התייעצות לגבי פתיחת משפחתון בבית דחוףףףףףףףףףףףףףף - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני בת 26 ולא מוצאת עבודה כרגע מסיימת לימודים של אדריכלות ועיצוב פנים ויש לי גם
    תעודה של מזכירה ומנהלת חשבונות אני כבר כמעט יותרמשנתיים בבית עם עבודות מזדמנות
    שעבדתי פה ושם חיפשתי המון מקומות עבודה למשרת אם בלי משמרות כי בעלילא יכול לקחת תילדים בבוקר לגן ולא להוציא אותם ב4
    לכן חשבתי אולי לפתוח משפחתון דרך העירה בבית כי אני יודעת שבעירה מחפשים
    משהיא שתפתח באיזור שלנו אני מאוד חוששת מזה שכל הזמן אני יהיה בבית
    וזה יסגור עלי זה לא שאני יוצאת הרבה החוצה
    הייתי רוצה לשמוע דעות שלכן בעד ונגד אם כדי או לא
    תודה רבההההההה רינת
18 תגובות
עמוד 1
  • למה שנהיה נגד?
    לכי על זה, בהצלחה
  • היי
    זה לא רק להיות כל היום בבית זה מחוייבות זה הרבה אחריות לשמור על ילדים אחרים והעניין בכלל איך את עם ילדים אחרים האם את מסוגלת לשמור על ילדים אחרים להחליף להם הרי זה לא הילדים שלך האם יש לך סבלנות לילדים שלא שלך וחוץ מזה מה תעשי עם הילדים שלך פתאום חולים איפה הם יהיו כאשר יש לך קבוצה של ילדים בריאים בבית שלא ידבקו.
    את צריכה לשאול את עצמך האם את באמת בטוחה על ללכת על זה זה גם להתחייב ואין לך חופש מתי שאת רוצה זה מהבוקר עד ארבע אחר הצהריים להיות עם כמה ילדים.
    בכל אופן שיהיה לך בהצלחה בה שתחליטי.
    רחל

• אני לא חושבת שייעוץ שלנו יכול לעזור פה....את צריכה לדעת אם מתאים לך להיות בבית ולטפל בילדים של אחרים...בתור מטפלת כבר 12 שנים כמעט אני יכולה להגיד לך שפשוט זה ממש לא....צריך המון סבלנות בעיקר בגלל שאלה לא הילדים שלך....אני אישית מאוד אוהבת לטפל בילדים ויש לי סבלנות של פיל
  • נכון את צודקת במליון אחוז שזה לא רק להיות בבית וזו גם אחריות
    אמא שלי שנים מטפלת פרטית בבית ואני הייתי איתה לפחות כמה שניםועזרתי לה אין לי בעיה להחליף חיתולים אני בן אדם אם המון סבלנות יותר לאחרים מאשר לילדים שלי לאיודעת איך להסביר את זה רוב העבודות שלי בחיים היו סביב ילדים אז ככה שיש לי אחריות
    חום ואהבה נקיון וסדר דברים שאני יודעת שחשובים להורים ובסך הכל מהבחינה הזו אני די בטוחה בעצמי
  • אז לכי על זה
  • אני לא יודעת למה הוספת דחוף להודעה אבל זה ממש לא נושא שאפשר להחליט עליו באופן מהיר מעכשיו לעכשיו.
    כפי שבנות כתבו זו התחייבות לילדים ולהורים וצריך לקחת את הזמן לחשוב על זה.
    זה אומר שהבית שלך כבר לא יהיה רק שלך, שעוד אנשים יכנסו ויצאו ממנו כל יום, שתהיה חדירה לפרטיות, זה אומר לקבל גם הורים שלא ממש בא לך עליהם או שאת לא ממש מתחברת אליהם - כי זה דרך העירייה. זה אומר שכר די נמוך, אני חושבת שהנטו פחות ממינימום -על זה היתה שביתה לפני מס' חודשים. זה אומר סלון שהופך להיות חדר ילדים גדול, זה אומר המון סבלנות ואהבה לילדים לא שלך, לדעתי את גם אמורה לעבור קורס מטפלות בכירות כלשהו.

בקיצור - זה לא משהו שאפשר להחליט שעכשיו מתאים ועוד חודש להגיד שלא מתאים. זו התחייבות לפחות למשך שנה"ל אחת.

• מאמי לי יש משפחתון בבית ואני אומרת לך מראש לפני שאת פותחת את צריכה לחשוב טוב טוב אם זה מתאים לך
    העבודה מאוד קשה יש לי 7 ילדים בפעוטון בגילאי חצי שנה עד שנה וחצי ויש לי סייעת ובשעה 4 אני מעולפת מעייפות זאת עבודה אינטנסיבית אם המון המון אחריות
    זה לא כמו לעבוד לעבוד אצל מישהו כל בעיה פונים אליך וכל תלונה את הכתובת
    אני עבדתי שנים בגן ואחרי שאלין נולדה רציתי השאר איתה בבית כמה שיותר אז החלטתי לפתוח משפחתון משלי זה נורא נורא כיף את רואה את הילדים גודלים ומתפתחים אצלי רוב הילדים הגיעו בגיל 3 חודשים ועכשיו כבר כמעט בני שנה
    אבל קחי בחשבון שזה תינוקות וצריך החליף ולהאכיל כל אחד בנפרד וזה מתיש
    ואם את רוצה פתוח דרך העירייה זה אך ורק אם יש לך תעודת מטפלת
    בקיצור אני מאוד נהנת מהעבודה שלי אבל היא קשה מאוד
    אם יש ך שאות שלחי למייל ואיעץ לך בכיף
    [email protected]
    [url=http://imikimi01.com/link/link_through/BH4x-10s]

[url=http://imikimi00.com/link/link_through/BH4x-10x]

[url=http://imikimi01.com/link/link_through/BH4x-10y]
  • מאמי לי יש משפחתון בבית ואני אומרת לך מראש לפני שאת פותחת את צריכה לחשוב טוב טוב אם זה מתאים לך
    העבודה מאוד קשה יש לי 7 ילדים בפעוטון בגילאי חצי שנה עד שנה וחצי ויש לי סייעת ובשעה 4 אני מעולפת מעייפות זאת עבודה אינטנסיבית אם המון המון אחריות
    זה לא כמו לעבוד לעבוד אצל מישהו כל בעיה פונים אליך וכל תלונה את הכתובת
    אני עבדתי שנים בגן ואחרי שאלין נולדה רציתי השאר איתה בבית כמה שיותר אז החלטתי לפתוח משפחתון משלי זה נורא נורא כיף את רואה את הילדים גודלים ומתפתחים אצלי רוב הילדים הגיעו בגיל 3 חודשים ועכשיו כבר כמעט בני שנה
    אבל קחי בחשבון שזה תינוקות וצריך החליף ולהאכיל כל אחד בנפרד וזה מתיש
    ואם את רוצה פתוח דרך העירייה זה אך ורק אם יש לך תעודת מטפלת
    בקיצור אני מאוד נהנת מהעבודה שלי אבל היא קשה מאוד
    אם יש ך שאות שלחי למייל ואיעץ לך בכיף
    [email protected]
    [url=http://imikimi01.com/link/link_through/BH4x-10s]

[url=http://imikimi00.com/link/link_through/BH4x-10x]

[url=http://imikimi01.com/link/link_through/BH4x-10y]
  • ליאת, מוזר
  • היי

אני ממש לא יכולה לייעץ לך, זו החלטה מאוד קשה.
    מה שכן- בתור מזכירה או מנהלת חשבונות אפשר למצוא משרות חלקיות-משרות אם, להיות שכירה ובלי כל האחריות והבלגן.
    אני בטוחה שמתעייפים הרבה פחות
  • כנראה שבכל עיר יש את השיגעונות של ראש העיר שלה....אצלנו זה עד קומה 4...ממש משונה
  • הייתי מעדיפה באמת לעבוד כמזכירה או מנהלת חשבונות עבודה יותר משרדית אבל אני לאמוצאת ואני קצת בלחץ חייבת לעבוד
    ואגב אני גרה בקומת קרקע מסורגת
  • היי
    גם אני חושבת לפתוח בבית משפחתון אבל פרטי.
    לדעתי אם יש לך ידע סבלנות של פיל ואהבה לילדים אז יש לך הכול כדי לפתחוח אומנם זה מקצוע קצת קשה ואני מדברת מתוך ניסיון כי אני כרגע עובדת במעון אבל אפשרי אם יש לך את כול מה שצריך כדי לפתוח. שיהיה בהצלחה מחזיקה לך אצבעות

ממי33
  • הא?!?!?!

יעל, אמא של יונתן ואיתמר
  • חחחחח
    אבל נחמד לראות את ליאתי כאן

• גם אותי זה הצחיק

• ]

• היי
    אני עובדת במעון וחושבת לפתוח משפחתון בבית. אני צריכה קצת הכוונה איך להתחיל ?
    למי לפנות?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה