בדיקת הריון חיובית אך לאחר חצי שעה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני מרגישה בהריון, יש בחילות, רגישות לריחות ותיאבון (בלי עין הרע)
    אני אמורה לקבל מחזור רק בעוד יומים...
    מאחר ואני בלחץ (עקב הריון קודם שהיה מחוץ לרחם) קניתי 4 ערכות לבדיקה ביתית
    וכל פעם אותה תשובה - מופיע פס חלש אבל לא מיד... רק אחרי 20 דקות או חצי שעה.
    אני לא יודעת מה זה אומר ואני לא יודעת אם אני בהריון כי בהוראות כתוב לא להתייחס לבדיקה לאחר 10 דקות.
    הרופאה שלי בחופש עד יום ראשון ואני יודעת שאני צריכה לחכות לאיחור במחזור, אבל אני רוצה לצאת אם מישהי חוותה פס בהיר לאחר הרבה זמן... והאם זה נגמר בהריון או שזה מראה על הריון לא תקין אולי???
    נא ענו לי
    אור
12 תגובות
עמוד 1
  • גם לי זה היה אבל עם תופעות לוואי אחרות ושונות (כל אחת והגוף שלה..)המחזור איחר לי בארבעה ימים וכולי הייתי מאושרת,עשיתי בדיקת הריון ביתית והתוצאה הראתה פס חזק מאוד ופס חלש חלש כמעט בלתי נראה (אבל בהחלט היה שם..)אבל לצערי לאחר יומיים של אושר קבלתי את המחזור ובדיעבד כנראה שזה היה הריון כימי ,אפילו כתבתי על זה כאן בפורום ..אני מאאאאוד מקווה בשבילך שאת לא תקבלי ,אבל חכי עם הבדיקות עם כל הקושי עד שממש יאחר לך המחזור ,אחרת מנסיון זה סתם גורם לעוד אכזבה ..שיהיו בשורות טובות ו .

מיטל
  • גם לי זה היה אבל עם תופעות לוואי אחרות ושונות (כל אחת והגוף שלה..)המחזור איחר לי בארבעה ימים וכולי הייתי מאושרת,עשיתי בדיקת הריון ביתית והתוצאה הראתה פס חזק מאוד ופס חלש חלש כמעט בלתי נראה (אבל בהחלט היה שם..)אבל לצערי לאחר יומיים של אושר קבלתי את המחזור ובדיעבד כנראה שזה היה הריון כימי ,אפילו כתבתי על זה כאן בפורום ..אני מאאאאוד מקווה בשבילך שאת לא תקבלי ,אבל חכי עם הבדיקות עם כל הקושי עד שממש יאחר לך המחזור ,אחרת מנסיון זה סתם גורם לעוד אכזבה ..שיהיו בשורות טובות ו .

מיטל

• לי זה קרה אחרי 10 דקות, אבל קיבלתי למחרת...
  • תודה על תשובתכם,
    אני לא לוקחת תרופות כלשהן...
    פשוט לא ברור לי למה הפס מגיע כל כך באיחור.
    אני יודעת שגם בהריון הקודם שלי (שהיה מחוץ לרחם) ראיתי פס אחרי הרבה זמן.
    פשוט מוזר........

אור

• אולי זה מגיע מאוחר כי כמות ההורמון נמוכה,ביצעת את הבדיקה מוקדם.
    הכי טוב תעשי בדיקת דם, תדעי כך בוודאות
  • קיבלת מחזור אחרי ההריון חוץ רחמי?
    אני עברתי הפלה בגלל עובר בלי דופק וישר רצינו לנסות שוב בלי הפסקה
    וכשהמחזור לא הגיע אחרי 6 שבועות בערך עשיתי בדיקה שהיתה חיובית אבל עם פס חלש... וזה היה הבטא שעוד לא התאפסה לגמרי מההריון - וגם הוא הופיע אחרי 20 דק' בערך....

מקווה בשבילך שזה הריון ממש צעיררר כי אין לך עדין איחור

• הי!
    הכי בטוח לכי לעשות בדיקת דם
    מאחלת לך וכן גם לי בטא נהדרת!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • לדעתי זה לא אמין אחרי חצי שעה! אחרי חצי שעה בדיקה מתקלקלת ומה שאת רואה שפס חלש ופס חזק, זה מה שלי היה אחרי שהנחתי לבדיקה יותר מידי.
    עשר דקות-רבע שעה גג! אחרי זה היא כולה נרטבת מהפיפי.
    בקיצור: חכי לאיחור ממש, בתקווה שהוא לא יגיע תגשי לרופאה שבוע הבא.
    אל תצפי, ככה ההפתעה תיהיה גדולה או אכזבה תיהיה קטנה.
    בהצלחה!

sOsHi
  • בדיקת דם !!!
    בהצלחה
    מיה שמחכה לחסידה.....
  • תודה בננות על תשובתכם...
    היום בבוקר עשיתי שוב בדיקה ביתית... שיצאה שלילית (גם אחרי חצי שעה)
    לכן... אני כבר כמעט ולא מצפה להריון (גם הפעם)!
    העיניין הוא שאני לא ממש יודעת מתי אני אמורה לקבל מחזור כי מיד אחרי שהפסקתי גלולות - נכנסתי להריון ( שהיה מחוץ לרחם) אחר כך היו 4 חודשים של סבל שההריון לא רצה לצאת ממני ולא קיבלתי מחזור.
    ו 2 המחזורים האחרונים הגיעו כל 29 יום והאחרון 28 יום.
    המחזור האחרון היה בתאריך: 28/10/10 ואני מניחה שאני שצריכה לקבל שוב מחר (ואני הכי מקווה בעולם שהמחזור הזה לא יגיע)
    אני בסך הכל רוצה בייבי!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    אור
  • היי חייבת את עזרתכן דחוףף בבקשה
    עשיתי בדיקת סטיק הריון ויצא לי פס אחד חזק ופס אחד בהירר בהיר ממש אבל אכן אפשר להבחין בו מה זה אומר והאם יש פה אפשרות לעלות תמונה של זה ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה