הריון???? או שלא!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות אשמח לקבל התייחסות להודעתי ותגובות מנסיונכם האישי תודה מראש...

היי בנות קודם לכל שיהיה לכולנו חג שמח ושנה טובה ומי יתן ששנה הבאה נחזיק כבר את ילדינו

טוב אני רוצה לשתף אתכן במה שעובר עליי כבר קרוב לחודש אני מודיעה מעכשיו שזה הולך להיות קצת ארוך אז סליחה מראש

טוב אז ככה זה מתחיל ביום שלישי ה 09\09\01 עברתי את ההזרעה הראשונה שלי וכיומיים אחריה התחילו לי הפרשות חומות מלוות בדימום קל ביותר...
    וכבר ביום רבעי ה 09\09\09 תשעה ימים אחרי ההזרעה התחילו לי דימומים קלים אך קצת יותר מאלו שהיו מלוות עם ההפרשות החומות {על התחתונית היה בניגוב "שני" לא היה כלום } סליחה על התיאור
    לא היה לי צורך בפדים {רק שתראו עד כמה הדימום היה קל }
    המחזור הרגיל שלי כמו שעון כל 28-30 ימים הוא מגיע לאורך 7 ימים מלאים
    בקיצור הדימום נמשך כ 6 ימים לסירוגין פעם נעלם ומגיעות ההפרשות החומות ופעם חוזר לדימום קליל
    עשיתי 2 בדיקות ביתיות להריון ששניהם יצאו שלילי כמובן את הראשונה עשיתי כבר ביום שבת 12 ימים לאחר ההזרעה {אולי מוקדם מידי }
    ואת השניה עשיתי היום! 20 יום לאחר ההזרעה
    כמובן שעשיתי גם 2 בדיקות דם שיצאו שליליות
    אבל הדימום נעלם כשלא היה בכלל למשך שבוע ימיים בלבד אבל לאחר שבוע הדימומים חזרו ביחד עם ההפרשות החומות עד היום הרופא שלי עשה לי בדיקה גניקולוגית ביום ה 18 לאחר ההזרעה ואמר שאין הריון {אין לי מושג על סמך מה הוא אמר את זה הרי איך הוא יכול לדעת לא מוקדם מידי לראות שק הריון}
    ואני עדיין אופטימית בטח אתן שואלות למה ????
    אז אני יסביר לכן קודם כל המחזור לא הגיע עדיין
    וכי קראתי באינטרנט שהיה למישהי איחור של 50 יום!!!! והבדיקות שלה {גם דם וגם ביתיות} הראו שאין הריון למרות שהיה מה אתן אומרות ????.
    מחכה בקוצר רוח לתגובתכן המנוסה אשמח לשמוע אולי מישהי עברה את זה פה????
    ואולי יש לך תשובות אופטימיות
    תודה תודה תודה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה