שאלה דחופה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות
    יש לי שאלה מישהי יודעת מה זה אומר אם הבטא שלך "מתנהג" בצורה כזאת:
    6.6 - 93.57
    8.6 - 62.93
    10.6 - 28.00
    13.6 - 66.20
    15.6 - 128.75
    ביום ה- 10.6 אחרי התייעצות עם הרופאה שלי, היא אמרה שאני כנראה עוברת שוב הפלה טיבעית ושאני צריכה להיות במעקב (הפלה שנייה בתוך חודשיים), קיבלתי זריקת אנטידי (אני בעלת O-). ופתאום הבטא התחיל לעלות בשתי הבדיקות האחרונות.
    למישהי קרה מקרה דומה? יכול להיות שזה בהשפעת הזריקה?יש לי קצת כאבים קלים - כמו התכווצות שרירים חזקה שבא והולך מתחת לקו המותן השמאלי זה קשור?
    הרופאה שלי שולחת אותי ביום חמישי לעשות שוב בטא וגם אולטרסאונד לראות מה קורה... ביא אמרה שבכול מקרה זה לא נראה לה הריון תקין (התייעצות טלפונית).
    אני מתה מפחד,,, מישהי יכולה לעזור?
8 תגובות
עמוד 1
  • ואיייי מאמי אין לי מושג... מה הסיבה שהבטא משתוללת ככה....

ומה הסיבה לעלייה...
    אבל בעז"ה יכול להיות שיש עוד תקווה

אולי תעשי בדיקת הריון ביתית...??
    או שאולי באמת עדיף לחכות לחמישי ולבדוק באולטרסונד?.....

מאמי אני מקווה בשבילך ומחזיקה שהרופאה שלך טעתה
    ומתפתח שם בכל זאת איזה בוטן קטן

• יואו אני באותו מקרה כמו שלך
    לא לבצע הפלה עד לתוצאות האולטרסאונד!!!!!!
    ההריון שלי גם התחיל מבטא לא בשמיים . בשבוע 6 היה לי הפרשות דמיות
    התעקשתי לקבל אנטי די ממש הפכתי תקופת חולים והדימום נעצר למחרת
    היום אני כבר תודה לבורא עולם בשבוע 12
    לא להתייאש תחשבי חיובי ותעדכני שיהיה בהצלחה בשורות טובות
    [URL=http://www.siz.co.il/go.php?i=jmmgtiyzjweo.jpg]
    [URL=http://www.siz.co.il/]
  • מה שלי גם מאד עזר ( אני במעקב אצל פרופסור פרטי) שהוא מנהל מחלקת נשים והריון בסיכון גבוה זה נירות אוטרוגסטן שתיי נירות בלילה לפני השינה נישארו לי כמה קופסאות אני יכולה לתת לך אותם .זה תומך מאד בהריון
    [URL=http://www.siz.co.il/go.php?i=jmmgtiyzjweo.jpg]
    [URL=http://www.siz.co.il/]
  • מה שאני דואגת שזה אולי הריון חוץ רחמי כמו שקרה לי לפני שנה וחצי, או אולי הפלה לא שלמה... יש סיכוי שהכל בסדר???????
    זריקת האנטידי אמורים לקחת כשיש הפלה או אחרי הריון רגיל תוך 72 שעות, כדי שבהריון הבא לא יהיה בעיה עם סוג הדם בין האם לתינוק. יכול להיות שזה מה שגרם לכל ה"עסק" הזה?????????
    הזריקה הזאת מזיקה להריון קיים????????
    אנ מדממת דימום קל (אדום בהיר לפעמים עם קרישים קטנים - סליחה על התאור) כבר כמה ימים, שמתחזק ונחלש כל כמה שעות, בגלל זה חשבו שזה הפלה טיבעית.

מחר האולטרסאונד ובטא נוספת ואז נראה מה קורה...
    בנתיים תודה על העזרה והעידוד, אני אעדכן מחר מה התוצאות.
  • טוב אז הינה העידכון יש רע ויש טוב (נקווה):
    אז הבשורות הרעות זה שבדיקת האולטרסאונד הראתה "ממצא" ליד השחלה השמאלית שלי (הצד שקצת כאב לי לפני יום)- הקצר יש לי כנראה הריון חוץ רחמי שוב (איזה מזל יש לי תמיד ליפול על האחוזים שזה יקרה?!).

אחרי התייעצות עם הרופאה שלי, אני בהמשך מעקב ביום ראשון שוב בטא (ואיחור לעבודה- יהרגו אותי!) אם הבטא בירידה אז יש סיכוי שההריון יספג באופן טבעי, אם לא אז אצטרך לקבל זריקה שתמוסס אותו ואז נראה עם זה עובד... כמובן שאני רוצה את לסיים עם "הקטע הטבעי"!

ההנחיה זה למקרה שיהיה כאבי בטן באותו צד בינוני ומעלה, הקאות, בחילות, סחרחורות לרוץ למיון.
    אני מקווה שהמיידע הזה יעזור למישהי כך שיהיה משמעות לכל העסק...
    ואאאאהההההה... באה לי לבכות.... ואפילו את זה אני לא מצליחה, יש הרגשה שהסיפור לא נגמר, אז אני מחזיקה את עצמי....

החלק הטוב זה שהבטא ירד מ- 128 ל- 115, לא ירודה משמעותית אבל גם משהו.

שאלה- באולטרסאונד היה כתוב שנמצאו זקיקים גם בשחלה הימנית וגם בשמאלית הרופאה אמרה לי שזה בסדר, (הייתי עסוקה בדברים אחרים מכדי לשאול) אבל מישהי יודעת מה זה בכלל אומר?
  • צר לי שאת במצב הזה אבל ידיעה יותר טובה מחוסר ודאות.
    מאחלת לך החלמה מהירה תרגישי טוב ושהכל יעבור בשלום.
    תמשיכי להיות חזקה...
  • האם בטא יכול לעלות לאחר גרידא?
  • הרופא שלי אמר לי שלוקח בין 4-6 שבועות עד שרמת בטא יורדת לגמרי. אם זה עליה קטנה כנראה שזה לא משמעותי. אבל אם לא אז כדאי לשאול רופא באמת.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה