שאלה דחופה!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני זוכרת שקראתי פעם בפורום שערכת ביוץעשויה להראות תשובה חיובית כמה ימים לפני איחור במידה ונקלט הריון....

עשיתי בדיקה עכשיו עם ערכת ביוץ, עפ"י הוראות היצרן ויצא פס חלש חלש ליד קו התוצאה.לפני 3 ימים בדקתי עם ערכת ביוץ ולא יצא כלום....

ביוץ זוהה אצלי בוודאות לפני 10 ימים, הופיע קו חזק במשך יומיים וביום השלישי נעלם הקו.

נראה לכן שאולי זה סימן שנקלט הריון ?
    על הערכה רשום שתשובה חיובית עשויה להתקבל גם אם אישה נוטלת הורמונים (מה שאני לא או אחרי הפלה כאשר יש שאריות הורמון הריון בשתן....
    אשמח לקבל תגובותכין.

אורית
17 תגובות
עמוד 1
  • אם זה מה שקראת ואת כבר ביום האחרון למחזור, תנסי לעשות בדיקת היריון ביתית.
    בהצלחה
    VIL

• הבעיה שחודש שעבר עשיתי את אותו "ניסוי" אך בדקתי עם שתן ראשון של הבוקר ותשובה היתה חיובית בערכת ביוץ ובסוף קבלתי מחזור...על הערכה כתוב לא להשתמש בשתן ראשון של הבוקר כי בשתן ראשון של בוקר תמיד יופיע הורמון LH....

הפעם לא השתמשתי בשתן ראשון של הבוקר אלא בדיוק עפ"י ההוראות, אני מפחדת לקנות ערכת הריון ולהאכזב.... מקלון הביוץ היה לי בבית אז לא היה איכפת לי כבר לנסות ולהשתמש בו.... אני אמורה לקבל מחזור לדעתי בין שני לשלישי השבוע....

• היי אורית, אם את מפחדת להתאכזב אולי כדאי בכל זאת להתאזר בסבלנות עד יום שני שלישי ורק במידה ויש איחור וה - לא מגיעה רק אז לעשות בדיקת הריון

נסי להעסיק את עצמך כמה ימים , לא נשאר עוד הרבה

בהצלחה לי רון
  • הי לירון
    תודה על תגובתך...
    כן, החודש אינני מתכוננת להתפתות לקנות ערכת הריון....אחכה בסבלנות עד יום שלישי או גג רביעי ....

תודה

• הי אורית

תראי, אני מסכימה עם VIL , תעשי בדיקת הריון ביתית. הרי כבר היית בסרט הזה לפני חודש.

בכל מקרה בהצלחה!
  • אורית...

אני גם חושבת כמו הבנות...
    אני גם עשיתי את הבדיקה יומייםן לפני קבלת המחזור ויצא חיובי ....
    בהצלחה

נשיקות.. מורן
  • הי מורן
    איזו בדיקה עשית, ביוץ או הריון ?

• את תתאכזבי אם תקבלי, אז לפחות תדעי מה קורה קצת לפני שתקבלי.
    ואולי תהיה לך הפתעה
    VIL

• אני עושה בימים אלה בדיקת ביוץ וכבר חמישה ימים רצוף מראה חיובי... היום עוד לא עשיתי אני יעשה יותר מאוחר

אורית הכי טוב שתלכי תקני בדיקת הריון או תלכי לעשות בדיקת דם כדי להיות בטוחה... אבל

עדיף לחכות יומים שלושה ולראות שהמחזור לא מגיע ... ואז לעשות
  • אני די פסימית בגלל שחודש קודם הרגשתי אותו דבר ובסוף קבלתי מחזור....
    פשוט נראה לי הכי חכם להמתין ליום שלישי לקוות שלא אקבל ואז לקנות ערכת הריון....

נקווה לטוב

• הכי טוב להמתין עד לאיחור.
    גם אני ממתינה, וצריכה לקבל בערך ביום רביעי.

אבל אני לא מרגישה כלום

אבקת הריון...

• אני מרגיה הכל (כאבי שדיים, חום עייפות....)אבל זה לא אומר כלום כי חודש קודם הייתי באותו סרט ובסוף הגיע ה
  • טלו'ש בהצלחה!!!!
    נחזיק לך אצבעות עד שתאמרי לשחרר!!!!!
    VIL

• היי ממוש

אבקת הריון...

• טלוש

אני מחזיקה לך מיליון
  • מורנו'ש

אבקת הריון...

• אורית...

אני גם חושבת כמו הבנות...
    אני גם עשיתי את הבדיקה יומייםן לפני קבלת המחזור ויצא חיובי ....
    בהצלחה

נשיקות.. מורן
    לא הבנתי היית בהריון בסוף
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה