בית חולים קפלן - קבלת חוו"ד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולם,
    הייתי רוצה לקבל את חוו"ד על בית חולים קפלן.
    מי שילדה שם בעבר, האם היתן מרוצות, איך הצוות בחדר הלידה, איך המחלקה עצמה? בנוסף כל מידע שתוכלו לספק לי.
    תודה,
    אפרת
7 תגובות
עמוד 1

• היי אפרת

ברוכה הבאה לפורום
    לא הכול טוב אבל הכול לטובה !
  • אני לא ילדתי שם אבל יש לי כמה חברות שילדו וההמלצה שלהן: לברוח משם אם יש אפשרות.
    [url=http://www.glitterfly.com]

• אפרת,
    אני אתן לך תשובה קצת מפורטת עם השוואה לבי"ח נוסף...
    אני ילדתי את בני הבכור בקפלן ולפני שבוע ילדתי את בתי השניה בברזילי.
    אם את שואלת על קפלן כנראה שאת מהאזור אז...(מאיפה את??)
    אין מה להשוות:
    ברזילי לוקח ו-ב-ג-ד-ו-ל !!!
    אני הייתי פחות מרוצה מקפלן, אבל זה תמיד אינדיווידואלי, אל תקחי כל המלצה כגורפת...אני אישית לא אהבתי, ואחרי שיש לי מה להשוות עם בי"ח אחר אני אומרת חד משמעית שאם את דרומית אז תלכי על ברזילי..
    בקפלן היה עמוס, ישנתי יומיים בפרוזדור של חדר האוכל, לא קיבלתי מספיק הכוונה, כמובן שהיו אחיות כאלה וכאלה אבל בגדול לא משהו..
    לברזילי - הגעתי ללדת שם עם חששות מהסטיגמה שנוצרה על הבי"ח הזה , אבל הופתעתי לטובה ואין ספק שאם הייתי יודעת את זה קודם הייתי יולדת את שניהם פה...מיילדת תותחית (יצאתי ללא שום תפר..), צוות המחלקה מדהים, נקי בטירוף,רגוע, אין עומס
  • היי

אני ילדתי בקפלן תראי באישפוזים שלי במהלך ההריון היה ממש מעולה מבחינת הכל!!!
    החדר לידה שם גם טוב אבל... עכשיו שאני 8 חודשיים אחרי אני אומרת לך לא יודעת אם בלידה הבאה ב"ה אני ילך לקפלן המיילדת הייתה מעולה אין לי מילים אפילו מקסימה והלידה עברה ממש טוב, אחרי זה כבר שהמיילדת הלכה הביתה כבר ממש התאכזבתי מהכל!!! גם מהצוות היה לא משהו בכלל,והתינוקיה שלא נדבר איזה בלאגן עשיתי להם שם ואני לא היחידה שהתלוננה ואותה אחות בתינוקה נענשה!!! אבל זה באמת מאוד אינדיווידואלי תלוי על מי תפלי אני אישית אומרת לך מחוויה שלי ( שהייתה לי חווית לידה מהממת) אבל אני חושבת שגם שאר הדברים אחרי הלידה מאוד חשובים

עצה שלי לכי לאסף הרופא יש לך באתר שלהם סיור ורטואלי שווה

אנחנו גם תכננו ללדת שם אבל הכל היה ממש לו צפוי

חיים של אמא!!!

• תראי אני מאד אהבתי בקפלן את הצוות הרפואי היחס של המיילדות וחלק מהרופאים היה מצויין
    במחלקת היולדות יש עומס וזה נכון שלפעמים את יכולה לישון בפרוזדור או לא לקבל את היחס המלא
    לגבי התינוקים יש בקפלן ביות מלא אבל מה שכן אין לך אפשרות של גמישות אני לא אהבתי 2 אחיות מהתינוקיה.
    לפי דעתי את צריכה ללכת לעשות סיור בבית החולים יש שהוא מטעמם ואת גם יכולה לעשות שלא מטעמם כשיש שעות ביקור.
    חוץ מזה נראה לי שעדיף שתכתבי מה את מצפה מבית החולים, מהצוות הרפואי או בין איזה עוד ביה"ח את מתלבטת שאסז ההמלצה תהיה בהתאם
    מאיזה איזור את?
  • את אוריה ילדתי בקפלן
    ואת ליאם בסורוקה
    קפלן לוקח בעננננננננק!!!!
    מאוד הייתי מרוצה מקפלן!!!!!!!!!!!!!
  • מי שפיר בקפלן האם מומלץ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה