חיסון כנגד רצון ההורים - הריון ולידה

 • שלום לכם,
  אני מחפש הורים אשר ילדו בבי"ח בילינסון בפ"ת וביקשו שלא לחסן את ילדיהם והילדים קיבלו חיסון למרות הבקשה.יש לי חשד שמדובר במעשה מכוון לאור האירועים האחרונים שקרו לי והגיעו לידיעתי.
  אנא פנו אליי במייל [email protected]

  ביתי נולדה לפני מספר ימים בביה"ח בילינסון בפ"ת. אני ואשתי ביקשנו מפורשות מהצוות הרפואי שלא לחסן את ביתנו, ולא לתת לה ויטמין K בזריקה, אלא באמפולות. הבקשה עברה לאן שצריך, ואחרי הלחץ הגובר של האחות במחלקת ילודים שאצא מהחדר ואשוב עוד שעתיים, הילדה שלי קיבלה גם את החיסון וגם את זריקת הויטמין K. האחות התקשרה להתנצל אחרי הזריקה - התנצלה ואמרה שזה היה בטעות, ובסופו של דבר גם מנהלת המחלקה קראה לנו לשיחה כדי להתנצל ולהגיד שמזל שזה קרה (במילים אחרות) כי החיסונים כל כך חשובים.
  כעסתי מאוד על מקרה הרשלנות הרפואית הזאת, אבל עדיין הייתי מוכן לקבל שזה טעות אנושית וניסיתי למצוא את החמלה והסליחה בליבי, על כך שהזריקו לביתי רעל ביומה הראשון באוויר העולם. לאחר שלושה ימים הזמנו יועצת הנקה הביתה שתעזור לנו ותדריך אותנו עם ההנקה, הרחיצה וכו'. תוך כדי הגענו בשיחה לנושא החיסונים ומסתבר שגם היא לא רצתה לחסן את בתה שנולדה לפני שנה בבילינסון, ובמזל בעלה נכנס לחדר הילודים כשהוא מוצא את האחות ליד מיטת התינוקת עם המזרק ביד, לשמחתו הוא עצר אותה בזמן ומנע מבתו את מה שאני לא הצלחתי למנוע מביתי. כששמעתי את זה, ועוד בדרך הזאת, נדלקה לי נורה אדומה מאוד ואני חושש למקרה של הונאה במחלקה. יש לי הרגשה שיש מדיניות של מתן חיסונים מאחורי גב ההורים. אם קרה לכם מקרה כזה, בבילינסון, או בבי"ח אחר, אנא פנו אליי במייל [email protected]
  תודה.
  אופיר סלע, מטפל בשיטת לוסקי
  יו"ר הלשכה למקצועות בריאות משלימים
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות