המון מטפלות באתר שהוא ממש חינם - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• היי,
    אני רוני, אמא טרייה במשרה מלאה :) (לעוד מעט זמן) מרעננה.
    לפני חודש בערך התחלתי לחפש מטפלת לתינוקת שלי, כי אני חייבת להתחיל לחזור לעבודה לפני שלא תהיה אחת לחזור אליה!

אז התחלתי לחפש - ויש ה-מ-ו-ן אתרים, רק שיש להם קטש! הם ממש לא חינם, בעיקר להורים, וזה מצטבר להרבה כסף עם הזמן...

אז קצת התייאשתי בהתחלה, ואז ניגשתי לכל מני לוחות כאלו שיש לך שורה אחת על המטפלת, רק שלא הייתה אף אחת בדיוק באזור שלי...

ואז הגעתי לאתר הזה - ג'יי-נני www.jnanny.co.il

תראו - יש שם ממש מהון מטפלות, ולקח לי 10 דקות בדיוק למצוא אחת ברעננה ואז שלחתי הודעה ותוך שבוע היא התחילה לעבוד אצלי. כן, גם הספקתי לבדוק את ההמלצות שלה.

אני לא יודעת אם יש קטש כאן, אבל עדיין לא מצאתי אותו, ובגלל זה אני ממש ממש ממליצה בחום. זה אתר חינם - מה יכול להיות רע?!

מאחלת לכן המון הצלחה (ושהחזרה שלי לעבודה תעבור בקלות!)... [/b]
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה