דימום בביוץ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות אולי אתן תוכלו לעזור לי ולהסביר לי, לא ברור לי האם הדימום שמופיע בביוץ מופיע בזמן הביוץ עצמו קצת לפני או שהוא מסמל סיום ביוץ? כלומר האם הדימום הוא ב-24 השעות בהם הביצית יצאה ומחכה להזרעה?
20 תגובות
עמוד 1
  • לא הבנתי את השאלה. בזמן הביוץ אין דימומים, הדימום של הווסת מגיע בערך שבועיים אחרי הביוץ.
  • יש לי מעין הפרשה חומה אדמדמה (סליחה על התאור) בעת הניגוב ואני מרגישה מיחושים בבטן , כמו כן אני בדיוק בתקופה בא אני אמורה לבייץ. נאמר לי שלעיתים בעת ביוץ ישנן בנות אשר יש להן דימום קל מאוד ואכן אצלי זה קבוע אך לא ברור לי אם דימום זה הוא ממש לפני ביוץ מסמל את הביוץ עצמו או סיום ביוץ. רציתי לדעת אולי מישהי כן יודעת.
  • את אחרי לידה אולי?...בדרך כלל המחזור משתבש...ואפילו שבוע אחרי הביוץ ושבוע נקיים פתאום
    בא לך דימום והפרשות...

אם את לא..אז בזמן ביוץ לא אמור להיות דימום אלא אם כן את משנה גלולות כל הזמן
    והמחזור שלך לא סדיר...

• אם את מנסה להיכנס להריון - דימום יכול להעיד על השרשת העובר.אני לא שמעתי על מצב של דימום בביוץ.

[url=http://www.ezticker.com/]
    " כי ג'ינג'י זה אופי, וג'ינג'י זה טבע, על ראש הג'ינג'י בוער הצבע" !!!
  • שלום מתוקה.
    דימום בביוץ זה דבר מאוד שכיח זה דם "מהפצע" של השחלה שבייצה.
    גם לי ביום ביוץ יש דימום קליל ביותר ממש כמו דם בביצה לפעמים קצת יותר מזה.
    לעיתים קרובות זה מלווה בכאבי בטן מעיקים כמו מחזור.
    וכן זה הסימן הכי טוב לדעת שאת מבייצת אז זה זמן טוב לנסות להרות.
    בהצלחה!!!
  • יש דימומם קל (הפרשה ) ביום חריגת הביצית . לי יש כאבי בטן נוראיים במשך שלושה ימים. אם את רוצה להרות זה הזמן , אם לא ....
  • שבי ופלוקי, תודה רבה כבר התחלתי לחשוב שאני משוגעת כשכולם ענו שלא צריך להיות דימום קל בביוץ ולפקפק במה שקראתי במאמרים שונים.
    אני אכן מנסה להכנס להריון (הריון ראשון) ומנסה להבין כמה שיותר.
    הסימנים הם בדיוק כפי שתיארת פלוקי היקרה ורציתי לדעת מה זה בדיוק מסמל.
    האם כדאי שלפחות ליומיים אחרי שמפסיקים הסימנים הללו גם נשתדל לקיים לפחות יום כן יום לא?

מחזיקה שהצליח לי !

מאחלת לכולן בהצלחה ומחזיקה לכולן.

איזה כייף שיש כאן אם מי לדבר ולהתייעץ במיוחד שאני לא מספרת לאף אחד שאנחנו מנסים...זה קשה לשמור כזה סוד!!!
  • קודם כל על לא דבר וקבלי חיבוקים וחיזוקים
  • פלוקי את כזו מותק....תודה תודה!

לפחות עכשיו הבנתי את עיניין תחושות הביוץ סופית ונותר לי רק ליישם. למרות שאני מקווה שכבר לא אצטרך אחרי חודש זה אני מתחרפנת מלחשוב על זה כל הזמן המתח הורג אותי!!

• daniewe3 תודה רבה על המחמאה
  • שלום רציתי לדעת איך אני אמורה לדעת אם אני בהריון אני וחבר שלי שכבנו והוא גמר בפנים
    שבוע אחרי ירד לי דם המחזור מאחר בשלושה ימים עשיתי פעמיים בדיקת הריון ויצא שלילי
  • יש דימומם קל (הפרשה ) ביום חריגת הביצית . לי יש כאבי בטן נוראיים במשך שלושה ימים. אם את רוצה להרות זה הזמן , אם לא ....
    פעם ראשונה שישלי הפרשות חומות עדינות..אני אמורה כרגע לבייץ וממש מרגישה כאבים בבטן התחתונה..זה הגיוני ההפרשות האלו?
  • שלום מתוקה.
    דימום בביוץ זה דבר מאוד שכיח זה דם "מהפצע" של השחלה שבייצה.
    גם לי ביום ביוץ יש דימום קליל ביותר ממש כמו דם בביצה לפעמים קצת יותר מזה.
    לעיתים קרובות זה מלווה בכאבי בטן מעיקים כמו מחזור.
    וכן זה הסימן הכי טוב לדעת שאת מבייצת אז זה זמן טוב לנסות להרות.
    בהצלחה!!!
    אני כרגע במחזור ראשון אחרי קיסרי..לפני שנה ו4 חודשים...כרגע בזמן ביות הגיוני שיהיה הפרשות חומות בהירות?פעם ראשונה שקרה לי.
  • לא הבנתי את השאלה. בזמן הביוץ אין דימומים, הדימום של הווסת מגיע בערך שבועיים אחרי הביוץ.
    היי בנות
    אני מנסה להרות
    כבר כמה חודשים
    ועכשיו בזמן ביוץ היה לי יומים כמו הפרשות חומות ואפילו גושים
    האם יתכן שזה הריון?
    פעם ראשונה שיש דימום בביוץ
  • אני כרגע במחזור ראשון אחרי קיסרי..לפני שנה ו4 חודשים...כרגע בזמן ביות הגיוני שיהיה הפרשות חומות בהירות?פעם ראשונה שקרה לי.
    נכנסתי לפורום כי גם לי יש תחושה של ביוץ ראשון אחרי קיסרי והיה לי מעט דימום בתוך הפרשה צמיגית... זה יכול להיות בחוץ נכון? מה זה היה אצלך בסוף?
  • את אחרי לידה אולי?...בדרך כלל המחזור משתבש...ואפילו שבוע אחרי הביוץ ושבוע נקיים פתאום
    בא לך דימום והפרשות...

אם את לא..אז בזמן ביוץ לא אמור להיות דימום אלא אם כן את משנה גלולות כל הזמן
    והמחזור שלך לא סדיר...

יש דבר כזה ויש על זה גם הסבר מורחב בגוגל!!
    הלכתי לפני חודשיים לבדיקה והרופא שלי לא היה נכנסתי לרופאת נשים שהייתה שם דיברנו על ההסטוריה שלי בעיניני הווסת ,פוריות, וכו והיא בפירוש הסבירה לי שיש נשים שבזמן ביוץ יש דימום קל וכפי שאת מתארת לרוב זה מגיע יום לפני או ביום הביוץ עצמו
  • כמה זמן מהרגע הזה ניתן לנסות להיכנס להריון? האם רק באותו יום ? אפשר יום למחרת ?
  • כמה זמן מהרגע הזה ניתן לנסות להיכנס להריון? האם רק באותו יום ? אפשר יום למחרת ?
    רוצה גם לדעת.. איך אפשר לנסות להרות ולשכב כשעש דימום קל?:(
  • לאחר שסיימתי מחזור שכבנו הוא גמר בחוץ אבל אחרי יומיים היה לי כתם דם קטן ואחרי זה היה לי הפרשות ממש חומות ואדמדמות ללא כאבים וללא תסמינים ועם קצת חולשה אני אמורה להילחץ מזה אף פעם לא קרה לי משהו כזה והאם זה מראה על היריון?
  • שלום רציתי לדעת איך אני אמורה לדעת אם אני בהריון אני וחבר שלי שכבנו והוא גמר בפנים
    שבוע אחרי ירד לי דם המחזור מאחר בשלושה ימים עשיתי פעמיים בדיקת הריון ויצא שלילי
    היי
    בתאריך 23.7 אני ובן זוגי קיימנו יחסי מין לא מוגנים והייתה שפיכה .
    אני כרגע בזמן ביוץ ובבוקר התחיל לי דימום וגם בצבע חום ועכשיו לקראת הערב הדימום התחזק כמו מחזור ויש כאבים בבטן התחתונה המחזור שלי בדרך כלל סדיר ופעם ראשונה שזה קורה שבזמן הביוץ אני מקבלת מחזור .
    עכשיו קניתי כדור של יום אחרי ואני לא יודעת עם לקחת או לא
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה