הפלה טבעית - כמה מדממים? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • סליחה על הירידה לפרטים בנושא... אבל אני בשבוע 6 ללא דופק ועם דימום, כנראה (אני בהכחשה) לקראת הפלה. כרגע מרגישה כמו פרה שחוטה... אשמח אם משהי שעברה הפלה טבעית תתאר את התהליך כדי שאדע בפני מה אני עומדת. אני כבר מדממת יומיים כמויות של 4 טמפונים מפוצצים ביממה - סביר?! מסוכן!? הייתי אתמול ב US שלא הראה דופק ונקבע לי לעוד שבוע בדיקה חוזרת. ההמתנה הורגת אותי והדימום כנראה גם.

מרגישה נורא פיזית ונפשית
    תודה לכולן
    חגית
18 תגובות
עמוד 1
  • שלום לך

אני לצערי עברתי הפלה טבעית ואני לא אשכח את זה לעולמים...

אני זוכרת את זה טוב מאוד היה יום שישי ישבתי בסלון ופתאום הרגשתי מין אי נוחות ניגשתי לשירותים וראיתי ממש דם לא הרבה אבל קצת..(לבסוף זה התגבר מאוד אפילו היו ריריות).
    ניגשתי למיון הרופאה אמרה לי שהכול בסדר ואין הפלה...חזרתי לבית מאושרת
    בשעה 6 בבוקר הרגשתי כאב בטןן נורא כמו מחזוררררר(אפילו יותר)
    לאחר כמה שעות המצב שלי החמיר ממש התחלתי אפילו לבכות מרוב כאבים ובגלל ששום תרופה לא עזרה לי אפילו בקצת...
    בעלי שכנע אותי לאכול לשתות מים...לא היה בא לי כלום שכבתי במיטה כמו מתה תאמיני או לא....אפילו למיון לא הייתי יכולה ללכת הרגשתי חלשה מאודדד
    ככה הרגשתי כל היום....לבסוף הקאתי את הנשמה בשירותים....והרגשתי יותר טוב...

לאחר כמה ימים(אולי יומיים)ניגשתי לשירותים להתפנות לפני השינה....ואז פתאום קלטתי משהו אדום מנסה לצאת לי (מהנרתיק) ממש נבהלתי תפסתי חתיכת נייר וחלצתי על עצמי בהתחלנ לא קלטתי חשבתי זאת רירית דם..אך כשנגעתי בזה הרגשתי מן כרום....ולאחר מכןן ממש ראיתי עיניים רגליים ראש ידיים ממש תינוקקק

נבהלתי....ובעלי הרגיע אותי אמר שזה לא נורא שהכול מלעמלה..

וחוץ מזה באותו זמן לא ממש השגחתי על הריון כי זה היה הראשון הייתי שותה תה שהוא מלא בקפאין וגם נסס והייתי מעשנת..

עכשיו כשאני בהריון שני אני נמנעת מכל זההה ושומרת עליו יותר מאשר על עצמי..
    בהצלחהההההההההההה
  • נ.ב

אם את עומדת להיות אימא אז מן הסתם את צריכה לדעת שבזמן דימומים בהריון לא משתמשים בטפונים לספיגת הדימומים בשום פנים ואופן!!

כשאני הגעתי למיון עם טמפון בכדי לספוג את הדימום שלא היה כזה רציני...הרופאה נזפה בי ואמררה שמשתמשים אך ורק בתחבושות הגייניות חד פעמיות..
    תמיד טוב לדעת....
  • תודה, את ממש עודדת אותי. מאחלת לך הריון קל ובריא, שיסתיים בידיים מלאות.
  • אגב, למה אסור טמפונים?
  • הייי

תודה לך על המילים החמותתת

אמו וגם לך יהיה הריוןןן בקרוב מאודדדדדד
    שבקרוב נשמע שאת בהריוןןןןן
    את האמת הקטע של הטמפונים אני לא ממש מבינה בזה פשוט באותו יום במיון הייתי ממ שלחוצה לפני האולטראסאונד ומה שהיה אכפת לי זה לעבור את האולטראסאונד ולא ממש התמקדתי בשאלות כמו למה למשל לא להשתמש בטמפונים הבנת???\\

אבל תמיד טוב לדעתתת
    וכדאי לברר

אוהבתתת קטי רוזאןןן
  • תודה קטי.
    אני כבר חמישה ימים וחצי מדממת , וזה לא נראה שזה עומד להגמר בקרוב. על כל פנים, נותרו עוד יומיים וחצי עד ל US... ונראה מה אז. לדעתי, שק ההריון טרם יצא, אם כי אני לא בטוחה לגמרה גם בזה כי יצאו כל מיני קישי דם, כמו שיש אחרי לידה. ההמתנה מורטת עצבים... אבל היה לי לפחות תירוץ לקפוץ לקניון ולקנות ים בגדים . תודה שוב. חגית.
  • זהו. נגמר. זה היה השבוע הכי ארוך בחיי. אבל עכשיו חזרתי מ US, אין הריון. ב"ה שלפחות הכל יצא באופן טבעי ואין צורך בגרידה. כל דבר לטובה. תודה לכולכן.

• [ u
    rl=http://smiles.33b.ru/smile.150961.html]
    הרכבת שלי מתעכבת, ואני נהנית מהנוף...

• בחיים צריך לדעת להסתכל על חצי הכוס המלאה - תמיד!!!!!

שיהיה יום מקסים לכולם!!!!!

באהבה, ליאת.
  • קטי?
    כשהפלת ראית תינוק, ידיים רגליים, ??
    מה את מדברת בכלל...
    בשבוע 7 הפלת, לפי מה שכתבת.
    בשבוע הזה לעובר אין אפילו חצי ממה שתיארת..איזה שטויות...
  • הייי

ממש נפגעתי מהתגובה נפגעתי מזה שאת מנסה להוציא אותי שקרנית

את ממש לא היית איתי באותו הרגע ואת לא יכולה להגיד מה היה ולא היה

ברור שזה היה עניין מזערי ידיים שרק התחילו להתפתח וגם רגליים אך היו תווי פנים ועיניים....

בכל זאת שתדעי שאת לא בסדר והתגובה שלך לא במקום

מקווה רק שבפעם הבאה תחשבי ל פעם פעמיין אלא מיליון פעם לפני שאת מגיבה תגובה כל כך מסריחה
  • היי קטי,
    אני יודעת בדיוק על מה את מדברת.
    לפני מספר ימים חוויתי את מה שעברת.
    הפלה טבעית שבוע 10.זה היה פשוט מפחיד לראות גוש בגודל 7 ס"מ על התחתון ומתוכו אפשר היה לראות ידיים,עיניים ואפילו חבל טבור שיוצא מהגוש...או שק הריון...
    כמובן שהכל היה בקטן מאד.
    הדבר הכי מלחיץ ומפחיד שקרה לי....
  • שאלה
    אני כרגע 4 חודשים אחרי לידה ולא קיבלתי מחזור עדין ושבוע שעבר יומיים אחרי שקימנו יחסים התחיל לי דימום בקטנה במשך 3 ימים ואז הפסיק
    רציתי לדעת מה זה אומר? אם יש מישהי שתוכל לעזור לי ??
  • שנהב איפה ראית שהיא כתבה שבוע 7 ואם היא ראתה אז מן הסתם לא המציאה סרט אימה למה לתקוף אשה שבמילא חוותה אירוע טראומטי שלא נשכח לעולם
    בואו נתמקד באהבת חינם ואיך לעודד אחת את השניה חג שבועות שמח ובשורות טובות מאמות
  • היי בנות
    עשיתי בדיקת הריון בבית ויצא חיובי ביום שישי.
    ביום ראשון התחיל לי דימום מטורף ממש ווסת... נסעתי מיד למיון ושם עברתי סדרת בדיקות והבטא יצא חיובי 45(יש הריון).
    הרופא ראה נוזל מחוץ לרחם ולא ראה שק הריון בתוך הרחם, הוא העביר לאשפוז...
    הייתי 24 שעות באשפוז וזה היה כמו נצח בשבילי...
    בעלי היה איתי ותמך בי אבל בפנים רציתי פשוט להיעלם.
    למחרת הגיעה הרופאה עם תוצאות הבדיקות בטא ואמרה שהבטא ירדה ל16 משמע ההריון הופסק...
    במקביל הדימום לא הפסיק לרגע, נשלחתי לאולטרסאונד שם הרופא אמר לי שלא רואה סימני הריון פנים או חוץ רחם.
    לבסוף התברר כי הייתה הפלה טבעית.
    קיבלתי את זה והשלמתי עם העובדה, זה הריון ראשון שלנו ואני ממש חוששת שמשהו בי לא בסדר עכשיו ואיך לגשת ולנסות שוב כשאני מרגישה כלכך פגומה
  • היי בנות
    עשיתי בדיקת הריון בבית ויצא חיובי ביום שישי.
    ביום ראשון התחיל לי דימום מטורף ממש ווסת... נסעתי מיד למיון ושם עברתי סדרת בדיקות והבטא יצא חיובי 45(יש הריון).
    הרופא ראה נוזל מחוץ לרחם ולא ראה שק הריון בתוך הרחם, הוא העביר לאשפוז...
    הייתי 24 שעות באשפוז וזה היה כמו נצח בשבילי...
    בעלי היה איתי ותמך בי אבל בפנים רציתי פשוט להיעלם.
    למחרת הגיעה הרופאה עם תוצאות הבדיקות בטא ואמרה שהבטא ירדה ל16 משמע ההריון הופסק...
    במקביל הדימום לא הפסיק לרגע, נשלחתי לאולטרסאונד שם הרופא אמר לי שלא רואה סימני הריון פנים או חוץ רחם.
    לבסוף התברר כי הייתה הפלה טבעית.
    קיבלתי את זה והשלמתי עם העובדה, זה הריון ראשון שלנו ואני ממש חוששת שמשהו בי לא בסדר עכשיו ואיך לגשת ולנסות שוב כשאני מרגישה כלכך פגומה
    שרית, כמה זמן גיממת אחרי הנפלה?
  • היי
    אני נמצאת כמעט בשבוע 6
    הריון רבעי עם התקן
    כעט מעוניינת לעשות הפסקת הריון עם כדורים
    אבל שמעתי הרבה על הכדורים וזה נשמע מפחיד וכואב ברמות
    עכשיו אני בלחץ
    מה שכן אני בטוחה שאני לא רוצה את ההריון הזה
    יש לי 3 נסיכות וזה בהחלט מספיק.

מישהי עשתה הפסקת הריון בשבוע 6 ואיך זה
    נסבל ? מה עלי לעשות ? מפחדת להיות ליד ילדים במצב שכזה הם די גדולים ??
  • היי שכבתי עם בן זוגי והוא גמר גם לפני ביוץ וגם אחרי ביום ה28 למחזור אני רואה דימומים כמובן שלא היה לי חיובי בבדיקת הריון שבוע לפני רציתי לדעת אם זאת הפלה כי מחזור זה לא נראה מישהו יודעת וקרה לה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה