זריקות הורמונים. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי , אני צריכה קצת מידע אם תוכלו לעזור לי. אני לא מצליחה להיכנס להריון כבר הרבה זמן. אני ובעלי עושים טיפולי הזרעה . אתמול נתן לי הרופא זריקות שאני צריכה להתחיל עוד 3 ימים - זריקות הורמונים משהו בשם OVITRELLE.
    אני מאוד מפחדת מהזריקות, ומתופעות הלוואי שיכולות להיות לי . אם משהי כבר עשתה את הזריקות ויכולה להרגיע אותי אני מאוד אשמח...אין לי אם מי לדבר על זה כל החברות שלי לא היו צריכות לעבור את הדרך הארוכה שאני עושה כדי להקים משפחה. הן נקלטו ציק צק. לבעלי יש ספירת זרע נמוכה וטוענים שאצלי הכל בסדר..אני כבר ממש מיואשת ולא יודעת מה עוד לעשות ועם מי לדבר...תודה מראש..ובהצלחה לכולן..
9 תגובות
עמוד 1
  • היי...!
    זריקת אוביטרל היא זריקה לגרום לביוץ .
    האם זה הזריקה שאת צריכה להזריק רק פעם אחת לפני ההזרעה או
    שאת צריכה להזריק כמה ימים ?
    כי אני יודעת שזריקה כזאת זה רק לפני ההזרעה ( בערך יום יומיים לפני ההזרעה )
    לזריקה אין שום תופעת לוואי ( לפחות לי לא היה ) וחוץ מהקטע של הזריקה ( הדקירה ) זה לא כואב .
    מקווה שעזרתי
    שיהיה בהצלחה
  • הי לך,
    נשמע לי שאת קצת לבד, ולעבור את הדרך הזאת בלי להבין ומבלי לדעת מוסיף קושי.
    אני נכנסתי לאינטרנט וקראתי על הדברים בנסיון להבין, בנוסף דאגתי לעצמי לרופא טוב, סובלני ונעים על מנת שגם זה יעזור לי לעבור את הדרך הזו בצורה קצת יותר נעימה, עשיתי כל מה שביכולתי על מנת להחזיר לעצמי קצת שליטה, במקומות בהן הרגשתי שהיא אבדה לי...פורום כזה יכול להיות לך מקור לתמיכה ושאלות, גם אם הן נשמעות לך טיפשיות, גם אני שהתחלתי לא הבנתי כלום כלום כלום.

הרבה הרבה בהצלחה.
  • היי מאמי... קודם כל קחי נשימה...
    בעז"ה הכל יהיה בסדר ובקרוב ה' יזכה אותכם..
    רעיה כבר הסבירה טוב מאוד על האוביטרל
    שאגב כמו רעיה גם לי לא גרמה לשום תופעות
    חוץ מהכאב של ההזרקה עצמה...
    אבל מה לא עושים ונעשה בשביל המטרה??....

גם אצלנו יש בעיית זרע... תנסי להיות רגועה
    והכי חשוב להיות מלאת תקווה ואמונה שבקרוב זה קורה גם לך...

כל שאלה, עצה או סתם התפרקות אנחנו כאן

בשורות טובות
  • תודה רבה בנות, סוף סוף אפשר לדבר עם משהי שמבינה אותי..אני מרגישה כאילו רק אנחנו לא מצליחים להיכנס להריון ומסביבי כולם בהריון.
    אני משתלדת לא להיסתכל יותר מידי מה קורה אצל אחרים ולעשות השוואות - אבל הפעם זה גדול עליי. אני יודעת שיהיה טוב ובסוף זה יגיע , אבל למה אני צריכה לעבור גהנום כבר שלוש שנים כמעט...לא עשיתי שום דבר רע - נשבעת ...
    כל היום אנשים מסתכלים לי על הבטן - ויש גם את אלה שואלים שזה הכי קשה ...ואני עוד משמינה מההורמונים ויוצאת לי בטן כאילו אני בהריון...
    טוב אני מקטרת יותר מידי...זה המקום לקטר לא?
    יאללה ביי
  • זה אכן המקום....
    אבל זה המקום גם לצחוק ולשמוח...

בעז"ה בקרוב זה יקרה את תצחקי על הימים ...
    הבטן תגדל ולא מזריקות אלא מ

עניין ה "קנאה" מוכרת ומובנת לכולנו...
    לא קנאה רעה חלילה... אלא קינאה של...
    "מברוק... מזל טוב... אבל מתי תורי??......." אל תרישי לא טוב...
    זה נורמאלי ולגיטימי... אני בטוחה שלא עשית שום דבר רע...
    אבל ה' גדול ונסתרות דרכיו...
    הוא לא שוכח אף אחת... רק סבלנות ואמונה...

אז מאמי מאחלת ל (ולכול הבנות..) שבקרוב יקרה לכם
    הדבר המדהים הזה וה תגיע גם אליכם במהרה...

• זה אכן המקום....
    אבל זה המקום גם לצחוק ולשמוח...

בעז"ה בקרוב זה יקרה את תצחקי על הימים ...
    הבטן תגדל ולא מזריקות אלא מ

עניין ה "קנאה" מוכרת ומובנת לכולנו...
    לא קנאה רעה חלילה... אלא קינאה של...
    "מברוק... מזל טוב... אבל מתי תורי??......." אל תרישי לא טוב...
    זה נורמאלי ולגיטימי... אני בטוחה שלא עשית שום דבר רע...
    אבל ה' גדול ונסתרות דרכיו...
    הוא לא שוכח אף אחת... רק סבלנות ואמונה...

אז מאמי מאחלת ל (ולכול הבנות..) שבקרוב יקרה לכם
    הדבר המדהים הזה וה תגיע גם אליכם במהרה...

• היי אני כל כך מבינה אותך אני עוברת מצב דומה אני גם קיבלתי את זריקת האוביטרל לפני הזרעה וזה בכלל לא כאב לי ואין תופעות לוואי אני מאחלת לך שתכנסי להריון במהרה וגם כולן כאן בעזרת ה' לפעמים באמת אנחנו לא מבינות למה אנחנו צריכות לעבור את כל הדברים האלה אבל הכל לטובה אני בטוחה בזה:)
    המון הצלחה ושולחת לך חיבוק גדולללל
  • היי... הסיפור שלך ושל בעלך ממש דומה לשלי
    לי הזריקות כן עושות קצת תופעות לוואי כמו כאבי מחזור, וכאבים גם בחזה אבל כמו שנאמר אני רק בתחילת הדרך ואני מוכנה לסבול כל כאב כדיי לזכות באושר הזה אחרי שכול חברותי כבר בילד שני או יותר...
    אני מאחלת לך המון הצלחה ושהמזל יגע בך בקרוב מאוד...
    שולחת לך המון חיזוקים

• !
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה