הריון עם גלולות סרזט- ייתכן?!?! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • זה גלולות שאפשר ליטול כשמניקים.
    מי שמכירה- יש להן שבוע של גלולות פלסיבו- זה אומר שהן לא מתפקדות כגלולות לכל דבר?

כלומר, אם לא נטלתי אותן נכון- אני יכולה להכנס להריון?! או שכבר נכנסתי?!?!
13 תגובות
עמוד 1
  • אני מכירה מישהי שנכנסה איתן להריון, אבל ככל הנראה בגלל ששכחה גלולה.
    אני גם נוטלת אותן ובסרטים. תקראי את ההוראות שלהן-מופיע שם באילו מצבים את לא מוגנת (בשבוע הראשון לנטילה וכו').

• קודם כל אל תכנסי ללחץ
  • היי.. לפי מה שזכור לי בשבוע הראשון הם לא מונעות הריון...
    לוקחים אותם רצצצצצצצצוף... כל עוד את מניקה...- אין הפסקה של שבוע כמו עם גלולות רגילות.

• אל תפחידי אותי אני שנה וחודש שותה אותם וברוך אשם טפ טפו אני לא הבריון ואם אהיה אשתגע
  • לא קראתי את התגובות אבל אני אגיד לך מניסיוני

את הגלולות את לוקחת ללא הפסקה וגם עדיף בשבוע בראשון של הלקיחה לא לקיים יחסים חשוב לקחת את הגלולה כל יום באותה שעה - חשוב שעה קבועה!!!
    אם שכחת אז את נוטלת אותה מיד בתוך ה12 שעות הראשונות אבל אם נזכרת אח"כ תקחי אבל לא מומלץ לקיים יחסים באותו היום

[url=http://imikimi00.com/link/link_through/18MGh-101]
    [/url
  • תודה בנות, אודליה, הרגעתן אותי... פחדתי לעשות בדיקה...
  • שום גלולה לא נותנת 100 אחוז אבל אם את מניקה סביר להניח שזה מה שמעקב לך את המחזור יש כאלה בנות שלא מקבלות מחזורבכלל בגלל שמניקות. אני מאחלת לך מה שתרצי אם באהלך אז בכייף אני מחזיקה לך אם את בלחץ מי זה ולא מוכנה להיריוןנוסף אז אני חושבת שזה בגלל הנקה יקירתי בהצלחה בכל מקרה.
  • אין על מה מותק!
  • איזה כיף שאודליה מבינה הכלללללללללל

אני לא מבינה בזה רק רציתי לומר שאני מתגעגעת!

אוהבת בשמת
  • חחחחח.. בשמת הלוואי והייתי יודעת הכלללללל
  • אני נכנסתי איתן להריון ולא שכחתי אפילו פעם אחת
    ועוד הנקתי
    דינה
  • וואי מלחיץ לשמוע....
  • היי יש לי עיקוב של שבועיים וקצת יותר נח מניקה מלא ולוקחת כל יום משתדלת באותה שעה פעם אחת שכחתי ולקתי יום אחרי לא זוכרת אם זה היה בתוך השתין עשה שעות? עשיתי בדיקת הריון וזה היה שלילי....יש סיכוי שנכנסתי? הגלולות לא אמורות לסדר את המחזור?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה