למה זה כל כך מבאס אותי ?????????????????? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • קיבלתי אחרי ספירה והעברה של יום יום וציפייה לאיחור הכל כך מיוחל !!!!
    לא תיארתי לעצמי שיכולה להיות כזו אופצייה שאני אקבל פשוט לא .
    הייתי בטוחה שאני בהריון זה ממש הגריש לי ככה, והאכזבה היא כה גדולה , וכבר דימיינתי את עצמי בחגים בשנה החדשה בהריון ולא צמה ביום כיפור ממש כבר בניתי לעצמי לו"ז של מה שהולך להיות...וכגודל הציפיות ממש גודל האכזבות ממשמפח נפש .

18 תגובות
עמוד 1
  • אין ממש ברירה
    את חייבת להמשיך לנסות, הרי את לא מתייאשת עכשיו נכון?
    רוב הבנות כאן מזדהות עם ההרגשה של עוד חודש ועוד נסיון
    אנחנו ממש חיות ממחזור למחזור
    אני ככה לפחות
    מצפה ומקווה, מתאכזבת ואז מחכה ליום שאחרי כדי להתחיל שוב ושוב מצפה וחושבת על הסימנים וכוי'...וחוזר חלילה
    בינתיים נמשיך לעודד אחת את השניה :-)
  • ככה זה מצפים כל פעם, ואם אין הריון מתאכזבים
  • אני יודעת שאני בכלל חוצפנית שאני ככה מרגישה ושיש כאלה ששנים לא מצליחות זה החודש הראשון שניסינו .
    ואתן פשוט לא יודעות כמה ציפיתי...........
  • זכותך לצפות
  • מיכלי ,אין יותר מאוכזבת ממני אני החודש עשיתי מעקב זקיקים כך שידעתי בדיוק מתי הביוץוהייתי בטוחה במליון איחוז שאני בהריון ואמר תי לעצמי איזה יופי יהיה לנו מתנה לשנה החדשה......אפילו הבדיקת דם הראתה שיש הריון ובסוף קיבלתי.....
    חודש הבא אני בטוח ינמיך צפייה ,אל תתאכזבי ממי ותפני את כל כחותייך לחודש הבא שיבוא עלינו לטובה עם בשורות טובות ואל תשכחי ששנה חדשה מגיעה אז בטוח שבשורות משמחות יגיעו גם....
    שבת שלום.............

• אני יודעת שצריך לשמור על אופטמיות אבל זה כל כך מעציב .
    אני מצאתי את הביוץ עם מקלון . מה היתה יכולה להיות הסיבה שזה לא נקלט ? כל כך הרגשתי בהריון.....
    לילך אולי תעשי מחר את הבדיקות דם בשביל לדעת בוודאות ?
  • מחר שבת אז יהיה לה קשה
  • התכוונתי בראשון..................

• מיכלי יקרה,
    אני כל כך מזדהה עם מה שאת מרגישה- גם אני זכיתי למפח נפש נוראי החודש, וגם בזה שלפניו וגם בזה שלפניו והנה קמים וממשיכים הלאה כי אין ברירה! אסור להישבר, בסוף זה יקרה לכולנו- כולנו נהיה אמהות (רק להגיד את זה גורם לי לחייך). הסיבה לך שאנחנו מרגישות בהריון אחרי הביוץ, לדעתי, זה בגלל שהגוף שלנו כן מנסה ליצור משהו חדש ולכן יש כל מיני תופעות לוואי שקודם, לפני שניסינו, לא הרגשנו. ככה אני לפחות מפרשת את זה וזה עוזר לי לשמור על אופטימיות. חשוב מאוד להירגע ופשוט לסמוך על הגוף (ואני יודעת שזה ממש ק-ש-ה, ואם תדפדפי פה בפורום אפילו בהודעות של אתמול תראי שגם אותי היו צריכים לעודד ולהזכיר לי את זה) ואני מאמינה שככל שנגיד לעצמנו יותר פעמים במהלך החודש שכשזה יצטרך לקרות זה יקרה, ושאנחנו מרפות את הגוף ונותנות לו ליצור את הדבר המושלם והיקר הזה. אין טעם להלחיץ עצמנו ואת הבעל, ולספור, ולשים לב לתחושות- זה בטח לא מביא את ההריון המיוחל מהר יותר!
    ואני ממליצה לך ולכל הבנות לקרוא את הבלוג של ד"ר עדי דווידסון (תחפשו בגוגל) על לחץ והסיכויים להרפייה והוא פשוט אומר שם במפורש שתכנון גורם ללחץ ולחץ דוחה הפריה ושהוא מבטיח תמיד למטופלות שלו שאם לא יתכננו ופשוט יהנו מיחסי מין עם הבעל מבלי לתכנן- הגוף שלנו כבר ידע לבד מה לעשות. לי זה שינה משהו בהסתכלות כשקראתי את זה. אז ברור- כשמקבלים את המחזור מותר להיות מאוכזבות ולבות ולצעוק עד השמיים "למה זה מגיע דווקא לי?????" אבל אח"כ לוקחים נשימה ארוכה, נרגעים, ויוצאים לעוד חודש של מסע לעבר האושר!
    שתהיה שבת שלום לכולן
  • אז מה גם לא לבדק ביוץ בכלל ??
    פשוט לעשות יום כן יום לא ??
  • אני אעשה יום ראשון בדיקה לבדוק אם הבטא התאפסה ,אני מאמינה שהיא אכן תתאפס
    מיכלי אולי תבקשי מהרופא מעקב זקיקים ככה תדעי בוודאוות מתי את מבבייצת.....

• היי לילך אני יודעת בדיוק מתי כי אני מצליחה לגלות עם מקלוני ביוץ .
    את יודעת מה הכי מרגיז שמרוב האכזבה אני לא מפסיקה לאכול סתם משמינה מדיכאון....מילא הייתי משמינה מהריון זה כבר היה יותר טוב

• עדיף עם ערכות ביוץ, ואת יכולה גם לבקש מעקב זקיקים, רק תגידי לרופא שאת מנסה כבר 1/2 שנה והוא יסכים.
    עדיף כל יומיים אבל סביב הביוץ, חבל סתם לבזבז אנרגיה וזרע טוב
  • אני כל כך מבינה אותך
    אני יכולה להרגיש את האכזבה שלך
    את אומרת שאתם מנסים רק חודש ראשון:
    זה לא משנה כמה זמן אתם מנסים,
    האכזבה היא אותה האכזבה
    אני הייתי בדיוק כמוך בחודש הראשון כשניסינו להרות.
    הייתי בטוחה שאני בהריון, בטוחה ב100%!
    עד כדי כך שסיפרתי לאמא שלי שכנראה אני בהריון.
    הרגשתי שמשהו קורה ברחם שלי, כנראה כן היה משהו אבל פשוט לא החזיק
    וכשקיבלתי את המחזור לא ידעתי איך לאסוף את עצמי לחודש הבאה.
    אבל עברו כמה ימים, המחזור נגמר וגם אני נרגעתי וחזרנו לעבודה.
    אני חושבת שכל מי שמנסה חודש ראשון מצפה יותר מדי,
    זה טבעי. בחודש השני כבר לומדים מהקודם ומנסים להנמיך את הציפיות.
    אני בטוחה שחודש הבאה אתם תצליחו
    תעשי מעקב של ביוץ עם מקלוני ביוץ, בזמן ביוף יש המון הפרשות - אז שימי לב גם לזה
    ואת תראי שיהיה בסדר!

חוץ מזה יש עוד חגים לפנינו, אז למה את מחליטה מראש
    שלא תקבלי מתנה לאחד החגים?
    יש גם את סוכות

• מיכל:
    תמשיכי עם הבדיקות ביוץ (אני מקווה שאת קונה את הזולות, לא מסופר פארם) ותקיימו יחסים מתי שבא לכם. לא צריך דווקא יום כן יום לא.
    העיקר שכשיש ביוץ תקפידו לקיים יחסים.
    אנחנו השתמשנו בבדיקות ביוץ מההתחלה והצלחנו רק בחודש השלישי.
    אולי בגלל הגלולות, אולי לא היתה השרשה טובה - מה זה משנה? פעמיים התאכזבנו

• תודה רבה על כל העידודים בנות אתן מקסימות !!!
    כמה עוזר ומחמם את הלב קצת מילים חמות ואופטימיות !!!!
    נשיקות ובשורות טובות לכולכן !!!!
  • מותק שלי
    אנחנו באותה סירה ....
    נקווה שיהיה טוב
  • היי שלום לכם
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה