מישהי עשתה פעם בדיקת פאפ? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אוף בנות כשהרופא שלי עשה לי את הבדיקה כאב לי נורא, ממש לחץ לי. ואז זזתי והרגשתי שהוא נוגע לי בנשמה ומאותו רגע התחילו לי בחילות והתכווצויות בבטן וברגליים.
    עד עכשיו לא עובר לי.
    אני מרגישה חרא, יש לי כאבי בטן כמו מחזור ומעין מועקה כזאת.

מוכר לכן?
    יכול להיות שזה לא קשור לבדיקה וסתם צירוף מקרים?!?!? כי שאלתי אותו והוא אמר לי שזה קורה ושאני לא אדאג הכל בסדר.

באהבה, סיון

הפייסבוק שלי: sivan werner
    המייל שלי: [email protected]
    המסנג'ר שלי: [email protected]
    הטלפון שלי: (%@@)**^(# - נו באמת חשבתן
16 תגובות
עמוד 1
  • אני עשיתי פעמיים ולא היו לי שום תופעות

• אני עושה כל חצי שנה בדיקת פאפ - חובה!!!!!!!
    חלילה אם נדבקים (כן כן זה וירוס) בפפילומה אז יכול להיגרם סרטן צוואר הרחם!
    זאת בדיקה לא נעימה - אבל לעומת מה שעברנו בהריון, קטן עלינו!!
  • אני עשיתי הרבה פעמים את הבדיקה והאמת שלא הרגשתי כלום תוך כדי בדיקה וגם לא אחרי....אולי זה משהו שלא קשור לזה.תרגישי טוב

• נשמע מוזר...
    לא זכור לי שהרגשתי משהו חריג אחרי הבדיקה.
    בהצלחה עם התוצאה!

• מירב שאלה קטנה לי אליך - אמרת שחשוב להיבדק כדי לבדוק שלא נדבקנו.
    תכלס אומרים שזה עובר רק במגע מיני - ואם את עם בן זוג קבוע אז מין הסתם.... מספיק בדיקה אחת והבאות סתם מיותרות.

אני כותבת את זה בגלל שעשיתי את החיסון וד"ר חמתי החליטה שזה מיותר. והרופא שלי המליץ לי על זה כי הוא אמר שלא חד משמעי שזה עובר רק במגע מיני ושחוץ מזה איפה הביטחון שבעלול לא יחטוף עלי ג'ננה
    וסתם מעניין אותי אם יש עוד בנות בנקודת מחשבה כמוני.

ומירב לאמא שלי גילו את זה מאוחר מדי והיא עברה כריתה של כל הרחם עם שחלות - בקיצור כל הצנרת. אז חשיבות הבדיקה ידועה לי. וזאת גם הסיבה שעשיתי את החיסון. בחיים לא לוקחים סיכונים!!!!

באהבה, סיון

הפייסבוק שלי: sivan werner
    המייל שלי: [email protected]
    המסנג'ר שלי: [email protected]
    הטלפון שלי: (%@@)**^(# - נו באמת חשבתן
  • עשיתי... ולא היו לי שום תופעות ושום סימנים!!!
    תתיעצי אולי עם הרופא, כנראה שזה צירוף מקרים, אבל עדיף לשאול לשקט נפשי...
  • כל הכבוד שעשית!
    יכול להיות שזה קצת גירה לך את הרחם ואז אולי זה מייצר אצלך תגובה כזו, זו תחושה מוכרת לך בגוף נניח מהמחזור או מהלידה או מביוץ? זה כנראה קשור במידה מסויימת.
    תנוחי, זה יעבור...
    והכי חשוב, תהיי בריאה!
    הספר שלי:

• לפעמים יכול להיות דגירה של שנים עד שמתפרצת המחלה... ויכול להיות שמישהי נדבקה והתחלת הפעולה של החיידק תהיה רק אחרי שנים (ברגע שהוא מתפשט אפשר לקלוט אותו בפאפ)...
    אני גם רוצה לעשות את החיסון... בעלי משגע אותי! יצא חיסון חדש (כבר לא כלכך חדש) שאפשר מעל גיל 26 (אם אני לא טועה זה היה הרף העליון של החיסון הראשון), אז אני אלך לעשות אותו בהקדם... יש לי אפילו מרשם
  • אני עשיתי...... זה היה ממש לא נעים!
    רופא שלי אמר שאחרי בדיקה הזאת יכול גם להופיע דימום וכאבים.... זו תופעה מוכרת, ולדבריו אין מה לדאוג....
    לי אישית, היו כאבים וכן היה מן דימום (דם חום כזה יום למחרת)
    תרגישי טוב
  • אני עושה כל שנה, ובארה"ב זו אחת הבדיקות הראשונות שעשו לי
  • עשיתי כמה פעמים ולא היו לי שום תופעות או כאבים.

[]
  • כמה זמן עורכת הבדיקה?
  • כמה זמן עורכת הבדיקה?
    כמה שניות. זה כמו משטח גרון. אוספים דגימת רקמה מדפנות צוואר הרחם עם מקלון וזהו.
  • מאמוש לי עשו וירד לי קצת דם
    ואני גם הרגשתי אחר כך קצת בחילות
    ברוך ה׳ הבדיקה יצאה תקינה אין לך מה לדאוג ????
  • זה כואב ??
  • האם אפשר לעשות בדיקת פאפ שיש דימום קל?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה