טוב אז בעקבות השרשור שלי על פרופסור לוריא - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אף אחת פה לא ענתה לי אז במקרה דיברתי עם חברה והיא ממש לא המליצה לי עליו. היא אמרה לי שהוא בכלל לא מומחה לסקירות ואני לא מבינה למה שולחים אליו לסקירה . אז התקשרתי לבריאות האישה ופשוט החלפתי תור לרופא אחר. דר' דורון הררי למחר ב12 וחצי . תחזיקו אצבעות

7 תגובות
עמוד 1
  • בהצלחה.
    רחל

• אני לא יודעת מאיפה את בארץ. אני בזמנו עשיתי סקירה אצל ד"ר הררי באשקלון ועשה רושם מקצועי . זו הייתה הסקירה השניה ועד אז הייתי במעקב אצל פר ליפיץ אז בכל מקרה הייתי רגועה
  • היי שבי אני מאשקלון. את הסקירה המוקדמת עשיתי במכון הדר אצל דר' דהן מאיר שהוא גם רופא מאוד טוב ואני ממליצה עליו פשוט הוא עובד במכון הדר ושם מממנים רק סקירה אחת שאותה ניצלתי ב114 ש"ח דרך מושלם והוא גם עובד בכללית אז התורים אליו רחוקים כי הוא עובד פעם בשבועיים והשבוע הוא כבר היה אז דר' הררי הוא באמת מאוד מקצועי. חברה שלי היא טכנאית US בבריאות האישה אז היא אמרה לי ללכת להררי

• אני לא מכירה את הפרופסור, אבל מילה "פרופסור" עושה רושם טוב דווקא..
    אבל מה..אם היית עושה חיפוש אחד פשוט בגוגל למילה "פרופסור לוריא שמואל"
    הכתבה הראשונה שהיתה עולה לך היתה זאת :

http://mom.nana10.co.il/Article/?ArticleID=572554
    טוב שהחלפת אותו, אני לא היתי הולכת אליו

• בחיים לא אבין , , , בחיים לא !
    מהו הרגע שגבר שלמד רפואה מחליט להיות גניקולוג !
    ותחשבו גם אתן על זה . . .
  • אני לא מכירה את הפרופסור, אבל מילה "פרופסור" עושה רושם טוב דווקא..
    אבל מה..אם היית עושה חיפוש אחד פשוט בגוגל למילה "פרופסור לוריא שמואל"
    הכתבה הראשונה שהיתה עולה לך היתה זאת :

http://mom.nana10.co.il/Article/?ArticleID=572554
    טוב שהחלפת אותו, אני לא היתי הולכת אליו

מה יש בכתבה? היא לא נפתחת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה