איזה בלבול - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכל היועצים
    יש לי שתי שאלות:
    1. אני בשבוע 12 וקצת האם כדאי לעשות חיסון נגד שפעת החזירים? הרבה רופאים ממליצים אך אני לא יודעת האם הם באמת חושבים עלי ועל העובר או שהם פשוט רוצים למכור את המוצר
    2. ריזה ויטמינים צריך לקחת? לקחתי פרנטל מהרופא וזה עשה לי ממש ממש רע, הפסקתי וכל התופעות הרעות עברו. אני לוקחת אומגא 3-" 9 חודשים" של אלספא, יש שם חומצא פולית 400 מק"ג,
    איזה עוד ויטמינים, מינרלים אני צריכה?
    נורא מבולבלת כל אחד אומר משהו אחר, אנה עזרו לי.
    תודה
    abam12
3 תגובות
עמוד 1
  • היי

קודם כל מזל טוב

ויטמינים לא חייב לקחת רק אם יש חוסר

ברזל חייב לקחת אם עשית בדיקות דם אז לפיהן הרופא שלך יגיד לך כמה מוגלובין יש לך ולםי זה הוא ייתן לך ברזל

המשך הריון קל ותקין
    [/url
  • בס"ד

אני למשל לא עושה את החיסון הזה ואני שאלתי את הרב שלי ולגבי
    הוא אמר לי לא לעשות את תעשי מאמי מה שאת מרגישה לנכון תבררי קצת על החיסון לפני שאת עושה אותו אם תחליטי שכן , וב"ה הקדוש ברוך הוא יעזור
    שהכל יעבור לך בקלות ובשמחה
    לגבי הכדורים מצויין שאת לוקחת ברזל שיש בו גם חומצה פולית
    זה נהדר
    א שִׁיר, הַמַּעֲלוֹת:אַשְׁרֵי, כָּל-יְרֵא יְהוָה-- הַהֹלֵךְ, בִּדְרָכָיו.
    ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ, כִּי תֹאכֵל; אַשְׁרֶיךָ, וְטוֹב לָךְ.
    ג אֶשְׁתְּךָ, כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה-- בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ:בָּנֶיךָ, כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים-- סָבִיב, לְשֻׁלְחָנֶךָ.
    ד הִנֵּה כִי-כֵן, יְבֹרַךְ גָּבֶר-- יְרֵא יְהוָה.
    ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה, מִצִּיּוֹן: וּרְאֵה, בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם--כֹּל, יְמֵי חַיֶּיךָ.
    ו וּרְאֵה-בָנִים לְבָנֶיךָ: שָׁלוֹם, עַל-יִשְׂרָאֵל.

בעזרת ה' נעשה ונצליח
    ליאת
  • אני לא הייתי עושה את החיסון - גם לא המליצו לי.
    אין לזה היסטוריה לנשים בהריון ולכן לא הייתי לוקחת סיכון.

לגבי ויטמינים: לאורך כל ההריון אני לוקחת אומגה 9 חודשים, אקטיפירין, B12.
    באקטיפירין יש הכל - הוא מעולה, לי לא עשה שום תופעות.
    כמובן שאני עושה בדיקות דם כל תקופה, אבל רצוי לקחת כל הזמן..
    אירית
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה