על סף יאוושששששש - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ביום חמישי החליט לצאת לי משהו מוזר מאוד מאוד בפה!!
    הפצעים הלבנים האלה אבל לא במקום נורמלי..בסוף של הלחיים מבפנים.. בין שתי השיינים האחרונות זאת אומרת שכל פעם שאני מדברת.. אוכלת.. שותה.. זה נפתח וזה כואב ליייייייייייייייייייייייייייי

מים ומלח אני עושה כבר אני חייבת משחה או משהו שיעזור לייי..
    חיים של אמא סופרת את השניות עד שניפגש....
    [url=http://www.glitterfly.com]
7 תגובות
עמוד 1
  • יש "אפטגון", אבל זה לא מאוד יעיל. סבתא שלי היתה אומרת לשים טחינה גולמית. בשני המקרים הרעיון בעיקר מניעת חיכוך הפצע ולאו דווקא ריפוי. שמעתי משהו פעם עם לבן (ישר מהגביע)...
    תנסי כמה שפחות לגעת בפצעים עם השיניים לכמה ימים וזה בטח יעבור.
  • אני סובלת מהפצעים האלה באופן תמידי ואני לא סובלת את זה אני מכירה את הכאב הזה (יוצא לי בתדירות גבוהה לצערי). חוץ ממים עם מלח, יש משחה שנקראת "אורוקורט" מותר להשתמש בזה בהריון.
    שיעבור מהר
  • אני שזה היה לי הייתי מורחת טיפה של משחת שיניים וזה היה פשוט מייבש ונעלם אחרי יום

• יש משחה של אורקורט E
    שאמורה לעזור במקרים כאלה ושטיפות עם מים ומלח
    [ttp://s10.rimg.info/f5a369fee945e2b3f6fb7b085ac8aadb.gif
  • גם לי לפני שבוע יצאו אותם פצעים בדיוק באותו מקום........ איזה יאוששששששששש, זה עדיין לא עבר וכל כך מציק!!!!!!
  • אויש מאמי לא נעים! בדר"כ מעיד על חולשה במערכת חיסונית - זה קורה לבעלי בתקופות לחץ ועייפות...
    אין על אורקורט יש שני סוגים עם חומר מאלחש ובלי חומר מאלחש -לקנות רק את זה עם החומר המאלחש.
    תרגישי טוב....
  • אני סובלת מהפצעים האלה באופן תמידי ואני לא סובלת את זה אני מכירה את הכאב הזה (יוצא לי בתדירות גבוהה לצערי). חוץ ממים עם מלח, יש משחה שנקראת "אורוקורט" מותר להשתמש בזה בהריון.
    שיעבור מהר
    מותר להשתמש באורקורט eבהריון?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה