שלום - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום אורנה אני ממש מודאגת רק עכשיו אני מבינה כמה רע הוא מצבי שלא לקחתי את זה בחשבון
    תמיד הקצב של ביתי היה ממש איטי היא רק למדה להרים את הראש בגיל 4 וחצי חודשים להיתפח בגיל חצי שנה היום היא כבת בת 9 וחצי חודשים והיא רק למדה לשבת בעצמה השבוע היא לא זוחלת היא מנסה לעשות כמה צעדים קדימה אז ללא הועיל שמתי משחקים צעצועים כלום שום דבר לא מניע אותה היא מנסה לעשות צעדים עם הידיים היא רוצה אני באמת רואה שהיא רוצה אבל כלום הרגל תמיד ניתקעת שם מתחת לבטן וכאילו אני מחכה שהיא תעשה את הפעולה שתשחרר לה את הרגל אבל נירא שהיא פוחדת היא מנסה לעמוד על 4 לעפמים אבל ישר נופלת

מה שכן היא לא עומדת בכלל היא מנסה לעמוד על הברכיים ולא יותר מיזה כאילו אין לה כוח כאילו היא חלשה
    יש מצב שזה נובע מאוכל היא לא אוכלת לא בשר ולא עוף היא פשוט לא רוצה שלא נדבר על קטניות או ירקות
    היא אוכלת מעדנים פירות דייסה
    זהוווווו

בב'שה עזרה יש לי תור לרופא ביום שני הקרוב אבל השמח לשמוע מימך ליפני תודה רבה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה