בטא - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב,
    אני בת 33 ,יש לי ילדה בת שנתיים , הריון ולידה רגילים .
    ב 4.8 וסת אחרונה ,לפני יומיים התחילו דימומים קלים ומאז עדיין לא הפסיקו , הייתי במיון שם נצפה שק הריון קטן ללא קוטב עוברי .
    לפני שבוע וחצי בטא 1108 ולפני יומיים בטא 616.
    הרופאה המדהימה בבי"ח אמרה לי שנראה שההריון לא תקין שיש לחזור על אולטרסאונד בעוד שבוע במידה ולא יהיה דופק יש לבצע גרידא .
    שאלותיי הן :
    1. האם עוד יש איזה סיכוי שיהיה הריון תקין ?
    2. במידה ולא , האם תמליץ על גרידא או תרופות להפלה ?( אני די בטראומה מגרידא כי בעבר עשיתי הפלה יזומה והייתי חודש בטיפול נמרץ על סף מוות עם ספסיס והתחלה של קריסת מערכות , אי ספיקת כליות , אי קרישת דם )
    3. שאלה אחרונה ותודה על הסבלנות, האם הפלה אחת מעלה את הסיכוי להפלות נוספות בעתיד ?
    תודה,
    איילת

איילה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה