חייבת תמיכה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי לכולן אני קצת חדשה ואני זקוקה נואשות לתמיכה, סתם מילה טובה או כל העולה על רוחכן
    יש לי ילד מדהים בבית בן 21 חודשים ומזה כשנה אנחנו מנסים להביא ילד נוסף לעולם
    לפני כחצי שנה נקלטתי להיריון ובשבוע 9 לא היה דופק ונאלצתי לעבור גרידא, ההחלמה הייתה נוראית השתבשו לי כל ההורמונים בגוף והייתי צריכה לקחת גלולות למניעת הריון כדי לסדר את ההורמונים בגוף,,,,כן זה אבסורד רוצה להיות בהיריון ולוקחת גלולות למניעתו. זה עבר תודה לאל ולפני כשבוע גיליתי שוב שאני בהריון, לא עברו להם יומיים והתחלתי לדמם,,,זה עוד לא סופי אבל נראה כי גם ההריון הזה הלך....כשבקשתי היום מהרופא לדעת למה, למה זה קורה לי הוא פטר אותי בהכל בסדר ולא המליץ לעשות שום בדיקה
    מה שהשאיר אותי מאוכזבת ובעיקר מפןחדת,,,מה יהיה בפעם הבאה אם בכלל
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה