לבנות שעברו קיסרי... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,

אני חודשיים בדיוק אחרי קיסרי ומתוסכלת מאוד מהמראה שלי
    בהריון העליתי 20 ק"ג ועד כה ירדו 10 וזהו.
    הבעייה שלי היא הבטן ,הבטן נהייתה רפויה בצקית וגדולה כזו היא כאילו "נשפכת" מעל החתך של הניתוח וזה ניראה זוועה.........
    מה עושים? איך זה יורד?
    ניסיתי לעשות כפיפות בטן אבל זה מאוד כואב באיזור החתך, האם זה מוכר למישהי?

אמא לאיתן המקסים!!!
9 תגובות
עמוד 1
  • היי
    חודשיים אחרי? זה כלום
    55555
  • היי
    אני חודשיים אחרי הניתוח ניסיתי להיות גיבורה ונרשמתי למכון כושר ובמיוחד עבדתי על אזור הבטן אבל לצערי זה כמעט וגרם לאסון כי החתך התחיל להיפתח ותאמיני לי את לא רוצה לעבור את מה שעברתי.. תחכי לפחות עוד חודשיים שלושה ואז תתחילי כפיפות בטן...
    היום אני 6 חודשים אחרי וכמעט אין זכר לבטן .... פשוט צריך לתת לגוף שלנו זמן
    בהצלחה
  • הי אני כבר 10 חודשים אחרי קיסרי ומאמי אני בדיוק כמוך עם כרס נפולה מעל הניתוח עצמו ולא ניראה לי שהכרס תיעלם לי בקרוב..אני העלתי 30 ק''ג בהריון ואחרי הלידה ישר הורדתי 20 ונישארתי עם 10 תקועים עליי למראות שכרגע אני עובדת 12 שעות כול יום משמרות בוקר ויש שבועות שזה לילה וזו עבודה מאמצת מאוד אז יש שאומרים לי שרזיתי רק שהמשקל מראה שהורדתי רק 3 ק''ג..מה שיש לי לומר לך זה שמה שהכי חשוב כרגע זה התינוק שלך תהני ממנו לי לא הזיז ולא מזיז עדיין שפעם הייתי בובת ברבי ועכשו פיונה (משרק) מהלכת כי אין לי זמן לחשוב על עצמי כרגע הילדה דורשת את מלוא הזמן שלי וגם העבודה..את תראי שעם הזמן הגוף יחזור לעצמו..אצלי במשפחה יש נטייה להשמנה אז כניראה לי יכח יותר זמן לחזור לעצמי.. בהצלחה ומזל טוב על הלידה..

• מוכר ביותר רק שלא עברתי קאסרי ירד לאט לאט
  • אחרי ניתוח קיסרי הבטן לא יורדת מהר,, לוקח זמן אבל בסוף יורד לאט לאט

• אני עברתי קיסרי ואמרו לי ש6 חודשים אחרי הלידה רק אפשר לעשות פעילות גופנית באיזור הבטן בנתיים אפשר לעשות הליכות, בנוסף בערך חצי שנה הבטן תיהיה ככה מה שקורה בקיסרי חותחתים לנו את השרירים ולכן לוקח לבטן
    לעצב חזרה ולבנות אותם שוב בערך לוקח חצי שנה ואז את יכולה לעבוד עליהם
    יש מיקרים שבהם לא מצליחים להבנות מחדש לגמרי כמו במקרה שלי,
    כי לא הייתי אף פעם מאלה שעושות כפיפות בטן לצערי, אבל הכל תלוי בגוף
    שלך ועם את בדרך כלל רזה, עם הזמן המשקל ירד, לקח לך 9 חודשים לעלות
    אותם אין מה לצפות בחודשיים להוריד אותם ולכן תני לעצמך קצת זמן
    אני מאמינה שעוד חצי שנה הכל יחזור לקדמותו

ניתאי החיים שלי!
  • היי
    אני גם ילדתי בקיסרי,
    חודש אח"כ התחלתי הליכות,
    הגוף שלי חזר לעצמו עם אימונים אחרי חצי שנה פלוס..

• טוב תודה לכולןןןןןןן, חשבתי שזה רק אצלי מתסכל כל העניין הזה.

אבל כשאני רואה את החיוך היפה שלו שוכחת הכל!

אמא לאיתן המקסים!!!
  • אחרי ניתוח קיסרי הבטן לא יורדת מהר,, לוקח זמן אבל בסוף יורד לאט לאט

אני אחרי קיסרי 8 שנים הבטן לא יורדת וגם לא אחרי אימונים וכפיפות בטן. בינואר בעזרת ה אני עוברת ניתוח של שאיבת שומן חיטוב ומתיחה.הניתוח עלה 18.5 עם פלטינום מושלם.
    זה לא קל להוריד בטן קיסרית ללא ניתוח
    השריר נפגע בקיסרי לכן אין סיכוי לעשות את זה באימונים.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה