דקפפטיל 0.1 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• ד"ר ישי שלום,

יש לי בבית בן בן שנתיים וחצי כתוצאה מ- I.V.F וכעת אני מנסה להרות שוב באמצעות I.V.F. כחלק מהפרוטוקול הארוך לקחתי גלולות אורתוסיקלן במשך כמה חודשים אותן הפסקתי ביום ראשון האחרון ה- 14/11/10. מעבר לכך אני מזריקה מידי יום דקפפטיל 0.1 מיום ה- 8/11/10ונאמר לי להזריק אותו עד השאיבה.
    קודם כל ברצוני לשאול האם זה מקובל להזריק דקפפטיל המון זמן עד השאיבה?
    בהריון הראשון קיבלתי זריקה חד פעמית במינון 3.75 שלאחריו היה לי גירוי יתר.
    האם זה בא כדי למנוע את גירוי היתר?
    ביום השלישי לוסת התבקשתי להזריק גם 100 יח' פיוריגון. האם זה נפוץ שמזריקים בו זמנית את שתי התרופות?
    דבר שני הפסקתי גלולות ביום ראשון האחרון ועדיין לא קיבלתי וסת. האם לקיחת הדקפפטיל מעכבת את קבלת הוסת?

תודה מראש.
3 תגובות
עמוד 1
  • שלום
    דקפפטיל יכול לעכב את הוסת. לוקחים אותו ברצף עד יום הזרקת האוביטרל.כולל בימים שבהם מזריקים גונל F

דר' דוד ישי - מומחה למילדות ונשים
    מומחה לבעיות פוריות ולהפריה חוץ גופית (IVF)
    מנהל בנק הזרע במרכז הרפואי כרמל
  • היי אני חדשה פה,רציתי לדעת האם מותר להזריק דקפפטיל לאחר החזרת עוברים מוקפאים?
  • היי אני חדשה פה,רציתי לדעת האם מותר להזריק דקפפטיל לאחר החזרת עוברים מוקפאים?
    יש לפנות ליחידת ה-IVF המטפלת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה