עזרה עם בעיות שינה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום שירה או הלינה,
    שקד בסוף החודש בת שנה ויש לי 2 בעיות בשינה עם שקד:
    1. ישנה כל כך חלש ומכל דבר מתעוררת כשהיתה יותר קטנה הרגלתי אותה לאור ולאנשים ומה לא ועכשיו כל פיפס מעיר אותה.
    2. לא מוכנה להירדם במיטה שלה
    אני אפרט את סדר היום שלה ואולי תוכלו לעזור לי לבנות לה סדר אחר:
    - מתעוררת בשש וחצי טיטול וכו וקצת יונקת ממני כנשנוש
    - נרדמת עוד טיפה ובשמונה וחצי בקבוק כי ההנקה לא מספיקה לה
    - לפעמים במשך היום נרדמת לעוד חצי שעה
    - ברבע לשתים עשרה מרק
    - אחרי שעה ומשהו בקבוק שזה באחת ורבע ועד אחת וחצי היא כבר ישנה וגם אם לא ממש נרדמה היא עוד משחקת במיטה ולא בוכה ולא כלום וישנה עד ארבע וחצי
    - בארבע וחצי מעדן
    - חמש וחצי שש פרי כי בבוקר זה קרוב מידי למרק
    - שבע ארוחת ערב קטנה או ביצה עם קוטג או ספגטי וכו
    - מיד אחכ מקלחת
    - בקבוק ברבע לשמונה ולרוב היא נרדמת איתו
    פה מתחילה הבעיה: אם אנחנו שמים אותה במיטה איך שנרדמה היא מתעוררת אחרי חצי שעה ואין שום מצב להרדים אותה במיטה שלה ויש צרחות עד השמיים אז או שאנחנו מביאים אותה טיפה לסלון שתשחק טיפה ותתעייף או שמרדימים אותה בסלון כשאנחנו לידה או מה שקורה כמעט כל ערב שהשעה נהיית מאוחר ואנחנו לוקחים אותה למיטה איתה ניסיתי לגמור אותה מההרגל הזה אבל לא ממש הולך אני חייבת לציין שאני לא מוכנה שהיא תישן איתנו כל הלילה ואני מעבירה אותה אחרי שנרדמה.
    ניסיתי פעם אחת להילחם ולא להציא מהמיטה והבאתי לה מלא צעצועים והתיישבנו על הרצפה לידה בלי להסתכל עליה והיא עד יותר השתוללה ורק צחקה לנו בעיניים עד שהגיעה שתים עשרה בלילה והייתי כבר מותשת
    אם אני אזיז לה את המקלחת לסביבות שמונה נראה לי היא לא תחזיק מעמד עד אז ואת הבקבוק לא תאכל כי זה קרוב לארוחת ערב
    מה עושים אני כבר מיואשת
    איף פותרים את זה שהיא לא מוכנה להירדם במיטה שלה ואת זה שיש לה שינה מאוד מאוד קלה.
    תודה
    המסנג'ר שלי: [email protected]

.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה