שלום לכולן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי אני חדשה פה בקטגוריה....
    אני בת 22 מנסה להכנס להריון כבר שנתיים , לפני כחצי שנה נתגלה שיש לי חצוצרות סתומות(בצילום רחם)
    התחלנו ישר הפריה אצל דר' ברקוביץ- רופא מעולה
    בהפריה הראשונה עשיתי החזרת מוקפאים (מכיון שאחרי השאיבה היה לי גירוי יתר שחלתי)
    ובבדיקת דם נראו להם 2 פסים- צרחתי כמו משוגעת לא האמנתי שזה קורה לי...
    הייתי כ"כ שמחה- ובדיוק זה נפל על היום שלבעלי היה יומולדת- פשוט עשיתי לו את היום.
    אחרי כמעט שבוע, התחיל לי פתאום דימום - שלט נראה כמו מחזור ישר טסתי למכבי השלום בת"א
    הרופא עשה לי אולטרסאונד ואמר שהוא לא יכול להגיד לי בוודאות שיש הריון תוך רחמי ,
    משם נסעתי לתל השומר, ושם אמרו שכנראה זה הריון מחוץ לרחם, ( הייתי בשבוע 5), אבל לא מוצאים שום ממצא לא בתוך הרחם ולא מחוץ לו-
    בסוף שיחררו אותי הביתה אחרי 3 ימי אישפוז- והבטא ירדה לבד-
    ובמכתב רשמו לי השתחררות עקב הפלה ספונטנית- אז עד עכשיו אני לא יודעת בדיוק מה היה לי ...
    בכל אופן עכשיו זה דף חדש אני אחרי הפריה מס' 2 של עוברים יפים וטריים
    ובעוד כמה ימים צריכה לעשות בדיקת הריון- מקוה לבשורות טובות גם אחרי,
    למי שיש סיפור שמזדהה איתי, אשמח לשמוע
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה