הפרשות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,

כללי: אני בשבוע 11 להיריון שהתחיל כהריון של תאומים ולפני כשבוע הפסיק לאחד העוברים הדופק. עד שבוע 10 הייתי מקבלת גסטון לתמיכה.
    במהלך החודש האחרון אני סובלת מהפרשות מאוד מאוד מוזרות ושעל תופעה זו מחיפוש בפורום לא מצאתי כל תשובה.
    במהלך היום אין לי הפרשות ולא כלום.
    בלילה, בשכיבה במהלך השינה אני מרגישה נוזל מימי נשפך לי מהוגינה אשר בעקבותיו אני חשה גרד וריח רע, ההפרשה המימית הזאת מתרחשת כל יום ובמהלך כשעתיים שלוש בלילה הוגינה שלי רטובה מאוד, גם אם ניגבתי, גם אם התקלחתי, גם אם החלפתי תחתונים תמיד ישנו מעין טפטוף שמשאיר אותה רטובה, צורבת ומגרדת.
    כפי שאמרתי ההפרשה מאוד מפריעה לי ברמה שאני נאלצת להתעורר כל לילה, לקום מהמיטה, לשטוף את עצמי ולהחליף תחתונים .
    וגם לאחר ביצוע כל הפעולות הנ"ל הגרד לא נפסק וממשיך כשעתיים שלוש נוספות.
    חשוב לי לציין שההפרשה לא ניראית!!! לא גבינתית! לא חומה! לא כלום! חוץ מהתחושה שמים זורמים אין כלום.
    גם כאשר אני שמה תחתונית אני לא מצליחה להבחין בהפרשה, מלבד הרטיבות שמופיעה.
    הרופא שלי נתן לי משחה למריחה, טבעקוטן, איך אנני מרגישה כי היא מועילה והתופעה בלילות ממשיכה...
    שאלותיי:
    1. האם התופעה מוכרת?

2. האם יכול להיות שמדובר במי שפיר בשבוע כל כך מוקדם?

3. מהי המלצתכם להמשך טיפול? ומה עליי לעשות כדי להקל על עצמי עד שאפגש עם רופא?

4. האם זוהי בעיה גניקולוגית או שמא בעיה שרופא עור אמור לפתור או כל רופא אחר, אנא עצתכם אני פשוט אובדת עצות...
    אני מתנצלת על ריבוי השאלות אולם אין בפורום שם התייחסות לתופעה כפי שאני מתארת אותה.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה