אחרי הפלה אין מחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות אני עברתי הפלה טיבעית בשבוע 6 ללא גרידה הרחם נקי והכל בסדר, השאלה שלי היא שכבר שישה שבועות אני לא קיבלתי מחזור ואני ממש רוצה כבר לקבל כדי להתחיל לנסות שוב (אני לא בהריון עשיתי בדיקה) זה הגיוני שהוא מתעכב ככה?? אני מקבלת כל 29 יום, האם זה קרה למישהי?

יום טוב!
6 תגובות
עמוד 1
  • לא קרה לי....

אבל ידוע לי שאחרי הפלה... תאריכי המחזור משתבשים...
    לזיכרו של יניב ירפאל ז"ל
    http://www.youtube.com/watch?v=R-7H_cCxXeM
  • הי חושן,
    זה לא חריג במיוחד. טווח הזמן הממוצע לקבל הוסת אחרי גרידה הוא אכן 4-6 שבועות. ואם יש איחור, אזי ההמלצה היא לגשת לבדיקת רופא.
    מה יכול להיות? הריון חדש, שיבוש הורמונלי, ציסטה וכדומה..
    אני קיבלתי וסת כמעט 10 שבועות אחרי הגרידה.
    הרכבת שלי מתעכבת, ואני נהנית מהנוף...
  • תודה רבה, ביום שלישי אני אצל הרופא ונראה מה הוא יגיד.. מקווה שיהיו בסורות טובות כמה שיותר מהר!!

יום טוב!
  • גם אני עברתי הפלה בשבוע 7 לפני חודשיים. המחזור שלי הגיע אחרי חמישה וחצי שבועות.
    זה תקין.
    שיהיה בהצלחה
    בחיים צריך לדעת להסתכל על חצי הכוס המלאה - תמיד!!!!!

שיהיה יום מקסים לכולם!!!!!

באהבה, ליאת.
  • היי בנות עברתי גרידה עקב הפלה נדחית,
    היה לי דימום של יום אחד והפסיק
    הבטא שלי כרגע היא 5>
    עשיתי בדיקה וגיאנלית הרופאה אמרה שיש לי שארית קטנה וקרישי דם שזה אמור לצאת בווסת הקרובה אמרה עד סוף חודש מאי אני יקבל ,
    כבר חודש יוני ולא קיבלתי
    עבר 7 וחצי שבועות מאז הגרידה.
    ולא קיבלתי מחזור פה ושם יש לי כאבי מחזור ואין ווסת
    זה בסדר ? ישידש לי סיבה לדאגה לחכות או לפנות לרופא?
  • היי בנות עברתי גרידה עקב הפלה נדחית,
    היה לי דימום של יום אחד והפסיק
    הבטא שלי כרגע היא 5>
    עשיתי בדיקה וגיאנלית הרופאה אמרה שיש לי שארית קטנה וקרישי דם שזה אמור לצאת בווסת הקרובה אמרה עד סוף חודש מאי אני יקבל ,
    כבר חודש יוני ולא קיבלתי
    עבר 7 וחצי שבועות מאז הגרידה.
    ולא קיבלתי מחזור פה ושם יש לי כאבי מחזור ואין ווסת
    זה בסדר ? ישידש לי סיבה לדאגה לחכות או לפנות לרופא?
    היי, אני חודשיים וחצי אחרי גרידה. עדיין לא קיבלתי מחזור. בבדיקת אולטרסאונד ראו שיש שארית קטנה שצפויה לצאת במחזור הבא. את יכולה לעדכן מה היה אצלך? כי נשמע שהמצב שלי דומה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה