עוד שבוע של המתנה... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    אז בהמשך לעדכון הקודם שלי על כך שאני בשבוע 7 (6) ועדיין לא ראו דופק,גם לא אתמול,הרופא אמר לי לחזור שוב יום ראשון הבא...
    מצד אחד,הסיכויים רק קטנים ככל שהזמן חולף ויש את הבטא שכבר ממש גבוהה ומצד שני הרופא אמר אתמול שזה נראה כאילו שק ההריון והעובר כבר גדלו...אבל אז הוא אמר שזה גם יול להיות שלעובר יש בצקת אז לחזור יום ראשון הבא.
    להגיד את האמת,זה כל כך מתיש נפשית שאני כבר מוכנה לל תשובה רק רוצה שיגאלו אותי מההמתנה המייסרת הזו,לא יודעת מה לחשוב,איך להתנהג...קשה לי עם הזוגיות כי אני לא מצליחה לתת לבעלי שום יחס הוגן...
    פשוט קשה...
    מצבי רוח משתנים...
    אם יראו דופק בשבוע הבא אני בטח כבר לא אאמין ואסביר לעובר שלי שהוא לא חייב להיות עצלן כמו אמא וכדאי שיתחיל להתפתח... :)
    סורי על הסיפור הארוך,הרגשתי צורך להוציא את זה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה