שאלה לגבי בקבוק MAM של 160 מ"ל - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • איך אני יודעת מזה 150 מ"ל?
    יש שם סימון של 120 ואח"כ ישר 160
    וגם יש סימונים של 2,3,4,5
    האם 5 סימן שזה 150 מ"ל?

אשמח לעזרתכן
    תודה בנות
    ליאורה
12 תגובות
עמוד 1
  • אני הייתי מהמרת שאכן כן...

• היום יש לי טומי טיפי, אבל יש לי גם מאם ובי פריי כשאז היא הייתה יותר קטנה...
    יש 2 קווים בין מספר למספר, לפחות אצלי, הנה זה הבקבוק שיש לי...

http://www.thelilcaliph.com/e-Boutique/images/MAM_260ml_Pink.jpg

אבל בלי שום קשר, בקשר לאוכל אסור להביא 150 כי הכמות של הסימלאק או המטרנה מדוד..

60- כפית אחת
    120- 2 כפיות
    180- 3 כפיות

עדיף שתכיני לה 180, ותזרקי מה שנשאר מאמי...
  • כעקרון הקווים של 1,2,3,4 וכו' זה מדידות של בריטניה.
    גם לי הייתה את אותה הבעיה ולי יש גם בקבוק של אוונט ששם יש סימון על כל 10 מ"ל. מדדתי בבקבוק אוונט 150 מ"ל ומזגתי לבקבוק מאמ - והתוצאה....
    "יודע הילד כל דברי חכמה למיניהם, אף כי מעטים האנשים על פני האדמה היודעים את פשרם" (רבינדראנאת טאגור)
  • נטלי מאמי גם לי יש את הבקבוק אבל בקטן עד 160 מ"ל

אני רוצה לנסות להביא לה יותר מ-120 לארוחה לילית אם תוכל, אז חשבתי להכין לה 150 מ"ל ולשים 2.5 כפיות רק שאני לא יודעת איפה זה ה-150 מ"ל.
    היום אני מכינה לה 120 מ"ל ביום אני רוצה לנסות להביא לה קצת יותר בלילה כדי שיחזיק אותה יותר זמן

עוד לא קניתי לה בקבוקים גדולים, אני רוצה לדעת מה עדיף, יש לי את BFREE ואין לי כוח להמשיך איתו (יותר מדי חלקים) ויש לי גם את MAM שהיא יותר נוחה.

נראה לי אני אפתח שירשור לגבי בקבוקים כי אני רוצה לקנות כמה בקבוקים חדשים
  • ליאורה אסור למדוד חצי כפית של דייסה הכמות חייבת להיות מדויקת.
    את יכולה להכין 160 ולשפוך אבל לא למדוד חצאי כפיות
    "יודע הילד כל דברי חכמה למיניהם, אף כי מעטים האנשים על פני האדמה היודעים את פשרם" (רבינדראנאת טאגור)
  • לא ידעתי שאסור חצי כפית... למה?
  • אי אפשר לדעת באמת כמה זה חצי כפית בגלל שבשלב הזה הכלכלה היחידה של שחר היא של פורמולה לא כדאי להתעסק עם מינונים. המינון חייב להיות מדויק מבחינת כמות המים על כמות הפורמולה כדי שלא יהיה דליל מידי או סמיך מידי מבחינת הרכיבים - ויטמינים, מינראלים וכו'
  • גם לי יש בקבוקים של MAM והייתה לי את אותה הבעיה ולכן קניתי בקבוקים יותר גדולים והשתמשתי בפיטמה מס' 1. (היום היא עם פיטמה מס' 2)
  • טוב לדעת
    תודה אני ג'ינג'י
  • אני לחלוטין עם נטלי

באהבה סיון
  • לי דווקא בבקבוקי MAM מסומן 150.
    אבל עדיף באמת שתכיני 180 ותזרקי מה שנשאר.
  • ליאורה אסור למדוד חצי כפית של דייסה הכמות חייבת להיות מדויקת.
    את יכולה להכין 160 ולשפוך אבל לא למדוד חצאי כפיות
    יש כפית של 10 שאפשר להשתמש בה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה