היי שירי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • במהלך ההריון היו לי התקפות חרדה ושמתי לב שגם העוברית הייתה ניבהלת וקופצת בבטן כשהיה רעש חזק למשל..גם במצבים שהייתי רגועה ונפל לי משהו מהיד היא הייתה ממש קופצת
    היום הבת שלי בת שנה וחודשיים ברוך ה' היא ילדה פעילה
    הבעיה היא שהיא ניבהלת המון מכל רעש פיתאומי
    כשהיא הייתה קטנה יותר היא הייתה קופצת היום היא צועקת בבהלה ורצה(בדרך כלל אלי)
    היא יכולה להיבהל פיתאום מזה שאני קוראת לה(גם אם אני מדברת ממש בשקט)ברוב הפעמים היא לא ניבהלת מזה
    והיא יכולה להיבהל מהתינוק שאני מטפלת בו כשהוא זוחל לכוון שלה במהירות היא ניבהלת פיתאום למרות שהיא כבר הולכת ושוב פעם היא לא מפחדת ממנו היא יכולה להיבהל ואחרי דקה לנשק אותו.
    היא ניבהלת גם מהדואר שמגיע(הדואר מגיע לבית דרך הדלת-אנחנו בחול)
    בקיצור היא ניבהלת מדברים מסויימים ואותם דברים במצב אחר יכולים להיות לה ממש שיגרתיים ולא יפריעו לה.
    יש לציין שהיא מאוד עצמאית ומיסתובבת בבית חופשי והיא מאוד חברותית
    לדעתי יש לזה קשר להתקפות חרדה שהיו לי..
    יש דרך לטפל בזה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה