אורנה היי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי וברוכה הבאה לפורום
    יש לי שאלה בעצם יותר הייתי מעוניינת לדעת אם::::::
    הבת שלי בת שנה ושלושה חודשים היתה בעיכוב התפתחותי קל ורק לא מזמן החלה לשבת אחרי שעשינו לה תרגילים במשך שלושה שבועות עכשיו כבר יושבת חופשי מטפסת ונעמדת בזמן האחרון אף התחילה להעמד על שש ומכאן לעבור לישיבה לפני כן היתה מתיישבת מגחון כי עד היום לא זחלה שש עכשיו שנעמדת על שש וגם שמטפסת נעמדת על הברכיים האם יש סיכוי ולו הקלוש ביותר שתזחל גם על שש? בעיקרון הבת שלי מטופלת בפיזיוטרפיה וקובעים לנו עכשיו כבר רק אחד לחודש ביקורת בטענה שלא צריך יותר מזה
    התפתחות מוטוריקה עדינה מעולה משחילה כבר 4 טבעות במגדל טבעות מבינה מושגים התפתחות השפה מעולה יש כבר למעלה מ - 10 מילים שזה אמור להיות בגיל שנה וחצי מצרפת מילים למשפטים בני 2 עד 3 מילים
    תודה על העזרה ואשמח לתשובה

את המתנות הכי שוות בחיים מעניקים לנו הורינו - את חיינו
    וילדינו - את חייהם והזכות לגדלם

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה