מחפשת המלצה לרופא נשים טוב בראשון לציון (מאוחדת) - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום גבירותי,

אני בשבוע 12 של ההריון, חברה בקופ"ח מאוחדת

זקוקה להמלצת חכמות לגבי רופא נשים טוב בראשון לציון

עד היום השתמשתי בד"ר נגה פורת ובד"ר קונפורטי שבתאי

ד"ר פורת נותנת הרגשה של רופאה מעולה אך היא קשה להשגה ובעלת מזכירה מעצבנת ומרגיזה שמונעת כל נסיון תקשורת עם הרופאה ומתנהגת בחוסר רגישות

ד"ר קונפורטי מאוד נחמד, קל להשיג אצלו טור, זמין וחייכן, אשמח לדעת אם יש לגביו ממליצות או לגבי כל רופא אחר באזור

תודה רבה
10 תגובות
עמוד 1
  • ציטוט:
    פורסם במקור על-ידי Wasabi

שלום גבירותי,

אני בשבוע 12 של ההריון, חברה בקופ"ח מאוחדת

זקוקה להמלצת חכמות לגבי רופא נשים טוב בראשון לציון

עד היום השתמשתי בד"ר נגה פורת ובד"ר קונפורטי שבתאי

ד"ר פורת נותנת הרגשה של רופאה מעולה אך היא קשה להשגה ובעלת מזכירה מעצבנת ומרגיזה שמונעת כל נסיון תקשורת עם הרופאה ומתנהגת בחוסר רגישות

ד"ר קונפורטי מאוד נחמד, קל להשיג אצלו טור, זמין וחייכן, אשמח לדעת אם יש לגביו ממליצות או לגבי כל רופא אחר באזור

תודה רבה

היי,
    אני הכרתי רופא נשים ומומחה פריון - דר' שכטר מורי או רופא נשים שם פרטי - אורי (משפחה לא זוכרת). הם יושבים ברח' פיקא 31, א.ת.ישן ראשל"צ. זהו סניף מאוחדת חדש.
    בהצלחה
  • תודה

אתעניין לגביו
  • אני מאוהבת בד"ר מורי שכטר אבל הוא מקבל בראשל"צ רק כאלה שיש להן בעיות פוריות. הוא עושה מעקב הריון ברחובות .
    גם אורי זילבר מאוד נחמד .
    דנה
    [URL=http://ladoshki-forum.ru/]
  • שלום לך... אני מטופלת של ד"ר קונפורטי כבר 10 שנים....

ממליצה עליו בחוווווווווווווווווווווום...
    עדין...
    נחמד....
    עם הרבה סבלנות....

את שני ההריונות שלי עברתי איתו... ולא רוצה שום רופא אחר !
    לזיכרו של יניב ירפאל ז"ל
    http://www.youtube.com/watch?v=R-7H_cCxXeM
  • נגה פורת היא דוגמה מצוינת לרופא שכדי להמנע מלהיות אצלו.
    הגעתי אחרי שקבעתי תור באפליקציה הנהדרת שאיפשרה את זה - מרגע שנכנסתי עם הבשורה המשמחת על ההריון היא רק נזפה בי 10 דקות ושלחה אותי החוצה (אחרי שהעבירה כרטיס כמובן..)
    למה? כי היא לא מקבלת הריוניות אחה״צ
    הספיקה לומר משהו על זה שאני איאלץ להתנהל מול מוקדים ושלחה אותי החוצה עם ההוראה לחזור בעוד שבועיים עם תור בבוקר.
    המומה, בלי להוציא מילה במשך כל הזמן הזה, קמתי ואמרתי ״סליחה״ והיא השיבה ״בצדק! בזבזת מספיק מזמני״ יצאתי ומיד ביקשתי מהפקידה לבטל את הביקור (שלא היה) אך ללא הצלחה.
  • נגה פורת רופאה מאוד לא אמפתית שנותנת יחס רע. קראתי עליה ביקורות לא טובות לפני שהלכתי אליה וחבל שלא ביטלתי. אין לי טענות על הכישורים שלה כרופאה
    אבל אני ממליצה לחפש רופא או רופאה שגם יזכרו שהפציינטיות הן בנות אדם.
  • נגה פורת רופאה מאוד לא נחמדה שנותנת יחס רע. קראתי עליה ביקורות לא טובות לפני שהלכתי אליה וחבל שלא ביטלתי.
  • מחזקת כל ביקורת שלילית על נגה פורת ועל המזכירות שלה שחושבות שהן רופאות בעצמן, לפחות מתנשאות כמו .
    לא ממליצה לבנות שזה הריון ראשון או שני או שלישי או אם אתן רוצות ילדים כי היא מוציאה את החשק
  • נאלצת להצטרף לקהילת ה"לא ממליצים על נגה פורת". מה זה היחס הזה? לא יכולתי להמשיך לשבת שם מרוב שקיבלתי ממנה יחס מזלזל, קמתי ויצאתי באמצע התור בלי לקבל תשובות לשאלות שלי. העדפתי ככה.
  • אני יודעת שכבר כתבו כאן הרבה ולצערי לא ראיתי לפני שקבעתי תור לדר נגה פורת. במהלך הטיפול היא קיבלה שיחת טלפון ובמשך דקות ארוכות צעקה על האדם שהתקשר אליה-מולי!! אחר כך היא כבר הייתה מספיק עצבנית כדי לשפוט אותי על שאיני מחוסנת לפפילומה ולסיכום נתנה לי מרשם לגלולות שאין לי מושג אפילו מה השם שלהן. יצאתי בוכה. בבקשה אל תתפשרו!!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה