בדיקה ביתית חיובית????? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות אני כל כך מבולבלת עזרו לי בבקשה
    קצת עידכון לגבי מה שהיה עד עכשיו: מחזור סדיר כל 28 - 30 יום כמו שעון שווצרי
    מחזור שנמשך 7 ימים מלאים!!!
    יום שלישי 09\09\01 הזרעה ראשונה
    יום חמישי 09\09\03 {יומיים לאחר ההזרעה} הפרשות חומות מלוות בהפרשות דמיות
    יום רבעי 09\09\09 {9 ימים לאחר ההזרעה} דימומים קלים
    סיכום:
    6 ימים הדימום וההפרשות החומות נמשכו לסירוגין פעם נעלמים הדימומים וחוזרות ההפרשות החומות ולהיפך חוזר הדימום.....

2 בדיקות הריון ביתיות ששניהם יצאו שליליות:
    הראשונה - 12 ימים לאחר ההזרעה
    השניה - 20 ימים לאחר ההזרעה

3 בדיקות דם להריון שיצאו שליליות:
    09\09\14 {14 ימים מיום ההזרעה}
    09\09\17 {יום מלא של "מחזור" אדום טרי ונקי}
    09\09\24 { 24 ימים מיום ההזרעה }

09\09\23 בדיקת אולטראסאונד {שהרופא אמר שהוא לא רואה כלום חוץ מרירית דקה}

סיכום כללי:
    לאחר ה 09\09\17 { היום של "המחזור" } "המחזור" נעלם כשלא היה למשך 7 ימים נקיים לחלוטין אבל לאחר ה 7 ימים הנקיים חזרו הדימומים שמלווים עם ההפרשות החומות עד היום
    חזרתי לרופא שעשה לי שוב בדיקת אולטראסאונד ואמר שהדימומים הם כתוצאה מהרירית הדקה ואמר לי להתחיל טיפול חדש של פיוריגון והעלה לי את המינון ל 75 { קודם הזרקתי 50 } כשחזרתי לבית מרוב בלבול וכאבי ראש נשפכתי למיטה ונרדמתי כמו מתה אבל כשקמתי לא הייתי רגועה לקחתי את הבדיקה הביתית שיש לי ועשיתי אותה ונחשוו מהההההההההה???
    יש לי שני פסים!!!!!
    נראה לי לפחות פה אני צריכה את עזרתכן בנות נפלאות שלי אומנם רואים שני פסים ברורים אבל פס אחד בצבע אדום\ורוד חזק והשני שקוף ומסביבו יש רקע אדמדם כזה מה נראה לכם?????
    אולי יש לציין שכשעשיתי את הבדיקה לא רציתי שבעלי יראה שאני עושה הוא כבר חשב שאני הולכת להשתגע החודש אז כשעשיתי את הבדיקה אחר י כמה שניות כשהופיע פס אחד הייתי בטוחה שאין סיכוי שהשני יגיע לכן זרקתי את המקלון לפח אבל לפני שרציתי להזריק ניגשתי לשירותים כדי להיות בטוחה שזה אחד ואז ראיתי שניים ברורים כמו שאמרתי מקודם אחד חזק ורוד יפה והשני שקוף זה עדיין נחשב הריון?????
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה