סקר יציאות ואיברים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בעקבות שיחה עם חברה עלו בי כמה תהיות ושאלות:
    1. איך אתן קוראות לעשיית הצרכים של הילדים (לעשות פיפי / לעשות קקי / להשתין וכו'...)
    2. איך אתן קוראות לאיברי המין שלהם (ציצי / פיפי / טוסיק / ישבן / פושפוש / פות וכו'...)

1. נכון לכרגע אני אומרת לה לעשות פיפי ולעשות קקי אבל בהמשך אני אשתמש במושגים הנכונים בעברית (להשתין ולחרבן

14 תגובות
עמוד 1
  • ד"א, לחרבן זו לא מילה ספרותית נכונה, לא? איך אומרים את זה יפה?

אני אומרת לה ברוסית.
    ברוסית זה להשתין ולחרבן (או המילה היותר נכונה לזה). אין דבר כזה לעשות פיפי, לעשות קקי.

אני אומרת טוסיק. שוב, ברוסית אין כמה מילים לזה. אין ישבן (או לחילופין אין טוסיק
  • שולי תתפלאי אבל לחרבן ולהשתין זאת המילה הנכונה - לפחות לפי ספר שהיה לי כשהייתי קטנה שמלמד איך באים ילדים לעולם ועל איברי המין

• אצלנו קקי זה קקי ופיפי זה פיפי
    ציצי זה ציצי...פלוץ זה גוז :)
    פות זה או פות או תותה
    וטוסיק...טוסיק

• עושים פיפי וקקי (לפעמים אני שואלת אותן אם חרבנו
  • חחחחח
    זה תלוי אם אני שואלת אותה בקטע של פינוק אז זה ככה:
    תהילולי יש לך פישפוש? אבל היא יודעת שזה פיפי חחח
    גם היא אומרת יש לי פיפי או קקי
    והיא מישתמשת לבד במושגים:אמא אני מחרבנת ,חירבנתי

בנוגע לשאלה השניה גם אני כמוך:טוסיק.ציצי.פושפוש חחח

כשהיא מפליצה אז היא אומרת עשיתי פליצה או גוז כמו אצל נישנושית
  • אצלינו זה טוסיק או תחת , בולבול וציצי
    בעניין הפות אנחנו נמנעים
  • אצלנו פיפי זה פיפי לפעמים אומרים לאופק "לך תשתין בשרותים."
    קקי זה קקי.
    טוסיק זה טוסיק למרות שרום אוהב להגיד תחת
  • אצלנו זה פיפי וקקי תמיד.
    ועדן לימדה את יותם שטוסיק זה תחתת אז שאני שואלת אותו מזה הוא עונה לי תחחחחחחחחחחחחחחחח. הורג אותי הילד הזה.
    ופלוץ זה פוק
  • קקי= קקי
    פיפי= פיפי
    פין= בולבול
    פות= פופוש
    ציצי=ציצי
    ישבן= טוסיק (עידן אומר טוחיק
  • אצלנו זה להתפנות
    מייל:[email protected]
    מסנג'ר: [email protected]
  • 1. איך אתן קוראות לעשיית הצרכים של הילדים (לעשות פיפי / לעשות קקי / להשתין וכו'...)...לחרבן/להשתין
  • 1. איך אתן קוראות לעשיית הצרכים של הילדים
    לעשות פיפי, לעשות קקי
    או
    יש פיפוש? יש קאקוניצים?

[[[
  • סקר מצחיק
  • איך אתן קוראות לעשיית הצרכים של הילדים (לעשות פיפי / לעשות קקי / להשתין וכו'...)
    פיפי או קקי
    2. איך אתן קוראות לאיברי המין שלהם (ציצי / פיפי / טוסיק / ישבן / פושפוש / פות וכו'...)
    פשוט בולבול
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה