כמה ממוצע תינוק בן 3 חודשים אוכל? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• לירוני אוכל לפעמים מאה עשרים ולפעמים מאה שמונים... ברור לי שזה ממוצע יומי, אבל כמה הילדים שלכן אוכלים/אכלו בגיל 3 חודשים בממוצע בדרך כלל?
    אולי אני צריכה להכין לו כבר כמויות של 240 ולקוות שיאכל מעל ה-180?
12 תגובות
עמוד 1
  • הי מירב,
    זה תלוי גם במשקל שלו.
    נעמה אוכלת 180 4-5 ארוחות ביום. בשבוע האחרון יש לפחות ארוחה אחת ביום שאוכלת 240.

אני בדיעה שלתת כמה שהילד רוצה.

• היי הקטנציק שלי בן 4 חודשים כמעט וכבר חודש אני נותנת לו 180 כל 4,5 שעות
  • היי דיאנה היום בול בת 3 חודשים והיא אוכלת כול 2 וחצי שעות ארוחה של 120-140 סיסי לפעמים כול 4 שעות (זה במידה והיא ישנה) אבל גם אז היא אוכלת 140..לא ניסיתי לתת לה יותר כי אני יודעת שהרוב היא תמיד משירה 20-40 סיסי בבקבוק..
  • תודה בנות!!
    אני גם מאמינה שהילד אוכל כמה שרוצה וכל עוד יש עליה במשקל ובאורך אז הכל בסדר
  • זה תלוי בילד אור שלי בגיל 3 חודשים גם הייתה אוכלת פעם ב3-5 שעות תלוי לא הייתי מעירה אותה בשביל לאכול , היא הייתה אוכלת 120-150 CC היום היא אוכלת 120 בקושי היא לא רוצה לאכול היא צורחת.
    האמת היא שעשינו לפני כמה ימים חיסון אבל לא היו לה תופעות לוואי אז אולי זה מזה אולי לא אין לי מושג חח
    כל עוד היא שוקלת טוב אין בעיה.
    חפרתי אהה
  • שלום
    הילד שלי מחר בן ר חודשים
    בטיפת חלב אמרו לי לתת לו לאכול כל 3 שעות 120 בשבוע האחרון הוא אוכל פחות לפעמים משאיר 30 cc ואחרי שעות נוספות או שלא מוכן לאוכול או שאוכל רק 30cc אבל אחרי שעה רוצה את 90cc שהשאיר
    ניסיתי לתת לו 150 כל 4 שעות ואוכל מצויין
    השאלה עם זה בסדר לגיל שלו לאגול 150 כל 4 שעות
  • שלום
    הילד שלי מחר בן ר חודשים
    בטיפת חלב אמרו לי לתת לו לאכול כל 3 שעות 120 בשבוע האחרון הוא אוכל פחות לפעמים משאיר 30 cc ואחרי שעות נוספות או שלא מוכן לאוכול או שאוכל רק 30cc אבל אחרי שעה רוצה את 90cc שהשאיר
    ניסיתי לתת לו 150 כל 4 שעות ואוכל מצויין
    השאלה עם זה בסדר לגיל שלו לאגול 150 כל 4 שעות
    3 חודשים**
  • כן, זה מצויין.
    הבת שלי בת 3 חודשים ואוכלת כבר די הרבה זמן 140cc פחות או יותר. אני תמיד מכינה לה 150cc.
  • כל 4 שעות**
    חוץ ממתי שהיא ישנה מעבר ל4 השעות ואני משתדלת לא להעיר אותה, שזה בעיקר קורה בלילה.
  • כל 4 שעות**
    חוץ ממתי שהיא ישנה מעבר ל4 השעות ואני משתדלת לא להעיר אותה, שזה בעיקר קורה בלילה.
    יש לי שאלה תינוק בן 3 חודש בקושי אוכל אוכל פעם 60 פעם 90 מה עושים? החלפתי לו כבר מאקסטרה קאר כי היה עושה לו עצירות לנוטרילון וזה מצוין לו ליציאות אבל התחיל ביומיים האחרונים לאכול טיפה מהרגיל מה עושים?
  • ולגביי שינה בלילה אני מרימה אותו והוא אוכל מתוך שינה מנומנם 150 גג
  • ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה