריון כי מן הסתם עד עכשיו לא יצא אז למה שעכשיו יצא?! (אני ממש לא יכולה להאמין שאולי סופסוף הצליח) אני אמורה לקבל(בתקווה ענקית שלא!!) בעוד שבועיים בערך,אז אני מחכה לראות לאן זה יתקדם ואני לא רוצה לעשות שום בדיקות כדי לא להתאכזב סתם..יגיע מחזור אז יש את החודש הבא,לא יגיע אז ב"ה!!!

גם מסע של אלף ק"מ מתחיל בצעד אחד קטן..
  • תודה מאמי...

אני גם חושבת שלא כדאי שתעשי בדיקות לפני הזמן כי גם הבדיקות יכולות לא לצאת נכונות וגם למה זה עוד ממש מוקדם....
  • נכון..אז נמתין בתקווה שיהיה חיובי!!!

גם מסע של אלף ק"מ מתחיל בצעד אחד קטן..
  • היי
    המחזור האחרון שלי היה ב9.9
    ב30.10 היה לי הפרשה אדומה עם ריח של מחזור
    אבל יום אחרי ועד היום יש לי הפרשה צהובה
    הייתי אמורה לקבל אתמול(4.11) אבל עוד לא קיבלתי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה