עצבנית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מה עושים? אני מתרגזת מכל דבר, ההריון לא אמור להיות תירוץ אבל אין לי סבלנות לאף אחד, אני יורדת על בעלי כל הזמן, מתנהגת ממש לא יפה, אני לא מפנה זמן לחברים כי אין לי כוח לשבת איתם שעות, הבית שלנו קטן ואני לא יודעת מה לעשות עם כל הדברים בחדר עבודה שאמור להפוך לחדר ילדים... מה אני עושה??!!?? הצילו לפני שאני מתחרפנת לגמרי....
    [אהבה זה כל הסיפור :)
7 תגובות
עמוד 1
  • אוהבים אותך
  • טיפות רסקיו
  • כוכב שביט

מאמי אני בדיוק כמוך רק חוץ מלרדת על בעלי היקר שלי שהוא היחיד שאני רוצה לראות ושיהיה איתי
  • לנסות להיות רגועה כמה שאת יכולה
  • לכוכב-שביט,
    כתבת משהו שמאוד הזדהיתי איתו..
  • את צודקת, מצבי הרוח שלי קיצוניים בעיקר בסופי שבוע כאשר יש לי פנאי למחשבות ולחוסר עשייה ואז אני מתחילה עם העצבנות , היה לי יום ממש דוחה, הרגשתי על סף דמעות עד שכמובן הן ייצאו כשדיברתי עם בעלי על כל החששות והציפיות של המשפחות מאיתנו לאחר הלידה, אין לי מושג מה יהיה וקשה לי עם הלחץ הזה, פתאום אני מעדיפה לעבוד כמעט עד הסוף בשביל להימנע ממחשבות שגם ככה רק אחרי הלידה אדע איך ומה יהיה.......
    מקווה לקום עם אנרגיות חדשות מחר בבוקר :) תודה לכולן

[אהבה זה כל הסיפור :)
  • וואו',שיחקת אותה..
    אנחנו רואים כעת: "משפחה-חורגת" ואלון גל כל-הזמן מייעץ על עשייה,אקטיביות,כי גם כך,בהקשר שלנו,אין לנו מושג מה יהיה אחרי-הלידה..מבחינת ההתעסקות הבלתי-פוסקת+אח"כ הבנות כאן מתמודדות עם ההתקררויות של הילדים,ואח"כ עם כיתה א' וכו' וכו',ולכן אני חשה צורך כעת להרגיע את האווירה בבית ולסגור כמה שיותר פינות...אני מאושרת שקיבלתי את הנק' הזמן הזו במתנה,שאני בהיריון ולכן עליי לנצלה היטב,כדי שלא לבכות אח"כ,שלא הספקתי את מה שרציתי לפני...
    אז בהצלחה עם שבוע-חדש ועשייה רעננה,פוריה ואופטימית...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה