ביוץ והריון ללא מחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב,

אתמול גיליתי שאני בהריון... אבל יש משהו שמאוד מסקרן אותי בעניין פוריות

הפעם האחרונה שקיבלתי מחזור הייתה ב6 בפברואר, ולפני זה רק בדצמבר,
    מה שאומר שב-5 חודשים אחרונים קיבלתי מחזור רק פעמיים ובהתאם לכך גם הביוץ היה לא סדיר / הופיע לעיתים רחוקות בלבד
    עם זאת בתחילת אפריל (אם אני לא טועה אז בדיוק כ-60 יום לאחר המחזור האחרון)
    פתאום הופיע ביוץ... ושבועיים וקצת אחרי בדיקת הריון חיובית

איך קורה שיש ביוץ בלי מחזור? והאם היה לנו יותר מזל משכל שתפסנו אותו?

שתהייה שבת שלום לכולם
10 תגובות
עמוד 1
  • שלום
    צריך בהחלט מזל כדי "לתפוס" את הביוץ אצל אישה עם מחזור לא סדיר כמו שלך. אבל אני רוצה להזכיר לך שהביוץ מקדים תמיד את הוסת ושאם יש הריון , הוסת לא מופיע . מה שקרה אצלך הוא שהביוץ האחרון שלך הופיע מאד באיחור ומכיוון שהרית לא הופיע אחריו וסת

דר' דוד ישי - מומחה למילדות ונשים
    מומחה לבעיות פוריות ולהפריה חוץ גופית (IVF)
    מנהל בנק הזרע במרכז הרפואי כרמל
  • שלום
    צריך בהחלט מזל כדי "לתפוס" את הביוץ אצל אישה עם מחזור לא סדיר כמו שלך. אבל אני רוצה להזכיר לך שהביוץ מקדים תמיד את הוסת ושאם יש הריון , הוסת לא מופיע . מה שקרה אצלך הוא שהביוץ האחרון שלך הופיע מאד באיחור ומכיוון שהרית לא הופיע אחריו וסת

דר' דוד ישי - מומחה למילדות ונשים
    מומחה לבעיות פוריות ולהפריה חוץ גופית (IVF)
    מנהל בנק הזרע במרכז הרפואי כרמל
    שלום רב. אין לי מחזור בכלל בגלל כדור שאני לוקחת.הרטפא שלי אמר שאני יכולה להכנס להריון.
    אני חייבת להבין איך זה אפשרי ללא מחזור ללא ביוץ?
  • ערב טוב אני בת 47 אני לפני חצי שניה איתי אצל רופאת נשים שלי והיא אמרה לי שאני עדין יקבל מחזור בהתחלה היו דימומים לא רוצנים ואחר כך לא קבלתי 3חודשין ועכשיו אני מרגשה שיש לי ביוץ מה זה אומר ביוץ ללא מחזור
  • ערב טוב אני בת 47 אני לפני חצי שניה איתי אצל רופאת נשים שלי והיא אמרה לי שאני עדין יקבל מחזור בהתחלה היו דימומים לא רוצנים ואחר כך לא קבלתי 3חודשין ועכשיו אני מרגשה שיש לי ביוץ מה זה אומר ביוץ ללא מחזור
    הממוצע להפסקת המחזור הוא גיל 51.
    עד אז המחזורים יכולים להיות לא סדירים.
    אין בזה שום חוקיות.
    בעיקרון אחרי ביוץ יגיע מחזור. אחרי מחזור לא בהכרח יבוא ביוץ
  • שלום שמי יפעת אני בת 47 המחזור נעלם לי לפני 3 חודשים השאלה שלי האם ניתן להיכנס להריון גם אם הווסת נעלמה?
  • שלום שמי יפעת אני בת 47 המחזור נעלם לי לפני 3 חודשים השאלה שלי האם ניתן להיכנס להריון גם אם הווסת נעלמה?
    נעלם לי המחזור לפני 8 חודשים (בת 46.9) האם אפשר להיכנס להריון? האם אפשר להפסיק לשמור? לא רוצה להרות
  • שלום שמי .... אני בגיל 45 בגיל 44 הפסיק לי המחזור בימים האחרונים יורד לי חלב אם מהפיטמה אשמח לקבל תשובה לגבי זה תודה
  • שלום שאלה שלי כזו
    ילדתי באוגוסט 2020
    שמרתי קיבלתי ווסת בתחילת נובמבר שמרתי עד אאמצע דצמבר והפסקתי לשמור האם יתכן שניכנסתי להריון?רם ווסת היה בתחילת נובמבר והפסקתי לשמור באמצע דצמבר?
    תודה מראש
  • שלום הוסת האחרונה שלי הייתה ב16/7 עשיתי בדיקת הריון ויצא שלילי והווסת עדיין לא הגיעה האם אפשר להיכנס להריון בלי ווסת
  • האם יש הריון ללא מחזור? או אחרי מחזור שהיה לפני כחצי שנה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה