שמירת נידה וביוץ - הריון ולידה

• שלום :)

ילדתי בת מקסימה לפני 9 חודשים והחלטנו לנסות להכינס להריון שוב.
    בהריון הקודם נקלטנו במהירות הבזק במחזור הראשון אחרי החתונה.
    יצא לי למעשה ללכת 3 פעמים למקווה (לפני החתונה, מחזור ראשון ו"מחזור"שני שעדיין לא ידעתי שאני בהריון אבל היו לי דימומים שחשבתי שזה מחזור)
    במחזורים אחרי הלידה אני מדממת כמעט שבועיים באופן סדיר כל חודש- ימים ראשונים של טיפטופים קלים, כמה ימים של נהרות שוטפים ושוב טיפטופים עד שנקי לגמרי.
    אני מאוד רוצה לשמור נידה אבל נראה לי שאני אפספס את הביוץ בדרך הזו כי למעשה אני אהיה בנידה 3 שבועות ורק שבוע אעשה אהבה עם בעלי.
    זה לא מסתדר לי בהגיון הביולוגי.
    לבעלי (וגם לי) חשוב לשמור נידה אבל אנחנו גם רוצים כבר עוד ילד.

מה לעשות ?

תודה מראש לכל העונות :)
    נגה

כשאתה מחייך, העולם מחייך אלייך בחזרה.
13 תגובות
עמוד 1
  • היי נגה,
    למיטב ידעתי הביוץ יכול להיעשות רק שבוע אחרי שנגמר המחזור, לכן לא סתם נקבעה כך הטבילה...
    אם את רוצה לוודא זאת לעומק תבקשי מעקב זקיקים לשבוע "הנקי" ובמידה ואת כן תבייצי ב7 נקי תוכלי לבקש "אישור טבילה מיוחד" מהבלנית של המקווה...

בשורות טובות
  • אני לא חושבת שהבלנית של המקווה היא הכתובת.
    א. את צריכה ללכת לרופא נשים כדי שיעזור לך ויבדוק מתי הביוץ שלך יוצא, ואם הוא יוצא בתוך התקופה של הנידה צריך לגשת לרב ולשאול אותו מה לעשות.

מירי, אמא לשתיים וחצי
  • תודה בנות,

מה זה מעקב זקיקים וממי אני מבקשת את זה ?
    איך הרופא יכול לדעת מתי אני מבייצת ? אני צריכה לבוא אליו עם רישום של המחזור שלי ? כי אם כן, אין לי רישום מדוייק של ימי המחזור אלא רק מתי ההתחלה.

• יקירתי!!!!
    את שומרת נידה ומשמים יעזרו לך
    אם יש לך ספקות לכך שאת "מפסידה, את הביוץ יש לך אפשרות להתיעץ עם מכון פועה בירושלים הם מקסימים ועונים לכל שאלה {בחינם}
    המספר שלהם: 026515050

בהצלחה!!!!!!!!!!!!!
  • תותבננה צודקת מכון פועה מקסימים,
    מעקב זקיקים זהו בעצם אולטראסאונד וגינלי את מבקשת מהרופא נשים שלך, כבר תקבעי לך תור לרופא ש"יפול" על ה7 נקי...ואז הוא יעשה לך מעקב זקיקים ואם לא יראה ביוץ ייתן לך שוב תור לעוד שבוע...
    בכל אופן הרבה אמונה..... גם אני חשבתי שנופל לי הביוץ על ה7 נקי אבל לא... ולמען האמת עשיתי פעמיים מעקב זקיקים החודש שעבר ולקח לי 5 חודשים של נסיונות ותודה לאל אני בשבוע ה7 ולפי החישובים נקלטתי ביום של הטבילה אז תמשיכי עם המקווה זה הדבר הטוב ביותר !!!!!!!!!
    בשורות טובות
  • היי!
    שמירה נידה זו מצוה כל כך חשובה שמי שלא שומר גורם לעצמו נזק גדול מבחינה רוחנית ומבחינה העתיד שלו בעולם הבא והנצחי שמגיע לכל יהודי (יש הוכחות למי שרוצה) כך, שלא שווה לעבור על זה בשביל שום מטרה כולל המטרה הקדושה של פרי בטן שרק השם שולח לנו ולא אף אחד אחר ,גם לא הרופא.

בהצלחה רבה!
  • עדי לטי,

תרגעי...

sOsHi
  • בשורות טובות!
    ביום ראשון האחרון גיליתי שאני בהריון !!!
    למרות כל החששות שאולי פסיפסתי את הביוץ, מסתבר שלהוא שם למעלה יש תוכניות אחרות בשבילנו. מה שניקרא, נסתרות הן דרכי האל.
    אז תודה רבה לכל מי שעזרה וייעצה בכל זאת ללכת למקווה- כנראה שזה עזר :)

בשורות טובות לכולכן.

• וואוווו !!!!!!!
    איז יופי !!!!!בטח שזה עזר
    ונכון בהחלט הכל מלמעלה, אני שמחה שהלכת למקווה ובטח בו למעלה....
    בדיוק השבוע את השנייה שמבשרת בשורות כאלה טובות כאן בפורום ממש מרגש לראות בשורות כאלה בכל יום מחדש
    שיהיה הריון קל ותקין ומשעמם.........

בשורות טובות
  • מזל טוב
    מיה שמחכה לחסידה.....
  • ווואוווו איזו בשורה משמחת!!!!!!
    מזל טוב!!! הריון תקין ומרגששששששיהלי ורוני, הנסיכות שלנו, אמא ואבא אוהבים אתכן הכי בעולם!!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• מזל טוב!!!
  • הביוץ הוא כשבועיים לפני תחילת המחזור הבא. למי שיש מחזור נורמלי זה יוצא פחות או יותר בזמן הטבילה. למי שיש מחזור קצר זה יכול לצאת כמה ימים לפני הטבילה, מה שיוצר עקרות הלכתית. יש דרכים לפתור את הבעיה. אחת הדרכים היא לפנות לרופא נשים שיכול לרשום כדורים שמסדירים ומאריכים את המחזור.
השאירי תגובה (לפתיחת דיון חדש לחצי כאן)
 שלחו אלי הודעה על תגובה חדשה לנושא זה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

הטבות ליולדת

כתבות אחרונות

אינדקס הריון ולידה