המלצות על רופא - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכל הבנות בפורום!!! אני חייבת המלצות על רופא טוב שמטפל בבעיות פוריות!(צפון), רצוי דרך כללית ולא פרטי. המון תודה

Tati30
11 תגובות
עמוד 1
  • כמה צפון את מתכוונת..?
  • חיפה- קריות

Tati30
  • הי,
    אני מטופלת של ד"ר שחר קול בחיפה, הוא מקבל דרך מכבי...
    לא מלחיץ וסימפטי
  • אני מטפולת של דר' ישי, הוא פרטי.
    אני גרה יותר צפונה באזור שקשה לי היה למצוא רופא פוריות טוב.
    באופן אישי, דר' ישי הוא מקסים, מקצועי וסובלני ברמות שלא פגשתי.
    העובדה שיש לי רופא שאני יכולה להתקשר אליו ולהתייעץ איתו טלפונית שווה לי הכל.
    אני מאמינה, שבאזור הקריות, חיפה את יכולה למצוא רופא פוריות טוב מאוד שהוא לא פרטי.
    זה כל כך חשוב שיש רופא/ה טוב נעים וסובלני.
    תחפשי לך את הכי טוב בשבילך, אל תתפשרי.

בהצלחה
  • במשך כמה משנותיי כאן בפורום. שמעתי מהרבה בנות על דר' ישי שהוא מדהים ( גם כשפונים אליו דרך הפורום הוא עונה בסבלנות.. )
    תיראי, יש הרבה רופאים שמקבלים גם פרטי וגם דרך בי"ח ממשלתי, וכשהם פרטי הם יותר נחמדים וסובלניים וההפך...
    אני עשיתי בבי"ח ציבורי, וכמובן שהשעות פחות נוחות ויש קצת הרגשה פחות נעימה. אבל התוצאות נראה לי זהות. אני נכנסתי להריון בהפריה ראשונה אחרי 4 הזרעות.
  • ערב טוב בנות ותודה רבה על התשובות. התקשרתי היום לקופה שלי ואמרו לי שטיפולים(הזרעות) לא בסל של המושלם,אז אפשר לעשות רק פרטי או במכון פוריות.....עד היום עשיתי 3 הזרעות במכון פוריות, אני כבר כמה חודשים בהפסקה....ברור שהמצב שלי לא הכי קשה, אבל עדיין יש הרבה לחץ. שיהיה לכוווווווווווווווווווווווווווווווווווווולן הרבה מזל

Tati30
  • ההזרעות הם כן במושלם !

אני עשיתי 3 הזרעות על חשבון קופת חולים !

אל תוותרי אני עשיתי בדיקה שהם אמרו שאני צריכה לשלם עליה
    והרופא אמר לי שמגיע לי חינם של חשבון המושלם ולא וותרתי
    ובסוף עשו לי אותה .

אל תוותרי זה מגיע לך ...

בהצלחה
  • שלום ,רעיה! שאלה: על איזה קופת חולים את מדברת??? אני דיברתי עם מוקד של כללית מושלם, והם אמרו שרק טיפולי IVF בסל . אני פשות ממש לא רוצה להמשיך את הטיפולים במכון פוריות( למרות ששם אני משלמת רק על תרופות), כי זה בית חרושת. הרגשה שלי

Tati30
  • שלום ,רעיה! שאלה: על איזה קופת חולים את מדברת??? אני דיברתי עם מוקד של כללית מושלם, והם אמרו שרק טיפולי IVF בסל . אני פשות ממש לא רוצה להמשיך את הטיפולים במכון פוריות( למרות ששם אני משלמת רק על תרופות), כי זה בית חרושת. הרגשה שלי
  • לא ללכת לשחר קול הוא קצב ולא דוקטור.איתנו הוא יתנהג כמו חייה.לא הייתי ממליץ לאף אחד ללכת אליו!אחרי שהיה לנו ויכוח,פיתאום כל העוברים נעלמו,ואילו האחיות לא ידעו מזה.פשוט גועל נפש של בן אדם
  • לא ללכת לשחר קול הוא קצב ולא דוקטור.איתנו הוא יתנהג כמו חייה.לא הייתי ממליץ לאף אחד ללכת אליו!אחרי שהיה לנו ויכוח,פיתאום כל העוברים נעלמו,ואילו האחיות לא ידעו מזה.פשוט גועל נפש של בן אדם
    מזא נעלמו?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה