מחלקת שירות לקוחות בקבוקי מאמ 03-6474271 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • קניתי לפני 3 חוד' בקבוקים של מאמ, וראיתי היום בתחתית הבקבוק חתיכה של ניילון מתקלפת.
    ניסיתי לאתר את החברה ולא הצלחתי במודיעין 144 ולא דרך האינטרנט, כי לא ידעתי איך קוראים לחברה שמשווקת אותם.
    בכל מקרה הגעתי אליהם לבסוף איכשהו, אז לכל מי שצריכה את הטלפ' שלהם ולכל מי שתחפש בגוגל, מקווה שזה יעשה לכן את החיים הרבה יותר קלים ושזה יופיע ישר בחיפוש.
    היבואן של מאמ בארץ זה אלפא קוסמטיקה הם יושבים בכרמיאל אבל מחלקת שירות בת"א הטלפון שלהם - 6474271 שלוחה 4.
    המשך יום מקסים!
17 תגובות
עמוד 1
  • שלום קניתי פעם שניה בקבוקים של מאמ ויש להם נזילה
  • היי המספר שרשמתם של מאמ זה טלפון לא פעיל
  • היי המספר שרשמתם של מאמ זה טלפון לא פעיל
  • הבקבוקים על הפנים הכול נוזל
  • שלום קניתי בקבוקי ספורט הכל נוזל מה השירות הלקוחות של מאמ
  • אין לי מושג. תחפשי בגוגל.
  • הבן שלי בן שנה וחודשיים יכל למות מהמוצץ שלכם זוועה
  • הבקבוקים על הפנים הכול נוזל
    נכון ואין מענה מהשירות לקוחות!!!
  • הילד שלי בן שנה ועשר לוקח עדיין מוצץ,
    קניתי לו מוצצים מהחברה שלכם שמתגלה כסכנת נפשות לצערי ,הפטמה של המוצץ נקרעת ,איני רוצה לדמיין מצב שאני לא ערנית למצב זה.
  • תיצרו איתי קשר הילד שלי כמעט נחנק אתמול המוצץ נקרע לו בפה תתבישו לכם ואף אחד לא עונה ולא חוזר
  • שלום קניתי פעם שניה בקבוקים של מאמ ויש להם נזילה
    אותו דבר בבקבוקים שאני קניתי מהפקק התחתון ....מאוכזבת ממש
  • גועל נפש של שירות !!
    הילדה שלי כמעט נחנקה המוצץ נקרע לה מהאמצע של הפיטמה בתוך הפה!!
    פניתי לעורך דין אתם לא נותנים את השירות הנכון!
    גועל נפש חוסר אחריות.
    לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם לא הייתי שמה לב על ילדה בת 7 חודשים!!!!!!
  • קניתי מוצצים של מאמ בתוך אחד המוצצים יש שערה ואין אפילו אפשרות להוציא אותה היא תקועה בתוך הפטמה של מוצץ ממש מגעיל . אשמח שתחזרו אליי בהקדם !!!!
  • היי רציתי לדעת אם יש אפשרות לקנות רק את המכסה של הבקבוקים יש לי 10 בקבוקים בלי מכסה
  • הדחיסה לא עוברת בשלב 3
  • המספר לא זמין
  • קניתי כבר עשרות מוצצים וכולם נקרעו
    אני יום יום מסתכלת, זה פשוט סכנת חיים !!!! לא לתת מוצצים של מאם
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה