מאוכזבת.... - הריון ולידה

 • היי בנות...
  אז ככה אני מרגישה פשוט מאוכזבת מעצמי..אני בחיים שלי לא חשבתי שאני יהיה חלק מהסטטיסטיקה של אלה שלא מצליחות להכנס להריון על הפעם הראשונה!
  אולי זה ישמע לכן מצחיק ומוגזם...אבל אני מרגישה שהגוף שלי בוגד בי אני נשואה 4 חודשים וזו הפעם השנייה שניסיתי להיקלט אך גם הפעם(פעם שנייה)זה לא הלך...
  לקחתי גלולות במשך 7 שנים והפסקתי מיד אחרי החתונה ואני גם נוטלת כבר 3 חודשים חומצה פולית..המחזור שלי סדיר כמו שעון כל 31 יום בום טראח הוא מופיע!
  קניתי ערכת ביוץ וזו הפעם השנייה שאני משתמשת בה ואני גם כל ביוץ מרגישה שאני מבייצת ואז הולכת לעשות בדיקה ואני נוכחת לדעת שאני צודקת בול אחרי 14 יום אני מרגישה את הביוץ ואז אני ובעלי מקיימים יחסים במשך 4 ימים רצוף על מנת לכסות את כל האפשרויות והנה בפעם השנייה ברציפות זה לא נקלט!!!
  אני מנסה להבין למה?ואין לי שום סיבה...הפחד הכי גדול שלי שאולי לבעלי יש בעיה ...קבעתי תור לרופא נשים לשבוע הבא בדיוק בזמן שאני אמורה לבייץ אני מקווה שהוא יסכים לעשות לי מעקב זקיקים....אני כ"כ לא רוצה לשמוע את המשפט:
  "מה את בלחץ אם לא תצליחו להקלט תבואו לקראת סוף שנה של ניסויים"ואני לא מוכנה לחכות שנה...ורק אח"כ ללכת להיבדק!!!אני רוצה להיות עם היד על הדופק!!
  עד עכשיו חשבתי שבעלי לקח את זה קצת בקלות את הפעמיים הכושלות אבל פתאום אתמול בלילה הוא אמר לי :מעניין למה זה לא קרה?וזה עוד יותר אכל אותי מבפנים..ואנחנו שנינו נורא מתוסכלים....בנות סליחה על האורך של המכתב פשוט הרגשתי שאני חייבת להוציא את זה החוצה!!!!מה דעתכן?האם אתן מבינות אותי?
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות