איחור במחזור ובדיקת הריון שלילית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,

אני בת 36 ויש לי שלושה ילדים מנישואים קודמים אשר איתם נכנסתי להריון ללא בעיה בחודש הראשון. היום אני עם בן זוג חדש ואנו מנסים להכנס להריון (רק כחודשיים).
    המחזור שלי סדיר כבר שנים ואף פעם לא קרה שאיחרתי (ללא הריון). כרגע, אני מאחרת ב-5 ימים ושתי בדיקות הריון ביתיות יצאו שליליות. האם עדיין ייתכן הריון? אני מאוד מודאגת שכן זוהי הפעם הראשונה שהמחזור שלי מאחר. מהן הסיבות שזה קורה?

רוני עמי
42 תגובות
עמוד 1
  • היי יותר בטוח לעשות בדיקת דם ולראות, מה עם בטא שיהיה לך המון בהצלחה
  • גם אני ממליצה לעשות בדיקת דם, אבל גם יכול להיות שמחזור מאחר מסיבות
    אחרות ולכן עדיף לעשות בידקת דם בהצלחה מותק
  • תודה לכן. התקשרתי לרופאת נשים שלי שאמרה שנעשה בדיקת דם רק אחרי שבוע איחור (אני מאחרת 5 ימים). איזה עוד סיבות יכולות להיות לאיחור כזה?

רוני עמי
  • היי

ממליצה לך לעשות בדיקת דם שכן בדיקות ביתיות יכולות לטעות.

איחור במחזור יכול להיות מסיבות שונות כמו: לחץ , שינויים הורמונליים בגוף , וכמובן הריון.

שיהיה לך בהצלחה
  • גם ממני - בהצלחה!!
  • רק רציתי לעדכן אתכן כי הבדיקה הבוקר יצאה חיובית......יש....
    מדהים שרק אחרי 6 ימי איחור הבדיקה הביתית (שכתוב עליה שמזהה הריון 4 ימים לפני האיחור) זיהתה את ההריון.

תודה לכולכן על התמיכה.
  • איזה כיייייייייייייייייייייייייף מזל טוב שיהיה הריון קל ותקין
  • מזל טוב

לי -אישית.... בשני ההריונות- היה איחור של שבוע.
    כאשר באותו שבוע יצאו 3 בדיקות שלילי - למרות איחור של שבוע... ורק בדיקת הדם יצאה חיובי...

לפעמים הביוץ מאוחר ולכן יש הריון צעיר מאוד שלא מזוהה בבדיקה ביתית.
  • מזל טוב
    הריון קל ותקין
  • מזל טוב
  • הי בנות אני חדשה באתר רציתי יעוץ דחוף אני כיבלתי מחזור ב3.9 ואנחנו כבר היום ב6.10 ו יש לי איחור של 3ימים אני אסיתי שילשום בדיקת הריון יצאה שלילי וגם היום עשיתי ויצאה שלילי ועדיין לו כיבלתי וליפני כחודשתיים הייתה לי הפלה טבעית יש מצב שאני הריון ?רופאת נשים אמרה לי שיעשה ביום שלישי אבל אני בלחץ עם יעשה מחר בדיקת דם היראו עם יש כבר הריון??היחקה לתשובה שלחם תודה רבה צי ראש
  • מתוקה, יכול להיות הריון ויכול להיות איחור מלחץ או בעקבות ההפלה הקודמת...
    תמתיני עוד יום יומיים ותעשי בדיקת דם..

שיהיה בהצלחה!!!

• אני כבר שישה ימים באיחור.. ואני עדין מניקה..
    ועשיתי בדיקה ביתית ויצאה שלישי.. יכול להיות זה מלחץ או שיש מצב להריון?
  • רק רציתי לעדכן אתכן כי הבדיקה הבוקר יצאה חיובית......יש....
    מדהים שרק אחרי 6 ימי איחור הבדיקה הביתית (שכתוב עליה שמזהה הריון 4 ימים לפני האיחור) זיהתה את ההריון.

תודה לכולכן על התמיכה.
    ואוויייי.. אני כבר היתי מיאשת! אני גם באיחור של 6 ימים היום וכל הבדיקות יצאו שליליות לפני 3 ימים עשיתי בדיקה אחרונה!! כבר עבדה לי התקווה ! אבל אחרי שקראתי את זה עכשיו אני הולכת ליקנוץ עוד בדיקה ומקווה שיצא לי חיובי!! תודהההה רבההה לך שהחזרת בי תקווה
  • תודה
  • המחזור שלי מאחר יותר משבוע לא הייתי בהיריון לפני זה ולא עשיתי הפלות המחזור שלי היה סדיר חוץ מכמה פעמיים שהיה מאחר לי ביום יומיים עכשיו עשיתי בדיקת דם יצא שלילי ועשיתי גם בבית פעמיים יצא שלילי אני עדיין מחכה כבר אין איפה לפנות יש לי את התחושות של המחזור כאילו זה עומד להגיע אבל אין זה לא בא מה לעשות בת 19
  • היי , רציתי להתייעץ המחזור שלי מאחר ב5 ימים , בדר"כ מחזור סדיר.
    עשיתי בדיקה ביתית ביום ה2 לאיחור ויצא שלילי
    עשיתי בדיקת דם ביום ה4 לאיחור ויצא 5> שלילי
    אין לי שום תחושות של הריון וגם לא של מחזור שאמור להגיע.
    מה עליי לעשות?
    תודה מראש
  • היי
    רציתי לשאול .. אני מקבלת כל 11 לחודש , ועשיתי בדיקת הריון היום ב 5 זה אומר 7 ימים לפני קבלת המחזור, יצא לי בדיקת הריון שלישית הבוקר .
    אני רוצה לבדוק שאכן יצא תשובה חיובית אך לא יצא .
    יש מצב שעשיתי מוקדם מידי ?!
    מה הסיכוי שזאת טעות ?
    ומה כדאי לעשות?
  • שלום, אני יום /יומיים לפני המחזור ועשיתי בדיקה ביתית של 4 ימים לפני המחזור ויצא שלילי, יש תחושות והתכווצויות, קשה לי להבדיל אבל כרגע זה יותר מרגיש כמו כאבי ביוץ ופחות כמו כאבי מחזור, (אני מרגישה בהבדלים), לא הייתי בהריון אף פעם והמחזור שלי סדיר, האם יש עוד סיכוי למרות שיצא שלילי?
  • היי
    יש לי איחור 4 ימים כל החיים שלי מחזור סדיר מקבלת כל 28יום כמו שעון יש לי ארבעה ילדים שיהיו בריאים עשיתי 2בדיקות היריון ביתיות ושתיהן שליליות יכול להיות שהעה חי ביוץ מאוחר ולכן מוקדם ליראות היריון או שסתם אני נלחצת
  • היי אשמח לעזרה המחזור שלי מאחר ארבע ימים ועשיתי בדיקה היום 19.9 ויצא שלילי ואני עם כאבי גב תחתון ואתמול הקאתי אחרי שהשתעלתי יש מצב שאם יעשה בדיקת דם יצא חיובי ?
  • היי , רציתי להתייעץ המחזור שלי מאחר ב5 ימים , בדר"כ מחזור סדיר.
    עשיתי בדיקה ביתית ביום ה2 לאיחור ויצא שלילי
    עשיתי בדיקת דם ביום ה4 לאיחור ויצא 5> שלילי
    אין לי שום תחושות של הריון וגם לא של מחזור שאמור להגיע.
    מה עליי לעשות?
    תודה מראש
    הי,
    גם אני באותו מצב
    מה היה בסוף??
    אני כל כך מתוחה
    מנסה להכנס להריון יותר משנה
  • הי,
    גם אני באותו מצב
    מה היה בסוף??
    אני כל כך מתוחה
    סליחה
    לא עשיתי בדיקת דם
    רק בדיקה ביתית של 4 ימים לפני האיחור יומיים ו4 ימים אחרי האיחור(תשובה כנה)
  • שלום, אני יום /יומיים לפני המחזור ועשיתי בדיקה ביתית של 4 ימים לפני המחזור ויצא שלילי, יש תחושות והתכווצויות, קשה לי להבדיל אבל כרגע זה יותר מרגיש כמו כאבי ביוץ ופחות כמו כאבי מחזור, (אני מרגישה בהבדלים), לא הייתי בהריון אף פעם והמחזור שלי סדיר, האם יש עוד סיכוי למרות שיצא שלילי?
    מה היה בסוף?????????
  • היי
    מחזור סדיר איחור 7 ימים בדיקה ביתית שלילית
    מה דעתכן עדיין יש סיכוי
  • היי
    מחזור סדיר איחור 7 ימים בדיקה ביתית שלילית
    מה דעתכן עדיין יש סיכוי
    סיכוי תמיד יש, יכול להיות שהביוץ היה מאוחר
    אבל איחור זה לא אומר בכלל הריון
    לי היה כמעט שבועיים איחור-אחרי שתמיד היה לי מחזור מאוד מסודר
    ואחר כך התחיל מחזור
  • שלום אני מנסה להיכנס להריון כהר 3 חודשים עכשיו אני בעיקוב של מחזור ב 5 ימים ותמיד זה סדייר עשיתי בדיקה ביתית שלילייי יש סיכוי??? מתי צריך לבדוק ???
  • הי,
    גם אני באותו מצב
    מה היה בסוף??
    אני כל כך מתוחה
    להתפלל והרבה אם את מאמינה כמובן
    ובסוף זה מגיע בהצלחה מתוקה
    תקראי את עקידת יצחק (ברכה) ככה תרשמי בגוגל ,, 7 פעמים ביום כמה שתוכלי ותראי ניסים בדוק,, שני הריונות נכנסתי הרבה תפילות והצלחה ממוש.
  • היי אני חייבת עזרה דחוף דחוף כל זה פה אני רואה שזה אמהות שרוצות להיות בהריון...אני בדיוק להפך עוד לא נשואים ולא כלום המחזור שלי מאוד סדיר בזמן של 28 יום ופה מאחר לי ב5 ימים אבל עשיתי 5 בדיקות ויצא שלילי מה הסיכוי?? אני עשיתי אחת שבוע לפני היום שהייתי אמורה לקבל עוד אית יומיים לפני אחת ביום של המחזור ועוד שתים אחרי האיחור כבר התמכרתי לזה
    מצד שני אני לא מבינה איך יוצא תמיד שלילי מה הסיכוי ש5 בדיקות יטעו ....
    תעזרו ליי??
  • היי אשמח לעזרה המחזור שלי מאחר ארבע ימים ועשיתי בדיקה היום 19.9 ויצא שלילי ואני עם כאבי גב תחתון ואתמול הקאתי אחרי שהשתעלתי יש מצב שאם יעשה בדיקת דם יצא חיובי ?
    חחח השאלה מאוחרת אבל מסקרן אותי אם בסוף היה הריון
  • תודה לכן. התקשרתי לרופאת נשים שלי שאמרה שנעשה בדיקת דם רק אחרי שבוע איחור (אני מאחרת 5 ימים). איזה עוד סיבות יכולות להיות לאיחור כזה?

רוני עמי
    יכול להיות שהביוץ היה מאוחר בחודש וההורמון המראה על הריון עדין לא חזק.
    זה קרה לי בהריוני השני
  • להתפלל והרבה אם את מאמינה כמובן
    ובסוף זה מגיע בהצלחה מתוקה
    תקראי את עקידת יצחק (ברכה) ככה תרשמי בגוגל ,, 7 פעמים ביום כמה שתוכלי ותראי ניסים בדוק,, שני הריונות נכנסתי הרבה תפילות והצלחה ממוש.
    תודה מתוקה!!!
    חגגנו עכשיו יום נישואין שני, ועדיין אין הריון
    הכל תקיןןן
    מיאשש
  • היי , אני בת 32 התחנתי לפני 3 חודשים המחזור שלי בדרך כלל תקין ,אך הפעם איר 11 ימים והבדיקה הבתית מראה שאין הריון . מה יכול להיות
  • היי , אני בת 32 התחנתי לפני 3 חודשים המחזור שלי בדרך כלל תקין ,אך הפעם איר 11 ימים והבדיקה הבתית מראה שאין הריון . מה יכול להיות
    הי,
    יכול להיות שזה הריון צעיר, ויכול להיות עוד אלף סיבות.
    לדעתי, לכי לעשות בדיקת דם-ככה לא יהיו לך ספקות!!
    בהצלחה ובשורות טובות...
  • הי,
    אנחנו מנסים להכנס להריון כבר שנתיים וחצי, הביוץ היה 6.11 -לפני שבועיים ויום ועדיין לו התחיל מחזור. בדיקה ביתית יצאה שלילית-עדיין יש סיכוי??
    לחוצההההה בטרוף
  • ואוויייי.. אני כבר היתי מיאשת! אני גם באיחור של 6 ימים היום וכל הבדיקות יצאו שליליות לפני 3 ימים עשיתי בדיקה אחרונה!! כבר עבדה לי התקווה ! אבל אחרי שקראתי את זה עכשיו אני הולכת ליקנוץ עוד בדיקה ומקווה שיצא לי חיובי!! תודהההה רבההה לך שהחזרת בי תקווה
    היי הבדיקה עם המכסה הסגול לא זיהתה בתוך ימי איחור?
  • הי,
    אנחנו מנסים להכנס להריון כבר שנתיים וחצי, הביוץ היה 6.11 -לפני שבועיים ויום ועדיין לו התחיל מחזור. בדיקה ביתית יצאה שלילית-עדיין יש סיכוי??
    לחוצההההה בטרוף
    הבדיקה עם המכסה הסגול לא זיהתה בתוך ימי איחור
  • הבדיקה עם המכסה הסגול לא זיהתה בתוך ימי איחור
    התחיל לי מחזור בסוף, עם יומיים איחור. בד"כ מתחיל בדיוק שבועיים אחרי ביוץ....
    נתחיל חודש חדש:) כבר כמעט מאבדת תקווה:(
  • הייי , אני חשבתי אולי כאן אני יכולה לקבל עצה ,
    אני מקבלת מחזור כל 35 ימים
    המחזור האחרון היה ב21 לאוקטובר
    זה אומר שהייתי אמורה לקבל ב24 לנובמבר
    ב24 לחודש , היה לי דימום של שתיי טיפות לא יותר דיי כהה ,
    לחצים בבטן כיאלו אני אמורה לקבל בכל רגע אבל כלום
    החזה מתפוצץ בנוסף , ולא מפסיקה לאכול שזה קרה לי בהריון בראשון ככה חשדתי ,
    אבל ב23 עשיתי בדיקה הריון , שיצא שלילי ונוסף ב25 דיגיטלית ויצא שלילי
    היום אנחנו ב28 ועוד לא קיבלתי ,
    אחרי שתיים יצאו שלילי זה בטוח? מישהו יודעת לכוון אותי ?
  • היי אני באיחור של 3 ימים ו2 בדיקות שליליות.
    יש לי סימנים של הריון כמו כאבים בחזה שבדרך כלל אין לי במחזור, תאבון מוגבר היו לי שבוע שעבר כמה ימים בחילות בבוקר וחוץ מזה מצבי רוח וריגשי על כל דבר.
    עוד כמה ימים לבדוק שוב?
  • היי אני באיחור של 3 ימים ו2 בדיקות שליליות.
    יש לי סימנים של הריון כמו כאבים בחזה שבדרך כלל אין לי במחזור, תאבון מוגבר היו לי שבוע שעבר כמה ימים בחילות בבוקר וחוץ מזה מצבי רוח וריגשי על כל דבר.
    עוד כמה ימים לבדוק שוב?
    היי מה בסוף?? .. קיבלת? או שזה היריון..?
    אני 6 ימים באיחור ומפחדת לעשות בדיקה..ממש רוצה היריון (אני עם רגישות בפטמות ומרגיש כאילו עומדת לקבל אבל המחזור לא מגיע..)
  • היי בנות, אשמח מאד לתגובתכן :)
    בת 30, ללא ילדים.
    נטלתי גלולות בערך חצי שנה ובתחילת דצמבר הפסקתי (התחתנתי בעה) לאחר מס ימים קיבלתי ווסת (6.12). היום אני כבר בשלושה ימי איחור.
    הייתה לי בתחילת השבוע מעין הפרשה דמית קטנה בניגוב ומאז לא היה כלום.
    אין לי שום תסמינים קדם ווסתיים ומצד שאני אין ווסת.
    עשיתי 2 בדיקות הריון ביתיות, אחת בסוף שבוע שעבר (שכנראה בוצעה מוקדם מידי) ואחת היום בבוקר, שתיהן יצאו שליליות.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה