אין לי מושג לאן המחזור נעלם למרות בדיקות שליליות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בחיים לא היה לי איחור המחזור שלי 28 עד 30 יום בדיקת דם שלילית 3 ביתיות שלילית אני משתגעת דווקא החודש שהתחלתי לנסות להיקלט
    מה זה יכול להיות?
8 תגובות
עמוד 1
  • לחץ.
    גם אלי התחילו הפתעות שהתחלנו לנסות

החודש הוא החודש!
    בטוח!
    בהצלחה לכולן!!!
    אלה.

פייסבוק Ella Fridlin
    דוא"ל [email protected]
  • מזדהה איתך,לי מאחר כבר חודש....
    כנראה שזה חודש כזה מוזר,שבוע הבא אני הולכת לעשות עוד בדיקת דם ואתייעץ עם רופאת הנשים....
    זו ממש הרגשה מעצבנת,מן חוסר וודאות,אני ממש מבינה אותך...
    הייתי ממליצה פשוט להתייעץ ולשאול את רופא הנשים

nofnof
  • בהחלט כמה חודשים מוזרים
    להתיעץ עם רופא זה לא בגדר המלצה זה חובה.
    כי זה מוזר מאוד כאשר המחזור לא מגיע.. במיוחד אם הוא בדרך כלל סדיר.

החודש הוא החודש!
    בטוח!
    בהצלחה לכולן!!!
    אלה.

פייסבוק Ella Fridlin
    דוא"ל [email protected]
  • היי

כמה שאני מבינה אותכן גם לי זה קורה. דווקא כשהתחלנו לנסות להיכנס להריון המחזור נעלם והבדיקה שלילית ממש מוזר.

ומה שעוד יותר מוזר שהיה לי חודש שעבר והחודש הפרשה חומה/אדומה ולא התפתחה למחזור.

קראתי על כמה מקרים שאנשים עשו בדיקת דם להריון ולא ראו שהן בהריון רק אחרי כמה חודשים גילו שהאיחור במחזור נבע באמת מהריון ולא מלחץ
  • בדיקת דם שנייה היום הראתה שאני אכן בהריון,
    מסתבר שעם אינטואציות אין להתווכח

mirid אני מציעה לך לחזור על הבדיקה שוב,אם לי זה קרה אז אני אומרת למה לשלול ישר הריון

nofnof
  • יואאאאאאאאאו מזל טוב
    יואו משמיים כתבת לי את ההודעה
    אני בדיוק חוזרת מהרופא היום זה היום השמיני לאיחור . והוא נתן לי כדורים פרימולוט ומשהו עצר אותי מלהתחיל אותם
    אני ההיתי פסימית כי אתמול בדיקת שתן ביתית יצאה שלילית
    אין לך מושג איך עטדדת אותי
    איזה מזל שקראתי את זה
    תודה תודה תודה שיהיה הריון קל לתשעה חודשים
  • לצערי היא הגיעה המכשפה המעצבנת
  • היי בנות ההודעות שלכן פה היו ממש מזמן אפשר מספר טלפון של מישהי מכן ליעוץ? קורה לי בדיוק אותו הדבר בדיוק שמנסה נעלם הוסת??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה