אני בהריון לאחר שנתיים וחצי ..... ? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן ......
    יש לי סיפור קצת ארוך - עם מסר חשוב למי שמעוניינת לשמוע ....
    שמי אורטל בת 32 +, ואני נשואה שנתיים וחצי ...
    אני ובעלי ניסינו להכנס להריון הרבה מאד זמן .... כשנתיים + וכל הזמן חשבנו לעצמנו - יום אחד זה יגיע באופן טבעי , ללא התערבות רפואית.
    החשש הטבעי של כל אישה הוא שמא היא עקרה ושמא לא תוכל להביא ילד לעולם .... חשש די טבעי.
    אני עברתי כשמונה רופאי נשים, כי תמיד חשבתי לעמי בלב .... יבוא יום ויימצא המושיע.
    חיפשתי רופאים רק עם המלצות, ואף אחד מהם לא איכזב .....
    רק הבעיה הייתה שהזמן חלף והריון מיוחל לא הגיע .....
    אחד הרופאים שהגעתי אליו היה רופא עם המון ניסיון בתחום, לקח כשבוע עד שהיה לי תור אליו,
    והדבר היחיד שאמר לי מבלי לבדוק אותי - "אין לך מה לעשות אצלי" לא הבנתי ברגע הראשון מה הוא אומר לי ....
    חשבתי בלב - מה הוא לא רוצה לטפל בי ?
    הדבר היחיד שהוא ביקש ממני - ללכת למרפאת פוריות .... וזה היה דבר שכל הזמן נמנעתי מלעשות .... (עכשיו אני יכולה לומר שאני לא מבינה למה ....)
    התקשרתי למרפאות פוריות באיזור מגוריי ולא היו תורים בטווח של שלושה חודשים .....
    בסופו של דבר אזרתי אומץ והתקשרתי למרפאה מרוחקת יחסית (בני ברק ) וביררתי האם יש שם תור ....
    לשמחתי הרבה היה תור עוד באותו שבוע .
    זו הייתה פעם ראשונה בחיי שהגעתי לרופאת נשים ללא המלצות קודמות .
    אני רוצה לומר בזאת שכשאומרים "במקרה= יד האל " עד כמה המשפט נכון .....
    הגעתי אל הרופאה בבוקר שישי, היא החלה לתחקר ולשאול ואמרה לי :אין לך מה לדאוג- נשיג ביחד הריון .....
    היא מילאה אותי תקווה במקום הפחד שמילא אותי כל הזמן שמא זה לא יקרה .....
    בכיתי המון בפעם הראשונה שהגעתי אליה- והדבר שקיבלתי בתמורה הוא טלפון של עובדת סוציאלית מדהימה שמתמחה בתחום הפריון שנותנת תמיכה נפשית
    והעיקר - היא אמרה לי - מתחילים מחדש .....
    עקבתי אחרי ההוראות שלה
    קיבלתי את כל ההסברים לכל השאלות שהיו לי בכל שעה מצוות המרפאה .....
    קיבלתי מעקב צמוד בזמן הבדיקות - טלפונים מצוות המרפאה לאחר הבדיקות להמשך טיפול.
    נעזרתי במשך כמה חודשים (ועדיין ) בעובדת סוציאלית שמיקדה אותי והראתה לי המון נקודות ראות על החיים בכלל ועל הסתכלות על הריון
    עכשיו יש לי כמה מסרים חשובים להעביר לכל הנשים שמעוניינות לשמוע :
    1) הריון בלחץ ומחשבות אובססיביות על הריון - לא יקדמו הריון .......
    2) יש רמת טכנולוגיה אד גבוהה בתחום הרפואה ויש פתרון להכל ..... (גם נשים ללא וסת יכולות לזכות להריון .....)
    3) שחלות פוליציסטיות זה לא מחלה - ויש פתרון גם לזה .....
    4) הריון מתוך שלווה אמיתית מתרחש בסופו של דבר ועניין .... ולא מתוך לחץ .... (ואתן לא מתארות לעצמכן כמה שמעתי את זה בעבר .... עד שהפנמתי בעצמי)
    לאחר כמה פגישות עם שלומית העובדת הסוציאלית , הבנתי המון דברים שחשוב היה לי להבין - החשוב הוא שהצלחתי להבין את זה בעצמי ,
    והפנמתי כל משפט ומילה שלה בכמיהה .... כי ידעתי שיש המון בדברים שלה .
    בנוסף, ב"מקרה" שוב הגיעה אליי חברה שלי מהעבודה הקודמת שמטפלת בדיקור סיני דרך חברים משותפים (שחיפשה אותי כה חודשים - ולא השיגה אותי ....)
    שהציעה לטפל בי .... והקרקע החלה להיות פורייה לקראת ההריון המיוחל .....
    השילוב המשולש של רופאה מעולה, עובדת סוציאלית, ודיקור סיני הביאו לתוצאה המיוחלת.
    בעזרת הרופאה קיבלתי את התרופות במינונים הנכונים ואת המעקב הצמוד ...
    בעזרת העובדת הסוציאלית הגעתי לתפישות נכונות ונקודת ראות נכונות על הריון ועל החיים בכלל ( מי שתהיה מעוניינת לשמוע בהרחבה מוזמנת לפנות אליי במייל )
    ובעזרת הדיקור הסיני קיבלתי רוגע נפשי ותקווה לשינוי בתחום .....
    לאחר ארבעה חודשים מלאי תקווה , אופטימיות ושלווה אמיתית אני בהריון .....
    ויש תקווה ...... למי שעדיין לא מאמינה .....
    בחודש האחרון הרגשתי שאני עומדת להיות בהריון .....
    הרגשתי מתי אני מבייצת ..... והחשוב מכל האמנתי כי אני ראויה להיות בהריון .
    שלומית באחת הפגישות אמרה לי : תפסיקי לנסות לקחת את התפקיד של אלוהים .....
    לא הבנתי בהתחלה למה היא מתכוונת ..... היום אני מבינה .
    כל הזמן רציתי לקבוע לבורא עולם מתי אני מוכנה להריון . לבורא עולם יש תוכניות משלו והוא יודע בדיוק מתי לתת את מתנות החיים
    נכון שלעיתים ההמתנה לא צודקת - אבל תמיד יש תקווה .... ותמיד אבל תמיד דברים קורים בזמן הנכון
    היום כשאני מסתכלת לאחור -לפני שנה לא הייתי עדיין בשלה להיות אמא ....
    לא הייתי מסוגלת מבחינה כלכלית, בדיוק קניתי בית עם בן זוגי היקר לחיים וההוצאות היו גדולות מאד ....
    מה שחשוב לי להעביר לכן - זה שיש תקווה, ויש זמן לכל אחד הנכון ביותר להביא ילד לעולם .....
    ביום כיפור השנה הייתה לי תחושה חזקה שאני בהריון .
    המתנתי עם הבדיקה קצת .... ובבוקר אחרי יום כיפור עשיתי בדיקת בטא ו..... התוצאה הייתה חיובית בטא 448
    יומיים לאחר מכן זה הגיע ל-1451 ...... וזה חיזק לי את העובדה שאני אכן ב ה ר י ו ן ..... בדיוק בזמן שייחלתי (תאמינו או לא , בחזון שלי היה שבראש השנה אתעבר .....)
    אז קבלו ממני את המסר הקטן .
    לכל שאלה ניתן לפנות אליי במייל - ואשמח לעודד אתכן .... בכל רגע
    מאחלת לכולן שבאמת יחוו את ההריון בזמן הנכון , ובדיוק כשירגישו בשלות להריון ....
    ביום 18.10 אני עושה אולטראסאונד .... ומחזיקה אצבעות שהכל יתפתח כמו שצריך.
    הבקשה שלי מבורא עולם כעת - הריון שלם ותקין, ולקבל בעזרת השם תינוק/ת בריא/ה ושלם/ה בכל רמ"ח איבריו ושס"ה גידיו ....
    בהצלחה לכולן וחג שמח ....
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה