עזרה ממי שעברה ויודעת על כאבים לאחר שאיבת ביציות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לחברות הפורום
    אני חדשה בכל נושא הפורמים למינהם אבל לאחרונה ראיתי שאת כל התשובות המועילות אני מקבלת רק מנשים שעברו תהליך דומה למה שעברתי
    אני בת 42 לאחר שנתיים של ניסיונות להיכנס להריון , אני חד הורית מתרומת זרע
    הרופא המטפל שלי העביר אותי לטיפולי ivf
    עברתי את הטיפולים בצורה מאד לא פשוטה לקראת סיום הזריקות הבטן שלי תפחה ורציתי להפסיק הכל, הגיע הרגע המיוחל לשאיבה(מה שהבנתי שאחרי שאיבה תהיה לי הקלה)
    נשאבו לי 13 ביציות ו11 הופרו
    חשבתי שאחרי השאיבה אני ארגיש הקלה כמו שהובטח לי, אבל לא , הבטן שלי נשארה תפוחה ואך מאד כואבת, היום אני ביום הרביעי לאחר השאיבה, והיו אף הוחזרו לי 2
    לשאלתי את הרופא המטפל לכאבים העזים שאני חשה, הוא טען שזה נורמלי בגלל הדקירות שעברתי בשאיבה
    הכאבים הן בבטן התחתונה בצד השמאלי למטה , דקירות שלא נותנות לי ללכת כמו שצריך שלא לדבר שכל דבר שאני עושה, מתעטשת נושמת עמוק זה שם וכואב
    האם מישהי עברה משהו דומה, ? עד מתי ימשיכו לי הכאבים הללו? האם יש סיבה לדאגה? הבטן התפוחה- יעבור? הרי אני עוד לא בהריון , יש לי בטן של חודש רביעי חמישי לפחות
    אשמח לאותות עידוד
    נ.ב.
    מחרתיים אמורה לחזור לעבודה, ועם כאבים כאלה אני לא רואה אותי חוזרת
    שלא לדבר ששום דבר מלפני שבועיים לא עולה על הבטן שלי
6 תגובות
עמוד 1
  • קודם כל ברוכה הבאה...
    והמון הצלחה בטיפול...

אל תדאגי בקשר לבטן אולי את סובלת קצת
    מגירוי יתר בשחלה בגלל ההורמונים... תקפידי לשתות המון ולנוח...
    הכאבים זה גם הגיוני ... לי ביום השאיבה היו כאבים עד דמעות ממש בכיתי לבעלי...
    וגם בשבוע וחצי שלאחר מכן היו לי כאבים ודקירות מוזרות...
    אבל בדיעבד גיליתי שב"ה העובר נקלט אז היה שווה..
    אני מקווה שזה גם המקרה שלך...

בקשר לחזרה לעבודה, במה את עובדת?? אני לא ממליצה למהר,
    אני נחתי בבית בערך 9 ימים ואז חזרתי ואני מנהלת חשבונות במשרד אז ממש לשיקולך...

תשמרי על עצמך בובה ועל העובר הקטן שבתוכך... לא להרים או להזיז כבד, לא להתאמץ, תשתדלי לנוח ולשתות הרבה... לא להתקלח במים חמים מידיי...
    תלטפי את הבטן ותדמייני שיש שם מישהו שזקוק לליטוף הזה

בהצלחה ובשורות טובות תעדכני
  • קודם כל בהצלחה!
    תבדקי שאין חס ושלום גירוי יתר!
    תלכי לרופא אם זה ממשיך ...
    ואת יכולה גם לרשום לד"ר ישי בפורום של פוריות והוא יענה לך.
  • שלום לך!!!
    הכאבים זה נורמלי! גם לי היו בפעם הראשונה היה משהו כמו שבועים! אז לא לדאוג!
    בטח יש אפשרות לבדוק את רמות ההורמונים כך רואים אם יש לך גירוי יתר...גם אז זה לא כזה נוראי !ו-11הפרו זה מצוין!! !יהיו מוקפאים ולא תצטרכי עוד שאיבה!
  • היי
    אני בדיוק כמוך,
    בת 27 לפני 4 ימים עשיתי שאיבת ביציות
    שאבו לי 20 והופרו 15 מחר עושה את ההחזרה .
    יש לי כאבים שבחיים לא הרגשתי כאלה
    בטן נפוחה, הקאות, שילשולים , בחילות סחרחורות . בעלי מקלח אותי! מתחילת התהליך לא הלכתי לעבודה כי אין אפשרות אפילו ללכת
    נורמלי, כאב בלתי נסבל. אני מקווה שיעבור כמה שיותר מהר!!
  • עליך לפנות למיון נשים.
    ובבוקר ליידע את יחידת ה-IVF לגבי המצב.
  • היי
    אני בדיוק כמוך,
    בת 27 לפני 4 ימים עשיתי שאיבת ביציות
    שאבו לי 20 והופרו 15 מחר עושה את ההחזרה .
    יש לי כאבים שבחיים לא הרגשתי כאלה
    בטן נפוחה, הקאות, שילשולים , בחילות סחרחורות . בעלי מקלח אותי! מתחילת התהליך לא הלכתי לעבודה כי אין אפשרות אפילו ללכת
    נורמלי, כאב בלתי נסבל. אני מקווה שיעבור כמה שיותר מהר!!
    היי רציתי לדעת איך את מרגישה ותוך כמה זמן עברו לך התופעות האלו אני בדיוק במצב הזה????
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה