אני ממש מופתעת מכן...ואני לא מצליחה להבין אתכן!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • טוב אולי זה בגלל שאני דתיה, אבל גם אם הייתי חילוניה זה היה מפריע לי מאוד...
    בקשר לסקר על הבעלולים השובבים...
    רובכן כתבתן שאין לכן בעיה עם זה שהוא יסתכל על אישה אחרת...
    מה?!!?!?!? מה זאת אומרת?!
    מבחינתי זאת בגידה לכל דבר..זה שהוא מסתכל עליה רק בעיניים ולא נוגע לא אומר שהוא לא נהנה! כשאישה רוקדת מול גבר,במיוחד אם היא ערומה-עומד לו. וגם כשבעל נוגע באישתו עומד לו. אז מה ההבדל?!מה הטעם באישה?
    ולמה שבעלי, שאני נותנת לו את הגוף שלי ורק לו, יהנה לו ממראה גוף של אחרת?!!?!? למה שהוא יסופק מזה?? ואח"כ יחזור הביתה חרמן ויעשה איתי סקס כשהוא חושב עליה?!?!?!

תאמינו לי אני לא מבינה אתכן... ועוד בנות כתבו בשאלה "שיהנה"!!! מה זאת אומרת שיהנה?!?!?! הוא בן אדם נשוי!!! ועוד אם יש לו ילדים??!!!

הגבר הזה הוא שלכן ואם הוא מתחיל להסתכל על בנות אחרות, אח"כ הוא גם יתחיל לחשוב עליהן ובסוף זה גם יגיע לבגידה ממשית.

חוץץץץ מזהההה, שבשאלה שילך למועדון חשפניות עניתן "שיהנה" אבל אם הוא יגע בה כתבתן "אני אחליק אותו מהבית". זה כמו לשים מול החתול שמנת!! נו באמת,הוא לא יגע?? ואם לא, אז לא ייזל לו ריר?? ואם לא, אז לא יעמוד לו?? בטוח שכן!!!
    ושוב, אח"כ הוא יחזור הביתה במחשבות על השרלילה הזאת (סליחה על המילה אבל אני ממש עצבנית) ואז הוא יישן איתי באותה מיטה?! אז למה אני משמשת?? לימים בהם אין חשפנית?!!

לא יודעת אותי זה מטריף אני ממש בהלם...
    ----------------------------------------------------

בעזרת ה' נעשה ונצליח :)
94 תגובות
עמוד 1
  • דרך אגב זה בדיוק כמו שתלכו ביחד ברחוב והוא יסתכל על מישהי (בזמן שהוא איתך!זה כבר חוצפה) ויגיד לך "וואי איזה כוסית היא הייתי עושה אותה"

קיצר אני ממש בטראומה חחח...
    שתדעו לכן שזה הורס את כל הנישואין ואת כל האמון...ולא להפך, זה לא מראה על אמון בכלל!!! כי בתוך תוכך תמידדד יהיה לך איזה חשד קטנטן שהוא בוגד.
    חוצמזה שההרגשה שהוא חוזר הביתה אחרי ערב כזה ...או שהוא הסתכל על מישהי אחרת היא משפילה כ"כ לאישה, כאליו מה, אני תחליף?? סיימת להנות באת הביתה?? אז לכו גן אתן להנות למה לא?!!?

• אפשר לשאול אותך שאלה?
    את לא חייבת לענות....
    בת כמה את? כמה מערכות יחסים היו לך? כמה את מכירה את המין האנושי?

אנחנו ייצורים מיניים. מה לעשות, כך נולדנו וכך ה' ברא אותנו
    את לא יכולה להגיד לבעלך על מי להסתכל ועל מי לא
    את לא יכולה להגיד לבעלך על מי לפנטז ועל מי לא
    את לא אמורה להרגיש מאויימת מזה
    אנחנו בני אדם , בשר ודם ולא רובוטים שאפשר לתכנת שיתרכזו אך ורק בך
    זה לא טבעי!!! ולא נורמלי!!!
    55555
  • ולגבי הערה השניה

כשנלך ברחוב אני אהיה זו שאגיד לו תראה איזה פצצה
    55555
  • סאנשיין אני ממש לא מסכימה איתך!!!

אם לבעל יש יצרים מיניים (וברור שיש לו) הוא אמור להוציא אותם או לספק אותם על אישתו.בשביל זה היא קיימת. ולא על אלף ואחת נשים שהוא רואה ברחוב/במועדונים או לא משנה איפה..
    ה' ברא אותנו ככה כדי שהקשר הזוגי שלנו תמיד יהיה חי ונושם ולא משעמם ורדום וזה גם כל הקטע של הנידה (אבל אני לא אכנס לזה עכשיו).

אם יש לו יצר מיני אז למה שילך לספק אותו אצל מישהי אחרת? למה לא אצלי,אני לא מספיק טובה?נמאס לו?

"את לא יכולה להגיד לבעלך על מי להסתכל ועל מי לא
    את לא יכולה להגיד לבעלך על מי לפנטז ועל מי לא"

בטח שכן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מצטערת אבל אם בעלי יחזור יום אחד מהעבודה ויגיד לי "היום באה איזה לקוחה ממש יפה" אני אבעט לו בתחת!!!! אני לא אומרת לו שלא יחשוב שיש נשים יפות בעולם מלבדי,ברור שיש והוא מודע לזה, אבל למה שיגיע לסיפוק מיני על-ידן ולא על ידי??
    מבחינתי להסתכל זה בדיוק כמו לשכב.בגידה ממש!
    למה שיפנטז על מישהי אחרת??? איך אפשר לישון במיטה עם מישהו כשאת חושבת על מישהו אחר? את אומרת לבעלך לילה טוב ונותנת לו נשיקה ועוצמת עיניים וחושבת על מדריך הכושר החתיך? אותו הדבר הפוך!

זה לא עיניין של איום,זה עניין של אמון. מלהסתכל זה הופך ללגעת ומלגעת זה הופך לאקט מלא... עובדה היא שאפילו בסקר השאלה של ה"חליקה" עלתה, זה אומר שזה משהו קיים והוא במודע..וזה קורה המון.

אם עכשיו אני אגיד לך שכשבעלך היה במסיבת רווקים האחרונה החליקה לו היד? והוא פשוט לא סיפר לך על זה?
    אבל רגע, שיהנה במסבת רווקים!! עודדת אותו ללכת!! אז מה רע בזה שהוא נוגע?
    אהה אבל הוא לא נגע, כי את סומכת עליו.... אבל יש לו יצר מיני!ככה ה' ברא אותנו לא?? אז איך הוא לא יגע??
    ואז מתחילות החשדות..וזהו נהרס כל הקשר.

נניח שבעלך הלך למסיבה כזו וראה חשפנית. אח"כ שכבתם והוא חשב עליה בזמן הסקס. ופתאום את מגלה שמאותו הסקס התעברת. לא מגעיל שהילד/ה שלך שהוא/היא פרי האהבה שלכם, נוצרה כשהוא בכלל חשב על ציצים של מישהי אחרת?!!?!?!

• כשנלך ברחוב אני אהיה זו שאגיד לו תראה איזה פצצה
    למה לא ? שנינו נהנים מהנוף!
    או כמו שאגיד לו "תראה איזה חתיך הוא!!" איזה גוף מהמם יש לו!"
    אז מה??? בכיף!

אבל את נהנת בצורה אחרת, אותך זה סתם משעשע! אותו זה מהנה בצורה שונה לחלוטין ואינטימית הרבה יותר, בצורה שצריכה להיות שמורה רק לך!!!
    כנראה שאת לא מבינה אותי אולי כי לא חווית מה זה כשזה שמור רק לך..
    אני אספר לך משהו, בעלי ואני נשואים כמעט שנה עכשיו (כן אני יודעת שזה ממש קצת). ובכ"ז לפני כמה ימים הלכתי למקווה אחרי כמעט שבועיים שלא נגענו אחד בשני (וכמובן שגם אסור לו "רק" להסתכל עליי בצורה חושפנית), את יודעת איך זה חידש לנו את הקשר??? הרגשנו כאילו זאת הפעם הראשונה שלנו,זה היה מטורף!! מוזר לך לגעת מוזר לך להרגיש... כל הצמרמורות והפרפרים הכל חוזר על עצמו..ואת פתאום בעננים..אפילו שאת נשואה לו כבר כמעט שנה...וזה ככה גם אחרי 30 שנה!
    איזו הרגשה נפלאה לתת לבעל ככה סיפוק גם אחרי 30 שנה! (ואני לא מדברת רק על סיפוק מיני)..

• 55555
  • הדו-שיח הזה פשוט לא יודעת מה...אני ממש בשוק חחח
    ואני מממממממש לא מציירת לעצמי עולם שאין, זה עולם שיש אבל את לא מכירה אותו, וחבל, כי החיים שלך יכולים להיות פי אלף יותר יפים!!
    (ודרך אגב אם תיראי אותי תביני שאני ממממממש לא חרדיה מ100 שערים...אמנם כיסוי ראש אבל שיער קצת בחוץ ומאוד חופשיה וליברלית.בכלל אני לא חושבת שהנושא הזה קשור לדתיה או לא!!)

"אם לבעל יש יצרים מיניים (וברור שיש לו) הוא אמור להוציא אותם או לספק אותם על אישתו.בשביל זה היא קיימת." - נכון , מסכימה איתך!
    - אז בשביל מה הוא צריך חשפנית??????????

אבל תיהי ריאלית ותביני שאחרי כמה שנות נישואין (ואני לארג'ית באמירה זו) את לא ממש עושה לו פרפרים כמו בהתחלה. לחיות בסרט זה אולי נחמד, אבל לא מציאותי ...
    - תקראי את מה שרשמתי בהודעה הבאה ותביני שגם אחרי 30 שנה יש נשים שיש להן פרפרים בבטן!!! הכל תלוי בכמה את מייחדת את עצמך בשבילו.ושתדעי לך שעצם בעודה שהבעל יודע שאף אחד לו נוגע בך חוץ ממנו כבר מספיק מחרמנת אותו (כמו גבר ששוכב עם בתולה).

• בשביל מה הוא צריך חשפנית? - אענה לך, היא סוג של תבלין לאוכל
    55555
  • בשביל מה הוא צריך חשפנית? - אענה לך, היא סוג של תבלין לאוכל

- אוכל צריך תבלינים מתי שהטעם שלו לא הממ איך נגיד את זה? חד מידי, כשהוא תפל. מה זה אומר? שבלי החשפנית היחסים שלכם תפלים?? או שאולי את התפל??? מה את אומרת?
    אני לא חושבת שזה נעים להיות התפל. זה משפיל ביותר!

ולא, ויברטור אסור לדתיים וטוב שכך. אם יש ויברטור למה צריך גבר?!

וגם את יכולה להיות עם פרפרים בבטן אחרי 30 שנה אם קצת תשקיעי בייחסים המיניים שלך עם בעלך בצורה שהיא לא גשמית (מצטערת שאני מדברת בשפה של דוסים,אין לי דרך אחרת להגדיר את זה אפילו שאני יודעת שדיבורים כאלה רק מרחיקים...תנסי להבין את הרעיון). במקום להשקיע ביחסים בצורה יותר בריאה (לדעתי).
    מה עדיף- לפתות את הבעל ע"י קצפת (?!?!!?) או על ידי הגוף שלך-שנמצא לידו אבל עדיין אסור לו לגעת, עד הרגע הזה שפתאום מותר לו והוא מזנק כמו אריה

כל המשחקים האלה והתחפושות והכל הם בגלל שמה שיש לכם זה לא מספיק.
    לא מספיק לך הגוף של בעלך. את צריכה להוסיף אקטים אחרים שיעניינו אותך וייגרו אותך. כמו תחפושת או מכשיר או חשפנית.

לא יותר יפה כשזה טהור יותר? רק הגוף שלך ושלו שיש חשמל באוויר?
    בשביל מה צריך את כל התוספות האלה?!!! הכל עניין של ריגוש!!

את לא מצליחה להתרגש מבעלך לכן את מוסיפה לעצמך ריגושים.

והמצב הזה הוא נוראי. תחשבי שלפי הבריאה או התורה או לא יודעת מה, סף הריגוש שלך עולה כל פעם מחדש, גם אם עברו שנים, והכל רק מהמראה של הגוף שלך בעלך, מהריח שלו, מהמגע שלו.

הרבה יותר יפה מכל מיני משחקים!!!!

• לא קראתי הכל אבל מראש אני חושבת שהדיון הזה כל כך סתמי ומיותר..
    שתיכן מגיעות מרקע אחר והשקפת עולם שונה לחלוטין.
    כדתיה וחילונית לשעבר אני יכולה לומר שאני מבינה את מה שאת אומרת - יותר נכון למה את מתכוונת.. אבל איך שנסחת את הדברים זה קצת בעייתי..

בקיצור.. צאי מההלם.. חיי את חייך באמונה, שמחה ושלמות, אל תצפי מאדם שלא מנהל אורח חיים דתי להבין את העולם שלך. (וזה ממש לא נאמר מתוך זלזול ב"צד השני"), פשוט חושבת שיש פער גדול מידי ולנהל על כך דיון בפורום נשמע לי כמו בזבוז זמן..
  • אני נוטה להסכים עם סנשיין!!!
    כל גבר מסתכל לא משנה מה תגידי לכל גבר יש פנטזיות ולא רק על אישתו
    זה טבעי
    גם לנשים זה קורה...

בקשרלסקר אני הייתי מאלה שכתבו שלא אכפת להן ואני אסביר
    כל עוד מדובר בבילוי תמים בסמיבת רווקים שמתרחשת פעם ב... ממש לא אכפת לי
    ברור שאם בעלי ייצא בכל שבוע לבילוי במועדון חשפניות זה לא לעניין

אל תשפטי אחרים כפי שלא שופטים אותך
    נקודת המבט שלך על מערכות יחסים וגברים שונה משלי
  • תבלין בשביל לשנות את טעם.... זה לא הופך את האוכל לתפל!

ולא נראה לי שתביני על מה אני מדברת....
    אנחנו חיות בשני עולמות שונים
    55555
  • אם את צריכה לשנות את הטעם- אז כנראה שכבר לא טעים לך הטעם הקודם- או שפשוט נמאס לך מהטעם הזה! (מה יהיה בעוד 30 שנה, כשניסיתם את כל התחפושות,כל המשחקים,כל החשפניות,מה יהיה אז?)

אירית ושלושת הדובים- אם בשבילך זה עניין סתמי אז למה את מגיבה? נכון אף פעם לא הייתי חילוניה ואני חיה בעולם אחר, אבל מאוד מעניין אותי לשמוע את הצד השני ולא, אני ממש לא מנסה להשפיע עליו.אני מתקילה אותו בשאלות כדי להבין עד הסוף את הצד השני... אם זה מפריע לך אז מצטערת,לא התכוונתי להפריע, אבל פה זה פורום חופשי אז אני דנה על מה שבא לי!

אסתריקה- למה פעם ב.. מותר חשפנית ולא כל שבוע?

ושוב, אני לא שופטת אף אחת,אני מנסה להבין.

• אני לא יודעת על איזה סקר אתן מדברות , כנראה פיספסתי משהו
    [
  • ודרך אגב גם אנחנו שומרים נידה וזה דבר ניפלאאא ! ונכון שכל חודש מתגעגעים ומתרגשים מחדש , אבל לדעתי אין קשר בין הדברים פשוט ,
    ואירית צודקת הדיון הזה זה "לטחון מים"
    [
  • ממי אני אתחיל בזה שאני מסכימה עם סנשיין ובטח ובטח מסכימה עם אירית.
    אנחנו לא באות מאותו רקע, נקודת המחשבה שלנו והאמונה שלנו מלכתחילה שונה, ואני אישית מאמינה שגבר עצור ונעול הוא זה שישקר לאשתו כל הזמן בגלל הפחד מהתגובות.
    כן אני ובעלי הולכים ברחוב ביחד והוא חופשי מסובב את הראש אחרי אישה יפה, ואני חופשי מסובבת את הראש אחרי גבר יפה - וכבר בא פעם המשפט "הייתי עושה אותה/ו) - אז מה? זה כולה מילים!!!!
    ואם חברה שלי תעשה מסיבה רווקות ותביא חשפן, אני לא אלך?
    את מצפה שאני אגיד לבעלי - החבר הכי טוב שלך מתחתן ועושה מסיבת רווקים אבל אתה כבר נשוי אם ילדה אז אל תלך?!?!!?! החבר שאיתו מגיל 0?!?! זה נראה לי לא סביר בעליל!!!!
    ובזמן הסקס תפסיקו להיות תמימות - הרי חופשי הם מפנטזים על נשים אחרות (שחקניות דוגמניות וכו') אז מה זה שונה?!?!?
    וכן אגלה לך סוד -גם אני לפעמים מפנטזת על דברים אחרים, אז מה? זה קללה?

בקיצור מתוקה אני מבינה ומסכימה עם כל מה שאמרת, ואני מבינה ומסכימה עם כל מה שסאנשיין אמרה

אבל יותר מכל אני מסכימה עם מה שאירית אמרה - אנחנו מרקע שונה ולא נוכל להסכים על הפרטים האלה בחיים

• אחותי.. תדוני על מה שבא לך, בכיף.. גם אני אמרתי את דעתי ולא אמרתי לך לא להגיב
  • הדיון הזה היה פה אינספור פעמים ומנסיון שלי פה עדיף פשוט לא להכניס לנושאים האלה כי יש פה נשמות טובות (לא מי שהגיבה..) שיודעות תמיד לקחת את הדיונים האלו למקומות הזויים ומבזים!
    וגם זה לא מוביל לאף מקום.

בת'כלס עולם כמנהגו נוהג..

אני רק רוצה לומר שאני מסכימה עם בקרוב אצלנו ..
    לאו דווקא הייתי אומרת אותם דברים אבל הרעיון הכללי תואם.

ולשאר הבנות- אנחנו לא חיות בבועה ולא תמימות.
    אולי זה נדיר ולא מוכר לכן אבל זו בהחלט המציאות שלנו וב"ה היא קיימת!!

• ואני מכבדת מאוד את המציאות שלכן - כמו שמצפה שתכבדו את שלי

וזה נכון, עזבו הנושא הזה לעוס וכל פעם גורם לויכוחים ומריבות

• מסכימה עם סאנשיין אני לא יכולה להמנוע מבעלי להסתכל אנחנו יצורים אנושיים וזה טבעי ונורמלי לגמרי אבל שוב קשה מאוד לחבר בין שני עולמות שונים אז באמת חבל על הזמן של הדיון הזה
  • בד"כ אני לא מגיב לדיונים כאלה
    אבל בקרוב אצלינו מה הקשר בין המשפטים שאת כותבת למה שהם אמרו
    אני דתיה גאה ואומרת לך שכן גם הדתיים וגם החרדים מסתכלים על נשים
    וגם בעליך אל תחשבי לרגע שהוא לא אבל יש כמה סוגים של הסתכלויות
    יש מיניות ויש לא
    ובשביל שבעלך לא יסתכל בצורה מינית אז צריכה לתת לו בית חם ואוהב
    שזה אומר שיהיה לו כייף לחזור הבית שתכבדי אותו תפנקי ואז הוא יפנק אותך
    וכך גם אין בגידות
    ממי אני נשואה 6 שנים וזו המתכונת לא לחפש כל הזמן מה אסור אלא לחפש
    איפה יהיה יותר טוב כי אם נרדוף כל הזמן אחרי אסור בסוף נתגרש
    כי לא יהיה אמון וכל הזמן תחשבי על מה הוא חושב ומסתכל
    מאחלת לך עוד המון חיים טובים ויפים ונראה שיש לך אוצר מילים יפה
    לדתיה
  • רינת
  • אני ממש לא בעד חשפניות או כל דבר אחר אבל אני ממש לא לוקחת את זה לכיוון של בעלי מתחרמן בגלל החשפנית ועושה סקס איתי וחושב עליה

• לא יכולתי לעבור על הדיון הזה בשתיקה.............

"בקרוב אצלנו" ו"מורנה": בתור דתיות לא תבינו לעולם את הדינמיקה הזוגית של חילונים. אני הייתי בבית ספר ותיכון דתי לא מעט שנים ואני יודעת איך אמרו לכם תמיד שהבתולין שלכן הם מתנה לבעל ורק הוא רשאי להיות איתכן ובלה בלה בלה...
    מבחינתי הבתולין הם לא ביג דיל עד כדי כך. אנחנו רוצות שהראשון שלנו יהיה מיוחד ומשמעותי, אבל לא חייב להיות בהכרח זה שנתחתן איתו!
    בעלי אמר לי לפני שהתחתנו שהוא מרוצה שהספקתי להיות עם אחרים לפני שהכרנו כדי שבטוח אהיה בשלה למחוייבות ולא "סקרנית". וסתם שתבינו, בעלי מאוד שמרן, היו לו רק מערכות יחסים רציניות ומעולם לא הלך לראות חשפנית מלבד פעם-פעמיים במסיבת רווקים שבהן ביקש שיוותרו על החשפנית (ולא הסכימו).
    אני אישית לא בעד פתיחות מוגזמת בין בני זוג. אני לא רוצה לדעת אם בעלי נתקל בבחורה עוצרת נשימה כמו שאני לא רוצה לספר לו על המדריך החתיך בחדר כושר - פשוט כי זה לא משנה!! אני יודעת שיש יפות ממני, אבל אף אחת היא לא כמוני ועובדה שבעלי בחר להתחתן איתי ולהקים איתי משפחה כי כנראה יש לי בעיניו מעלות שלעומתן סתם בחורה יפה היא לא אטרקציה.

אני מאמינה בקדושת הנישואים. אני פשוט לא מאמינה בהתכחשות לעובדה שיש לנו יצרים מיניים בריאים. העובדה שאני בחורה מינית שנהנית מגוף יפה של גבר רק מחמיאה לבעלי כשאני מגיבה לגוף שלו, ובלתי נמנע שאשים לב כשגבר יפה אחר עובר לידי. מכאן ועד למעשים הבדל של שמיים וארץ!
    אני לא רוצה להעליב, אבל מה שהדתיות אמרו נשמע לי פשוט מתחסד ותוצאה של דיכוי מיני של שנים. אתן לא מקבלות שיש דרך בריאה נוספת לשלכן לחיות בזוג וזה לא בסדר!!! זו התנשאות! ואל תדברו איתי על אחוזי גרושים במגזר שלכם כי גרתי באלעד קרוב ל-10 שנים ותאמינו לי - עדיף להתגרש מאשר לעשות מה שעושים שם!

תנו לנו קצת כבוד כמו שאנחנו נותנות לכן.
  • התגובה שלך מתחסדת מכלילנית ופוגעת..

בגלל זה בדיוק אין טעם לדיונים כאלו פה..

• "בקרוב אצלינו", אני לא יודעת אם זה בגלל זה שאת דתיה, או אולי צעירה מדי או אולי לא מנוסה כך כך בזוגיות, אבל את תמימה כל כך.....
    אני אפילו לא אנסה להכנס איתך לוויכוח כי התמימות הזו שלך מציירת לך עולם שונה לגמרי ממה שהוא באמת (יותר לכיוון סרט מצוייר), ולא לי ולא לסאנשיין או לכל אחת אחרת שתנסה להגיד לך אחרת אין אפשרות לפרוץ את מחסום התמימות הזה שלך.
    ואת צודקת בכותרת שלך, את לא תצליחי להבין אותנו.
    לא בשלב הזה של החיים שלך, ואולי בכלל לא, באורך חיים שבחרת בו.
    למרות שאני מכירה הרבה דתיים שדווקא כן יצליחו להבין. אולי הם בחרו לחיות אורך חיים שונה, אבל הם בהחלט מבינים על מה מדובר.
    אבל יש להם כבר וותק בזוגיות "טיפה" יותר מכמעט שנה...
    אז אני לא כל כך חושבת שזה קשור לדת.

• אני נשואה כבר קרוב לארבע שנים ואני גם דתיה ואני רוצה שתבינו דבר אחד (בלי להכנס יותר מדי עמוק לדיון שהיה פה)
    לגבר דתי אין כמעט מפגש עם נשים אחרות ולאישה דתיה אין כמעט מפגש עם גברים אחרים מלבד בעלה, ואני אפרט:
    בחור וגם בחורה דתיים גדלים בסביבה ובמסגרת מאוד שמרנית, לומדים מגיל צעיר רק עם אותו המין, מבלים רק עם אותו המין, לא נוגעים אחד בשני גם כשעוברים ברחוב, לא יושבים אחד ליד השני, כלום!!!
    אנחנו גם לא רואים סרטים ולא שום דבר, ההפרדה מאוד שמרנית, כל הנושא של זוגיות ומיניות הוא דבר עלום לחלוטין.
    עד... שהוא מתחתן, ואז הכל מתפרץ, אבל מצד שני, יוצר מעין מסגרת שומרת ומגינה.
    זו האישה שלו, ורק שלו, ועל נשים אחרות ברחוב הוא מסתכל באותו מבט שהוא הסתכל על אישה לפני שהוא התחתן.
    החינוך כל כך נשמר בעצמות שבאמת גברים דתיים כמעט ולא מפנטזים, ומי שמפנטז, באמת הורס לעצמו את החיים.
    אני מקווה שההסבר שלי היה ברור, וזה גם מסביר למה הדתיות כל כך מזועזעות מהסקר הזה, מכיוון שמבחינתנו, זו באמת חציית קוים, כמעט כמו שאצל גבר חילוני- לבגוד!

מירי, אמא לשתיים וחצי
  • בקרוב אצלינו את חייבת להבין משהו אחד בלבד...

אל לא שולטת ולא יכולה לדעת על מה בעלך חושב נקודה!

גם אני חושבת שאת קצת תמימה, את נשואה זמן קצר מאוד ובאה מעולם אחר לגמרי. גם אין לכם עדיין ילדים וזה דבר שמשנה מאוד את התמונה.
    אני הייתי נשואה בעבר 9 שנים התגרשתי חייתי לבד תקופה והיום יש לי זוגיות שנייה כבר 3 שנים וחצי. אז יש לי קצת ניסיון

אגלה לך עוד משהו, בעברי הייתי גם חרדית כמה שנים. אני לא רוצה לנפץ לך את הבועה. גברים מתגרים מבחורות אחרות בלי שליטה, גם אם הם שומרים עיניים ונגיעה.

פעם חבר טוב אמר לי שגבר פנוי רואה בחורה יפה ברחוב שבא לו עליה הוא כבר מדמיין בראש את כל התנוחות שהוא היה עושה איתה בסקס וזה לפני שהוא דיבר איתה מילה! בעלי אמר לי שלא כולם כאלה ושהוא לא היה עושה את זה ושכיום אחרי שהוא כבר איתי הוא כבר לא יסתכל על אף אחת אחרת. ( חייבת לציין שבעלי קצת די לפלף והכרתי גברים גרועים ממנו בהרבה!)

אני ובעלי מאוד פתוחים אחד עם השני ואתמול שאלתי אותו את כל השאלות של הסקר. ואף יותר מזה. אני יודעת שאם תהיה מסיבת רווקים של חבר טוב שלו אין מצב שהוא לא יילך אי אפשר למנוע את זה. ואם תהיה חשפנית הוא אמר לי שהוא יסתכל אבל לא יעיז לגעת ולהתקרב ושאם היא תתקרב אליו הוא יזיז אותה ממנו מיד.

והרבה מאוד מהגברים הנשואים היו עושים כמוהו, אני לא חושבת שהבנת עד הסוף.

זה לא שאצלנו הכל פתוח ופרוץ וכל שני וחמישי יש מסיבת רווקים עם חשפניות
    אני מודה שבקרב החברים שלנו במשך 15 שנים האחרונות עדיין לא הייתי ולא שמעתי על מסיבה כזאת. אני פתחת את הסקר מתוך סקרנות.

מקווה שלא תיקחי את הדברים קשה והלוואי שהקשר שלכם ימשיך להיות יפה ומרגש גם אחרי הרבה שנים
  • nicole25 וסאנשיין, מסכימה לגמרי עם מה שאמרתן
  • מורנה:
    "אולי זה נדיר ולא מוכר לכן אבל זו בהחלט המציאות שלנו וב"ה היא קיימת!!"

למה את מרגישה שבסדר להגיד דבר כזה? מי את שתחליטי מה קורה אצלנו בבית? זה מכליליני ופוגע.

וזו הסיבה שאין טעם לדיונים כאלה - כי לא כולם מכבדים ופתוחים לרעיון שיש יותר מדרך אחת לחיות טוב.
  • יש לי רק דבר אחד להגיד לכן-
    אמרתי שאני דתיה. לא חרדיה!
    ויש הבדל משמעותי. אני לא גדלתי בסביבה כ"כ נפרדת כמו שmirifu אומרת, ו-tainka , חב"ד זה רחוק ממני אלפי שנות אור.
    ואולי אני תמימה, אבל אני חושבת שיש דברים שאני מבינה יותר טוב מהרבה בנות פה.

• באמת יש פה כמה סוגי דתיות..
    mirifu -
    "החינוך כל כך נשמר בעצמות שבאמת גברים דתיים כמעט ולא מפנטזים, ומי שמפנטז, באמת הורס לעצמו את החיים"
    את מאמינה בזה??? באמת מכל הלב?? אם כן את קצת חיה בסרט יקירתי.. זה נשמע כאלו יש סביב הגבר ארבע קירות כל היום שמגנים עליו בזמן שהוא הולך..
    הם ועוד איך מפנטזים..!

אני ממש לא מזועזעת מהסקר.. ממש לא.
    ויש פה כמה חילוניות שאמרו את דעתן המאוד נחרצת אם הבעל יחליק את היד.. או יהיה במסיבת רווקים וכו'..
  • לבריאות...
    חבל רק שאני לא יכולה לשמור את השירשור הזה ולהראות לך אותו בעוד כמה שנים ככה....

רוב הסיכויים שאם כולם אומרים שאת טועה, כנראה יש משהו בדבריהם, ולא שאת יותר חכמה מכולם (לא תמיד, אבל במקרים כגון אלו). לא מזלזלת לרגע בחוכמתך, חו"ח, את פשוט לא יכולה פיזית להבין יותר טוב בנושא שאין לך שום נסיון בו, עם כל הכבוד....

ושוב, לדעתי זה לא קשור לדתי, חרדי לייט, כיפה סרוגה, שומר מסורת או דתל"ש...
    להגיד משפט "אבל אני חושבת שיש דברים שאני מבינה יותר טוב מהרבה בנות פה" בנושא זוגיות, כאשר את נשואה כמעט שנה "כבר", ואם אני לא טועה, זו הזוגיות הרצינית היחידה שלך, והבנות פה - לפחות אני - בזוגיות שלי כבר 13 שנים. וגם לפני זה צברתי כבר הרבה וותק ויכולה להגיד (פחות או יותר) איך עובדים הדברים בין גברים לנשים (גברים דתיים הם גם גברים).
    גם אני לא יכולה להגיד שאני מבינה יותר טוב מהרבה בנות, כי יש מנוסות ממני גם בנושא זה.
    אבל משפט שכזה הוא טיפה, אבל ממש טיפה יהיר מדי, לטעמי.

וכשאנחנו היינו כמעט שנה "כבר" ביחד, אולי ראיתי את הדברים כמוך.
    כמעט כל אחת עוברת את הסרט שאת עוברת בשלב הזה של החיים. וכמעט אף אחת לא הייתה מאמינה אם מישהי הייתה אומרת לה אז שזה סרט, וזה עובר. וגם את לא תאמיני. אבל גם לך זה יעבור.

• התמימות שלך מאוד נדירה בימינו...
    אבל זה יעבור לך ...
    העולם אכזר....
    אני מאוד מקווה בשבילך שתתעוררי מניסיון של אחרים
    ותפסיקי לחיות בללה לנד
    אני מקווה בשבילך שהחיים יהייו רחמניים אליך
    שלא תקבלי איזה בומבה
    שתנפץ לך את המשקפיים הורודים שבהם את מסתכלת על העולם...

ודברי איתי עוד 8 שנים, לא 30 , ותגידי לי אם יש לך עדיין פרפרים
    55555
  • ואני חושבת ובאמת אני מנסחת את דבריי בזהירות ובנעימות,
    שכל אחת תחיה איך שבא לה
    ותסתכל באיזה משקפיים שבא לה.
    בגלל זה אנחנו בני אדם וכ"כ שונים ומגוונים.

ואירית ניסחה את זה בצורה הכי טובה,
    הדיון לעוס וטחון מכל כיוון.

אני גם בדעה שיש פה טיפה נאיביות בגלל חוסר הניסיון. {ואני ממש לא מלזלת}
    אבל הזמן יעשה את שלו. ואין צורך לעקוץ בכל הודעה נוספת.
  • גברים דתיים כמעט ולא מפנטזים?
    מקסים.... באמת.....

וגם בגלל החינוך אין הומואים בקהילה הדתית.....

ואין אלימות במשפחה, ואונס בחברה הדתית......

נו באמת, על מי את עובדת.
    זה שבחרברה החילונית מותר לדבר על זה ובחברה הדתית לא, זה לא מעלים את התופעה. זה רק מחמיר אותה.

ובגלל שגברים דתיים "כמעט ולא מפנטזים" אז האישה צריכה לכסות כל חלק מגופה, כולל השיער והברכיים, כדי שחו"ח לא לגרום לפנטזיה...
    וזה לא בגלל שגבר דתי (כמו כל גבר מעשה ידי אלוהים) לא יכול לשלוט בפנטזיות שלו, אז האישה צריכה לסבול ע"ם שחו"ח לא חתחלחל איזו פנטזיה לראשו של הגבר (שחונך לא לפנטז)

• עזבו בנות באמת שזה דיון כל כך מיותר!!

שכל אחת תחייה את חייה ולא תשפוט אחרים!!

בקרוב אצלנו בקשר למה ששאלת מבחינתי שבעלי יילך לחשפנית כל יום זה ממש לא אמור להפריע לך.. זהו..

תאמיני לי גבר שרוצה משהו ממשהי לא צריך לא חשפנית ולא להסתכל הוא פשוט עושה מבלי שאישתו תדע...!!

אני חושבת שזה לא קשור לא לדת ולא לחינוך אלא להשקפת החיים של כל אחת מאיתנו

ואגב אני יצאתי 3 שנים עם בחור דתי ואני יכולה להגיד לך מהיכרות מעמיקה עם חברים ואחים שלו שדווקא אלא שהכי סגורים הכי מסתכלים...
  • והנה אסטריקה החזירה אותי למשפט שאמרתי בהתחלה

כמה שתנסי לסגור אישה/גבר ככה היא/היא ירצו את מה שבחוץ יותר
    ולא בגלל שזה יותר טוב
    אלא בגלל שזה "אסור"
    הפרי האסור......
    55555
  • אנשיייים מה קורה לכן??

זה אמור להיות פורום תמיכה הדדית ונושאים כללים חחח רדו מהנושא

חבל על הדיון!!

אדם אדם באמונתו יחיה....

כל אחד והשקפת העולם שלו

עכשיו כולם ללחוץ ידיים
  • tainka הגזמת !
    [
  • בנות, זה דיון ככל דיון. אף אחת לא רבה פה, ואף אחת לא מנסה לשנות את השקפת עולמה של השניה. זהו דיון.
    כל אחת אומרת את דעתה בנימה טובה ויפה.
    יכול להיות דיון על עגלות, מוצצים, פוליטיקה, סקס. ויכול להיות דיון על זוגיות.
    אין בזה שום פסול. בשביל זה (בחלקו) נועד פורום אינטרנטי.

ולא אמרתי לרגע שאין אונס בחברה החילונית. כנראה הדברים שלי לא הובנו...
    והדבר האחרון שאפשר להגיד על הדעות שלי שהן גזעניות
  • shuliko, הוצאת לי את מילים מהפה,
    לכל אחת יש זכות להביע את דעתה, זאת דעתי ועמדתי לפי איך שאני רואה את החיים, במגזר החילוני והדתי.
  • shuliko צודקת למה אי אפשר לדון על זה
    למה כל אחת מנסה לסגור את הדיון זה כל היופי בזה שכל אחת מביעה את דעתה
    ומי שלא בא לה שלא תיכנס
    תמיד יהיו אי הסכמות בין דתיים לחילוניים אבל לשמוע כל אחד
    את דעתו מותר ורצוי ואולי ירחיב את הידיעות
    את לא חייבת להתנהג וליראות כמוהה אבל להביע דעה אפשר

ובנות שלא יודעות דברים בוודאות אפשר לרשום "אני חושבת"
    או "נראה לי"
    ומה יש להיפגע כל הזמן זה לא משהוא אישי

• 55555
  • תודה
    פשוט שזה מגיע להמון עמודים כי הרוב
    רושמות שזה דיון סרק אם זה סרק אז למה ניכנסת
    ועוד להגיב
  • רינת,
    אין קשר בין לומר שזה דיון סרק וטחון ולעוס מכל כיוון
    בין להגיב לדברים...

גם את פתחת את ההודעה שלך "שאת בד"כ לא מגיבה לכאלה דיונים"...

פשוט כל אחת מנסה למשוך לכיוון שלה והדברים נכתבים בנימה עוקצנית.
    זה הכל.
  • נכון נו אם לא נראה לי אז אני לא מגיבה
    כן אבל מי שהתחילה תהודעה הזו רצתה תגובות אז הגיבו
    בדיוק כמוהה לא?
  • בקרוב אצלינו אני מבינה על מה את מדברת ....
    אני נגד זנות וחשפניות באופן כללי!!!
    למרות שזונה זה בערך המקצוע הכי עתיק שקיים ...
    אני כבר כמה חודשים טובים חושבת להתחיל לשמור נידה ,כי לדעתי זה משהו שמאוד מוסיף לזוגיות ואני הכי חילונית שיש ...
    ולגבי הבדלים בין דתיים לבין חילוניים במחשבות שלנו על מין ופנטזיות אני לא מאמינה שיש הבדל גדול ...וגם מיקרי אונס וגילוי עריות והתרדות מיניות ...לא חסר בשום חברה...עזבו אותכן אין דבר כזה גבר לא מפנטז או אישה לא מפנטזת!!!
    יש כאן מישהי שיכולה להגיד עם יד על הלב ולהשבע באלוהים שבחיים לא חשבה או פינטזה על מישהו אחר ?לא חייב להיות בזמן שהייתה עם הבעל, גם במערכות יחסים קודמות...מי שעדיין תגיד לי לא, כנראה שזה יקרה עוד כמה שנים
  • אני גם דתיה ולדעתי יש בעיתיות עם זה שמסיבת רווקים זה ללכת למועדון חשפניות, שוטפים לגבר את הראש עם כל הנשים הערומות שרוקדות סביבו ואז הוא יוצא מהמועדון חייב לשכב עם מישהי ואז זה יכול להוביל למאבטח הזה שאנס את הבחורה הזאת.
    בעלי יצא עם החברים לאכול בשר בלילה שלפני החתונה, מה רע בזה?

]
  • נענע 23 תאמיני לי שמה שגורם לאונס זה ממש לא מועדון חשפניות ...נכון שזה תורם לעניין אך צריך נפש לא יציבה כדי לעשות כזה דבר ... היצר הזה קיים עוד לפני שהיום חשפניות ואנסו עוד לפני שבכלל היה קיים אינטרנט ...אי אפשר להאשים את כל העולם חוץ מאת הגבר ...הכל מתחיל ונגמר בחינוך וגם בנפש של הבן אדם ועד כמה הוא מסוגל לשלוט בייצרים...שוב אונס קיים גם בחברה דתית וממש לא פחות מחילונית רק שזה קורה בשושו
94 תגובות
עמוד 1
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה