האשימוטו בהריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני בת 39, סובלת מהאשימוטו ומטופלת באלקטרוקסין 50 מ"ג.
    בשבוע העשירי להריון, לפני 5 ימים סבלתי מדימום ופניתי למיון. נמצא כי לעובר אין דופק ועלי לעבור גרידה. כשלושה חודשים לפני גילוי ההריון נבדקתי: הערכים היו- TSH -2.46 ,T4 -12.2 ,T3- 4.0.
    בבדיקת הדם בה גילו את ההריון כ-6 שבועות לאחר הוסת האחרונה, הערכים היו:
    TSH -4.81 ,T4 -12.7 ,T3 לא ניבדק.
    הרופא העלה לי את המינון ב50 מ"ג (פעם בשבוע 175 מ"ג כל יתר הימים 50 מ"ג).
    בבדיקת הדם כ- שבוע ימים אח"כ(כ-7 שבועות אחרי הווסת האחרונה) התוצאה היתה TSH -3.45 ,T4 -9.8,T3- 3.6
    שבוע אח"כ בבדיקת אולטראסאונד נצפה דופק לעובר.
    בבדיקת הדם האחרונה שעשיתי כתשעה שבועות לאחר הוסת האחרונה התוצאות היו TSH -2.82 ,T4 -14.3 ,T3- 4.0.
    כשבוע אח"כ לא נצפה דופק לעובר.
    האם האיזון שלי בהריון היה מספק, או שבגלל התנודות מת העובר?
    למרות שניסיתי להיות במעקב ולטפל עדיין בזמן ההריון לא הייתי לגמרי מאוזנת, האם ישנם תרופות טובות יותר לזמן הריון, או לדעתכם הייתי צריכה להתנהל בצורה אחרת בזמן ההריון? האם ישנם מקומות מיוחדים דרכם אפשר לבצע מעקב צמוד יותר לפני ובזמן כניסה להריון? תודה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה