בי יאן פיאן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בוקר טוב,

שמי שמרית, יש לי ילד בן שנתיים וחודשיים ותינוקת בת 3 חודשים.
    בני סובל מברונכיטיס מאז ומתמיד וכל חולי שהוא מסתכם אצלו באינהלציות וכדומה...מחרחר ונוחר..
    ביתי מחרחרת גם מגיל מס' שבועות, אז כנראה שזה משפחתי פה..
    אני רוצה למצוא פיתרון חזק ויעיל בשבילם על מנת להוריד את הגודש בריאות ובאף, ושמעתי בתוכנית בוקר על ה-בי יאן פיאן.
    אני מעוניינת לדעת האם הוא באמת יעיל ומאיזה גיל אפשר להשתמש בו.
    אשמח גם לשמוע על אופציות נוספות, אבל זה חייב להיות משהו חזק ויעיל...
    כרגע אני משתמשת עבורם בטיפות של דרקוני (אפטף) ועושה עיסוי בשמן רוונסארה, אך נראה לי שזה לא ממש פותח להם את הריאות והנשימה.
    בנוןסף באופן יומיומי אני משתמשת לילד הגדול בחיסון קיד שזה מיצוי צמחים למערכת החיסונית אם את מכירה וזה דווקא ממש ממש עוזר לו כי זה ילד שהיה חולה כל כמה ימים ועכשיו ברוך השם הוא מתחזק...

אודה להמלצותייך..
2 תגובות
עמוד 1
  • אני נותנת לקטן שלי באופן קבוע מולטי-ויטמין-מינרל ®Kangavites (של סולגאר) שזה טוב גם כהשלמה של חוסרים ברכיבי מזון וגם אומרים שזה עוזר לחיזוק המערכת החיסונית (יש עוד יתרונות, אני מצרפת קישור כדי שתוכלי לראות).
    לא שמעתי על בי יאן פיאן אבל זה נשמע מעניין, אם תשיגי מידע אשמח לראות גם.

מולטי ויטמין-מינרל לילדים
  • תודה מותק,

אני מנסה לקבל את התגובה של איזבל אבל נראה לי שהפורום פה לא פעיל או שהיא נכנסת מידי פעם...אז אחכה בסבלנות...
    בכל אופן, כשאגיע לחנות טבע בימים הקרובים אני אבדוק לך...
    תכתבי בגוגל חנות טבע או בי יאן פיאן ותקראי על זה, זה נשמע מעולה אבל אין לי מושג מאיזה גיל מותר...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה