איחור של ארבעה ימים במחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות, שמי מירב ואני חדשה כאן בפורום. מזה כשמונה חודשים בעלי ואני מנסים שמשהו יתפס והחודש לשמחתי המחזור לא הגיע. המחזור אצלי מגיע בין היום ה26 ליום ה-29 גג אין עיכובים מעבר לזה. אני כבר בארבע ימים של איחור ואתמול עשיתי בדיקה ביתית והיא יצאה שלילית. הייתי שמחה לשמוע את דעתכן, זה מוזר לא?. הייתי אמורה כבר לראות חיובי אם היה הריון לא? ושוב אין אצלי עיכובים במחזור והיו לי גם כאבי מחזור בדיוק באותם הימים אך הוא לא הגיע. אז לחכות עוד עד הביקה הבאה?
    תודה רבה לכן

מירב
9 תגובות
עמוד 1
  • ברוכה הבאה

תראי, האיחור הוא 26+4 או 29+4 ??
    בכל מקרה אם היום ומחר לא הגיע המחזור אז הייתי מציעה לך לבדוק שוב מחרתיים
  • ברוכה הבאה
  • המחזור חייב להגיע 14 יום לאחר הביוץ.

את יודעת מתי היה הביוץ שלך? אם עברו יותר מ-14 יום את די בטוח בהריון.

(כשמחזור מאחר - מי שבאמת איחר זה הביוץ, והמחזור עוכב בגללו.)

בהצלחה!

• היי בנות,קודם כל המון תודה על התגובות.
    האיחור שלי הוא 29 + 4 ימים זאת אומרת שאני כבר ביום ה-33 מסיום המחזור הקודם. בשבעת החודשים האחרונים המחזור שלי היה דיי עיקבי כפי שציינתי וזו פעם ראשונה שהוא מתעכב כך. איני יודעת במדויק את זמן הביוץ והאמת לא רכשתי ערכת ביות (כי לא רציתי להפוך את זה לעבודה :-)) אבל אני מרגישה חזק מאוד אותו אפילו פעם התאשפזתי בגללו. טוב, פשוט נחכה עד יום א' ואז נעשה שוב ונראה. רק רציתי להבין האם זה משהו שיכול לקרות. ואם בסוף אקבל אז לא נורא תמיד אפשר להמשיך לנסות.

שוב המון תודה ומקווה לבשורות טובות

מירב
  • אולי בשלב הזה כדאי לשקול להשתמש בבדיקות ביוץ...

את לא צריכה לספר לבעלך אם את לא רוצה, ואז לפחות מצידו זה יהיה ספונטני.

• בדיקה ביתית לא תמיד מדויקת, בד"כ בשלבי ההריון הראשונים.
    יכול להיות שאת בהריון, במיוחד אם המחזור שלך סדיר.
    תעשי בדיקת דם, זה 100% ודאות!
    פשוט הורמון ההריון בשתן מופיע מאוחר יותר מאשר בדם.
  • אני יש לי איחור במחזור 4 ימים עשיתי בדיקה בתיתת לפנה יומים שלילי
  • קצת בלחץ.
    בת 42.5 עדיין לא אימא, והמחזור מאחר לי כבר 7 ימים
    עשיתי אתמול בדיקת דם שיצאה שלילית אבל העניין הוא שהמחזור שלי ממש ממש מדויק כל החיים! הפחד שלי שזה חלילה לא מרמז על בעיות אחרות, יש לי כבר מזה שבועיים את כל הסימנים של עוד שניה זה מגיע ולא בא.. כאבי בטן, כאבים ורגישיות בחזה, הכל שזה עוד יותר מתסכל- ולכן קצת מפחיד אותי העיניין, יש מישהי שחוותה ויוכלה לייעץ.. תודה מראש לעונות
  • היי קיימתי יחסים לא מוגנים 4 ימים לפני המחזור המחזור שלי סדיר.
    ואני מקבלת כל 29 יום מאחר לי המחזור כבר ב4 ימים ואין לי תופעות בכלל .
    מה זה אומר?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה